SB 59kw - otázka

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
šulíín
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 14.01.2012 13:31
Bydliště: Miletín

SB 59kw - otázka

Příspěvek od šulíín »

ahoj, jen by mě zajímalo zda by byl zájem o tento typ motoru... jakou má cca tento motor hodnotu? viděl jsem ted na bazoši tento motor za 9999,-, je to opravdu hodnota toho motoru? kolik má motor najeto bohužel nevím, každopádně na motoru rovnaná hlava, měněné těsnění pod hlavou, olej, filtr, po tomto zásahu najeto max 1500km... přemýšlím o tom že ho dám du pucu a nechám si ho do foroty a nebo pujde do světa podle nabídky...
passat B3 1.6 gtd --> passat B4 2.0 85kw --> Audi A6 C5 allroad 2.5 Tdi
VW passat R36 combi

vintera
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 10.05.2012 00:58

Re: SB 59kw - otázka

Příspěvek od vintera »

kdo ten motor nemá a potřebuje, tak snad. Když ho mám, tak si svůj raděj komplet opravím, dokud jsou díly. Jetej motor bez auta je vždy sázka do loterie. Kdyby alespoň šel vyzkoušet.

šulíín
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 14.01.2012 13:31
Bydliště: Miletín

Re: SB 59kw - otázka

Příspěvek od šulíín »

vintera píše:kdo ten motor nemá a potřebuje, tak snad. Když ho mám, tak si svůj raděj komplet opravím, dokud jsou díly. Jetej motor bez auta je vždy sázka do loterie. Kdyby alespoň šel vyzkoušet.
je pravda že já bych motor bez vyzkoušení také těžko kupoval, lidi v dnešní době nabulikují spousty věcí které nejsou pravda, proto bych ho prodal se zarukou do prvního startu, pač prostě vím, že s tim autem jsem na dilnu dojel a pak z něj ten motor vytáhl, tudíž nevidim důvod nedat na to alespon záruku v této podobě...
passat B3 1.6 gtd --> passat B4 2.0 85kw --> Audi A6 C5 allroad 2.5 Tdi
VW passat R36 combi

vintera
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 10.05.2012 00:58

Re: SB 59kw - otázka

Příspěvek od vintera »

no, jestli máš povědomí o stavu motoru takové jak píšeš, že dojel do dílny a snad jednou v budoucnu chytne, tak bych ti dal tak dvojku. Víc ne. To, že se motor točí, je málo. Takových tu mám aspoň 10, dojely do garáže nebo stodoly, ale určitě bych je nenabízel nikomu jako motor, který bude fungovat. Že se motor točí nic neznamená. Záruka na to, že se jednou motor otočí při startu, a pak děj se vůle Boží, je žalostně málo. No, já určitě kupec nebudu.

šulíín
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 14.01.2012 13:31
Bydliště: Miletín

Re: SB 59kw - otázka

Příspěvek od šulíín »

vintera píše:no, jestli máš povědomí o stavu motoru takové jak píšeš, že dojel do dílny a snad jednou v budoucnu chytne, tak bych ti dal tak dvojku. Víc ne. To, že se motor točí, je málo. Takových tu mám aspoň 10, dojely do garáže nebo stodoly, ale určitě bych je nenabízel nikomu jako motor, který bude fungovat. Že se motor točí nic neznamená. Záruka na to, že se jednou motor otočí při startu, a pak děj se vůle Boží, je žalostně málo. No, já určitě kupec nebudu.
Takový povědomí vůbec nemám, s tím autem se normálně jezdilo :) první nastartování myslím to ze ten motor chytne a normálně "poběží", nebudu nikomu dávat záruku na nějaký km když nevím co s motorem kupec děla, nutně ten motor nepotřebuji prodat :)
passat B3 1.6 gtd --> passat B4 2.0 85kw --> Audi A6 C5 allroad 2.5 Tdi
VW passat R36 combi

nechcinick
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 26.02.2012 16:10

Re: SB 59kw - otázka

Příspěvek od nechcinick »

To je těžko takhle soudit, co za to. Záleží, co k tomu motoru taky dáváš. Zda je i s převodovkou, altíkem, starterém, popřípadě servo čerpadlem, turbem atd. Bez odzkoušení ale asi moc nepočítej, že si ho někdo veme. Max. na díly a to samozřejmě bude max. cena šrotu.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“