Odhlučnění motoru na 1.6D

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
kubiczek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 553
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: DěČín city
Kontaktovat uživatele:

Odhlučnění motoru na 1.6D

Příspěvek od kubiczek »

motor mi dělá hroznej hluk...je fakt že je to 20 let starý a nemůžu od toho očekávat, že to nebudu slyšet...navíc je to diesel :)
měl sem urvanou palubku na jednom šroubku pod oknem...vyřešeno...hluk je menší...
dál..dostal sem včera tu polepovací hmotu na odhlučnění motorovýho prostoru...je to nějakej vatelín na jedný straně samolepa a na druhý je kovová folie a je to asi 1 cm tlustý...kam je nejlepší jí nalepit ? na plochu mezi motorem a kabinou ? na kapotu zespoda ?

díky :)

Uživatelský avatar
ok
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ok »

Ze spoda na kapotu a i na prostor mezi motorem a kabinou. Nejlepší když to tu prohledáš, už se to tu dost řešilo.

Uživatelský avatar
kubiczek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 553
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: DěČín city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubiczek »

sem právě hledal ale to hledání tu na fóru je nějaký divný :)..ok juknu ještě

Uživatelský avatar
Jettadiesel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 206
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trutnov,Krkonoše

Re: Odhlučnění motoru na 1.6D

Příspěvek od Jettadiesel »

kubiczek píše:motor mi dělá hroznej hluk...je fakt že je to 20 let starý a nemůžu od toho očekávat, že to nebudu slyšet...navíc je to diesel :)
měl sem urvanou palubku na jednom šroubku pod oknem...vyřešeno...hluk je menší...
dál..dostal sem včera tu polepovací hmotu na odhlučnění motorovýho prostoru...je to nějakej vatelín na jedný straně samolepa a na druhý je kovová folie a je to asi 1 cm tlustý...kam je nejlepší jí nalepit ? na plochu mezi motorem a kabinou ? na kapotu zespoda ?

díky :)
Ahoj,nemohl by jsi mi popsat,kde jsou ty šrouby pod oknem?Já myslel,že se jedná o ty,co jsou v motoru(jeden vedle brzd.válce a další tuším dva za motorem).Díky

Uživatelský avatar
kubiczek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 553
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: DěČín city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubiczek »

šřouby pod oknem jsou...když šáhneš od motoru jakoby úplně nahoru k táhlům stěračů (je to hrozně blbě nahmatatelný)...je to 5mm závit a je to ukotvený do palubky zhruba jak jsou výdechy na teplý vzduch na okno tak za nima ještě :(...dělal jsem ten co je jakoby za palubkou...

tyhle šroubky nedrží palubku celkově ale jen utahují vršek palubky směrem k oknu

kolik jich tam je netuším..já našel dva :)

ukázal bych na fotografii ale nemám...

pokud máš nějaký urvaný je to hrozná práce...sundej budíky a nahmatej za nima vedení vzduchu pro boční výdechy za tím jsou na špičku prstu šáhnutelný hlavy těch šroubků..jsou jakoby v umělohmotnejch packách

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“