Pomoc! Problém?! Plaší se mi koně?

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaCzaba »

lepsi to zdechnout pres kvalt.
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

Presne jak rika KaCzaba cerpadlem. ..mel jsem takynaftovyho Fiata a udelalo mi presne tohle co tu ty pises....zacalo se to stavat vickrat a castejs...a bylo to cerpadlem.proste odeslo..a kdyz jsem na tom jezdil dyl a dyl....zacinalo to vic hulit zrat,pak se ztracel vykon a ve finale padaly otacky na volnobeh pomalu a delalo to co chtelo :wink: :roll: tak me napada cerpadlo :wink:

Uživatelský avatar
HombreVW
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HombreVW »

BADBOYSFAMILY píše:Presne jak rika KaCzaba cerpadlem. ..mel jsem takynaftovyho Fiata a udelalo mi presne tohle co tu ty pises....zacalo se to stavat vickrat a castejs...a bylo to cerpadlem.proste odeslo..a kdyz jsem na tom jezdil dyl a dyl....zacinalo to vic hulit zrat,pak se ztracel vykon a ve finale padaly otacky na volnobeh pomalu a delalo to co chtelo :wink: :roll: tak me napada cerpadlo :wink:

Tak to jste mě moc nepotěšili :-( Co teda s tím? Asi rovnou vyměnit motor,ne? Zatím počkám, co to udělá, hodím to ke známýmu, ať na to mrkne a pak se uvidí...

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaCzaba »

proc motor?jen cerpadlo...
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
HombreVW
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HombreVW »

KaCzaba píše:proc motor?jen cerpadlo...
Je. to strašnej traktor :-) Nebýt té spotřeby, vůbec bych ho neměl... Aspoň nějakej novější diesel...

Uživatelský avatar
HombreVW
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HombreVW »

Pegin píše:
KaCzaba píše:u idesela to mohou delat krom jineho treba tyto dve veci.bu to ti zacina odchazet cerpadlo,stalo se to kamaradovi na T4 2.4D.samovolne si zaclo pridavat plyn,a nebo jeste muze motor hazet olej do sani a kdyz zacne horet olej,je to poeknej fofr.taky vylitnou otacky.tak koukni do sani jestli neni plny oleje nebo odpoj odvetrani a uvidis zda z hadice prska olej....
JJ tohle se stalo sousedovi na fiatu regata 1.7D. Čekal až vyhoří všechen olej a pak se to kouslo a byl klid.

Nalezen olej vsání, přesně jak jste říkali... Místo úniku odhaleno, závada odstraněna. Díky všem za nápady a pomoc... :-)

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaCzaba »

kudy tam lital olej?
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“