Diesly v Golfu II - jak rozeznat?

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Ladin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 278
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladin »

vwCharlie píše:
kubiczek píše:#Ladin: precti si jeste jednou co napsal vwCharlie....

cituju:
kašli na to,myslím že jsem podstané vysvětlil dost srozumitelně a dále celá diskuze vede k ničemu,je jenom kvůli toho,že se ten traktorista chytl posledního písmenka,které tam prostě patří a bude se tento motor mezi lidmi dále tak běžně nazývat,protože nikomu se nechce říkat nebo psát intercooler,řekne 1.6 TDI a každý už víc oč běží.Přiznávám teda,když bude zacházet do detailů a piplat se s tím,tak že tam možná ve VW to "I" nepřiřadili.
ok sorry špatně jsem si vyložil co jsi psal!!! Máš pravdu debata je už vohovně! Nechci rejpat ale před chvílí jsem jel za 4 golfem a ten měl na 5 dveřích TDI :oops:

Uživatelský avatar
martas01
Profík
Profík
Příspěvky: 949
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od martas01 »

Ladin píše:
vwCharlie píše: kašli na to,myslím že jsem podstané vysvětlil dost srozumitelně a dále celá diskuze vede k ničemu,je jenom kvůli toho,že se ten traktorista chytl posledního písmenka,které tam prostě patří a bude se tento motor mezi lidmi dále tak běžně nazývat,protože nikomu se nechce říkat nebo psát intercooler,řekne 1.6 TDI a každý už víc oč běží.Přiznávám teda,když bude zacházet do detailů a piplat se s tím,tak že tam možná ve VW to "I" nepřiřadili.
ok sorry špatně jsem si vyložil co jsi psal!!! Máš pravdu debata je už vohovně! Nechci rejpat ale před chvílí jsem jel za 4 golfem a ten měl na 5 dveřích TDI :oops:
no jiste pac k tem hle motorum (v G2-1.6 TD) se nikdy to I nepripisovalo, nikde jsem to nevidel a ani jsem o tom nikdy neslysel! spis mi to prijde jak nakej vymysl .. kdyby to uz tak by tam teda muselo bejt IC
na zetora jsem se vy... a koupil velkej NEW HOLLAND

farmařina=tvrdá dřina :-)

Upozorňujeme družstevníky,že již třetí den je na návsi fůra hnoje.Nebude-li odstraněna,vloží se do toho národní výbor.

Uživatelský avatar
Ladin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 278
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladin »

martas01 píše:
Ladin píše: ok sorry špatně jsem si vyložil co jsi psal!!! Máš pravdu debata je už vohovně! Nechci rejpat ale před chvílí jsem jel za 4 golfem a ten měl na 5 dveřích TDI :oops:
no jiste pac k tem hle motorum (v G2-1.6 TD) se nikdy to I nepripisovalo, nikde jsem to nevidel a ani jsem o tom nikdy neslysel! spis mi to prijde jak nakej vymysl .. kdyby to uz tak by tam teda muselo bejt IC
Hele neřeš to už!! Hlavně že ¨víme jaký motory tam maj bejt v G II nafťáčích!! Prostě každej si tomu říká jak se mu zlíbí, a jestli tomu rozuměj další to je další věc!!!!

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“