Palivové vedení problém...

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Cajz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 18.04.2015 19:43

Palivové vedení problém...

Příspěvek od Cajz »

Zdravím hoši, potřeboval bych poradit, začala mi prosakovat nafta..Tak jsem se dival na vedeni, a někdo předemnou pěkně zbastlil hadičky. Zajímá mě, zda je origo vedeni v trubkách a nebo v hadičkách..a jaký maji vnitřní pruměr...Mám 1.6tku TD...51kw...Dík všem za případné odpovědi a rady...

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Palivové vedení problém...

Příspěvek od 11mAjA11 »

pokud vím já tak komplet pod autem od koše až pod kapotu jsou plastové trubky, modrá a bílá asi si myslím a průměry sou asi rozdílné ale to nevím jistě.
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Cajz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 18.04.2015 19:43

Re: Palivové vedení problém...

Příspěvek od Cajz »

No mám tam směs hadiček..modrých vnitřek cca 3,5mm a pak klasika většího průměru vnitřek cirka 8mm. Lepši je to dát určitě nové, at to dál neprosakuje, jen nevim, který materiál by byl optimálni, aby hadičky a měly chemickou odolonost vůči naftě..a vydržely v zimě když bude mráz...

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Palivové vedení problém...

Příspěvek od 11mAjA11 »

Buďto řešíš vedení pod autem od nádrže k filtru , nebo řešíš rozvod od filtru k čerpadlu, z čerpadla ke vstřikům, od vstřiků zpět do filtru a z filtru k přívodnímu vedení..
To je podstatný rozdíl..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Cajz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 18.04.2015 19:43

Re: Palivové vedení problém...

Příspěvek od Cajz »

Komplet, od nadrze az po motor...

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“