Jak zvýšit výkon u GII 1,6D???

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Maslo23
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1549
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pha

Re: Jak zvýšit výkon u GII 1,6D???

Příspěvek od Maslo23 »

na 15 se nedostanes....to uz nevim co by si s tim mohl vyvadet

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Re: Jak zvýšit výkon u GII 1,6D???

Příspěvek od Rouballik »

GIIb píše:cože?? to ja se z 1,6 D dostanu i přes 10 l, a to je taky v prfektním stavu, akorát otáčky nejdou pod 4000 :lol: s td počítám budu jezdit tak za 15 a jedny brzdový destičky měsíčně :D
Nj tak samozřejmě nepočítám lidi co jezděj všude na jedničku nebo dvojku a znaj jen jednu polohu plynovýho pedálu. Já využívám docela dost výkonu toho motoru. Jezdim 2000-3500 otáček a běžně když zrychluju tak tomu dávám napít a se spotřebou jsem se přes 6,5l/100km nedostal.
Běžně jezdim
na jedničku 0-15km/h
na dvojku 15-45km/h
na trojku 45-70km/h
na čtyřku 70-100km/h
a pětku potom na lechtání.
Motor má pořád tah a jde za plynem a přitom to chlemtá 5litrů.

GIIb
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 402
Registrován: 11.11.2007 14:18
Bydliště: Zábřeh

Re: Jak zvýšit výkon u GII 1,6D???

Příspěvek od GIIb »

To je celej můj problém, baví mě sportovní jízda a nedokážu jezdit na nízký otáčky, krom toho když jedu třebas za kamionem a nedá se předjet tak to tam tu 5 dám, a určitě nejezdím přád na 1., nebo 2. jezdím na nejvyšší kvalt kterej to zrovna vezme a taky tu máme dost velký kopce a to se na té spotřebě taky odrazí, ale tak s těma 15 sem to asi malinko přehnal

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Re: Jak zvýšit výkon u GII 1,6D???

Příspěvek od Rouballik »

GIIb píše:To je celej můj problém, baví mě sportovní jízda a nedokážu jezdit na nízký otáčky, krom toho když jedu třebas za kamionem a nedá se předjet tak to tam tu 5 dám, a určitě nejezdím přád na 1., nebo 2. jezdím na nejvyšší kvalt kterej to zrovna vezme a taky tu máme dost velký kopce a to se na té spotřebě taky odrazí, ale tak s těma 15 sem to asi malinko přehnal

Se ale docela divim, že házíš takovýhle čísla jako 10litrů. To buď musíš podtáčet jak kráva a v tom šlapat podlahy nebo fakt nevim.. Já to taky fakt nešetřim a mam to s turbem a na takovýhle čísla jsem se fakticky nedostal.

GIIb
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 402
Registrován: 11.11.2007 14:18
Bydliště: Zábřeh

Re: Jak zvýšit výkon u GII 1,6D???

Příspěvek od GIIb »

tak viš co tady je ta cesta buď furt do kopce, nebo samá prudká zatáčka, takže vlastně furt skoro zastavuješ a rozjíždíš se, a potom to jen stačí při těch rozjezdech točit do 4500 ot. a lup 10l

Uživatelský avatar
snedro
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 26.03.2008 19:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Jak zvýšit výkon u GII 1,6D???

Příspěvek od snedro »

GIIb píše:tak viš co tady je ta cesta buď furt do kopce, nebo samá prudká zatáčka, takže vlastně furt skoro zastavuješ a rozjíždíš se, a potom to jen stačí při těch rozjezdech točit do 4500 ot. a lup 10l
Tak to slyším taky poprvý 10l :roll: ani omylem!
Jedině že bys měl děravý hadice :D
Ale když máš rád tu sportovní jízdu jak říkáš tak si kup benzína a máš klid tam se na těch 10L dostaneš jak nic a svezeš se :lol:

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“