problém s nastartováním

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
intercooler
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 289
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlínský kraj

problém s nastartováním

Příspěvek od intercooler »

Mám jeden problém:vlastním vw golf 2,1.6TD intercooler,po cestě z PHY na Brno mi při 160km/h vypnul motor,po vychladnutí nastartovat sice šel,ale při jízdě na 2 a 3 stupen neměl otáčky a zase chcýpnul,paliv.filtr mám sice starej,ale překlenul jsem ho plastovým průhledným,ale závada stejná,nyní nejde ani nastartovat,motor točí a nic.....že by čerpadlo v pr...?díky za každé info

Homeless
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 422
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Homeless »

Jako první bych vyndal sací koš z nádrže, jestli neni ucpaný sejtko. Pak bych kouknul na elektromagnet na čerpadle jestli chodí jak má a pouští naftu do čerpadla.
Pokud to bude ok, tak si čerpadlo...
Zkusil bych po jednom povolit trubku na vstřiku a zastartovat, jestli tam pujde nafta.
Život je jako žebřík do kurníku - krátkej a posranej...

Uživatelský avatar
Suny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Suny »

Ještě bych zkusil mu dát napít přímo z flašky. Jestli není přívod skříplý (ucpaný, děravý apod.) cestou.

Uživatelský avatar
vwtom
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Těšín

Příspěvek od vwtom »

Sítko v nádrži mě takhle taky pozlobilo. Bylo zacpané nitěmi z nějakých hader. Auto přestalo táhnout, chcíplo, později jsem nastartoval ujel kousek a zase chcíplo a pak už nešlo ani nastartovat. To je to tahání nafty v kanystrech a všelijakých špinavých nádobách. Prvně bych mrknul na to sítko. Jde to snadno a rychle.

Uživatelský avatar
intercooler
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 289
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvek od intercooler »

Už to jede,díky za info...byl to zacpaný paliváč+upadl mi FAST ON na elektromagnetu....ještě vyčistím tu nádrž...

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“