Výfuk na 1,6 TD 51kW

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Výfuk na 1,6 TD 51kW

Příspěvek od Rouballik »

Dneska ráno jsem vyjel a výfuk už mi mlátí o spodek.. Mam to tam celý vyrezlý... Co by jste mi doporučili za nový?? Nějaký nerezový??? Nebo něco jinýho, nějakou úpravu?? Kdyby bylo slyšet turbo nezlobil bych se.

Uživatelský avatar
ok
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfuk na 1,6 TD 51kW

Příspěvek od ok »

Klasiku 8) od turba jen trubku a dozadu přůchozí koncák.

Uživatelský avatar
Curda
Pilot
Pilot
Příspěvky: 852
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Výfuk na 1,6 TD 51kW

Příspěvek od Curda »

Nedávno jsem jeden skoro novej za 1500,- prodal... Komplet od motoru po tlumič...

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Výfuk na 1,6 TD 51kW

Příspěvek od vwCharlie »

Rouballik píše:Dneska ráno jsem vyjel a výfuk už mi mlátí o spodek.. Mam to tam celý vyrezlý... Co by jste mi doporučili za nový?? Nějaký nerezový??? Nebo něco jinýho, nějakou úpravu?? Kdyby bylo slyšet turbo nezlobil bych se.
Celý výfuk stojí do 3000. Tady to máš http://www.vyfukyonline.cz/info/Vyfukov ... F-II-4964/ Kašli na to,jestli to je z polska nebo ne,zrezne každý.Bosal jestli vydrží o rok dýl,víc ne,dnes už je to to samé šmečko,akorát za jiné peníze. S něma mám dobrou zkušenost. K tomu si kup hned tento sprej http://www.vyfukyonline.cz/Alu-spreje---pasty/ a můžeš to preventivně aspoň trošku pojistit ve svarech a na místech,kde to nejvíc rezne,to uvidíš na svojem. :wink:

A podle mého vkusu se na diesla žádné trubky nebo laďáky nehodí,už tak je to traktor,tak je zbytečné dělat dva traktory :D . A to jestli bude houkat turbo,to záleží na něm,ne na výfuku.

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Re: Výfuk na 1,6 TD 51kW

Příspěvek od Rouballik »

Tak mi dneska upadl tlumič a parádní zvuk turba... Mooooc pěkný ... To se mi fakt líbí

Uživatelský avatar
Buresmil
Závodník
Závodník
Příspěvky: 697
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JZ od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfuk na 1,6 TD 51kW

Příspěvek od Buresmil »

cca 4 mesice zpet jsem daval novy posledni dil a mel jsem moznost mit v ruce bezny levnejsi model a nakonec vyfuk Bosal a nakonec mam Bosal (byl viditelne ze silnejsiho materialu) ale jak jiz bylo napsano vydrzi urcite tak o rok mozna 2 vic stejne zrezne pokud se neosetri nejakym sprejem. Kvalitu vydim hlavne v obsahu tlumice a ve vlivu na emise (pokud je ovsem delas legalne).
Kdo brzdí Ten prohrává.

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Výfuk na 1,6 TD 51kW

Příspěvek od vwCharlie »

něco to do sebe trošku má,jako bosal je bosal,ale za ty love,tamty taky stačí,já jsem s něma spokojenej. Horší je to třeba u jiných aut např francků,kde jsou ty výfuky třeba složitějc naohýbané a ono je to dělané trošku s nepřesností,tak pak to někde klepe a musí se to upravovat,ale na GII v poho. :wink:

Uživatelský avatar
Mathyas
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PRAHA a celá ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfuk na 1,6 TD 51kW

Příspěvek od Mathyas »

Joo, vykuchejte ty vyfuky a dejte tam všude trubky, ale myslím si že první příspěvek po této úpravě bude PROČ MI TO TAK ŽERE...
7l pak není problém, čerstvá zkušenost :wink:
VWCarlie by mi za to nejradši naliskal :mrgreen: ale já si vyfuk poskládal podle toho co tam udělal majitel předemnou, nakonec kvůli okolnostem jsem byl nucenej koupit Bosal a poskládat si to od nich. Ale max spokojenost! A cena tak strašná nebyla.... nevím jestli je to dodavatelem ale zase tak hrozný to nebylo.

Jinak jak už je slyšet turbo že hvízdá jak píšťalka, zkuste to otevřít a podívat se jestli není po něm. Mě začlo pískat a liboval jsem si v tom zvuku, ale vychrstal z něj olej a sice se roztáčí(po sluchu) ale tlačí míň a míň. Asi někam mizí tlak nebo nevim, každopádně na ponku už leží novej kámoš.
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel

Pořádání tématických školení JAK NA TO.

Profesionální služby v oblasti rozleštění a ošetření vozidel

Nevíte si rady s péčí o Váš vůz? Kontaktujte mě

Uživatelský avatar
ok
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfuk na 1,6 TD 51kW

Příspěvek od ok »

Mathyas píše:Joo, vykuchejte ty vyfuky a dejte tam všude trubky, ale myslím si že první příspěvek po této úpravě bude PROČ MI TO TAK ŽERE...
7l pak není problém, čerstvá zkušenost :wink:
VWCarlie by mi za to nejradši naliskal :mrgreen: ale já si vyfuk poskládal podle toho co tam udělal majitel předemnou, nakonec kvůli okolnostem jsem byl nucenej koupit Bosal a poskládat si to od nich. Ale max spokojenost! A cena tak strašná nebyla.... nevím jestli je to dodavatelem ale zase tak hrozný to nebylo.

Jinak jak už je slyšet turbo že hvízdá jak píšťalka, zkuste to otevřít a podívat se jestli není po něm. Mě začlo pískat a liboval jsem si v tom zvuku, ale vychrstal z něj olej a sice se roztáčí(po sluchu) ale tlačí míň a míň. Asi někam mizí tlak nebo nevim, každopádně na ponku už leží novej kámoš.
Tak teda znám plno lidí co stou spotřebou problém neměli a sám sem měl taky spotřebu stejnou.

Maslo23
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1549
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pha

Re: Výfuk na 1,6 TD 51kW

Příspěvek od Maslo23 »

ja mam po predchozim majteli taky trupku a koncovej tlumic, jako huci to no, az si nekdy musim zesilit radio, ale jinak jezdim dost mesto, kratky trasy ale kolikrat i dalku a prijde mi ze ten motor jede porad za 5, jo kdyz sem ho zkousel honit, a porad cca 120-160, to si pak rekne ale to je mi fuk, mam TD

Uživatelský avatar
Mathyas
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PRAHA a celá ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Výfuk na 1,6 TD 51kW

Příspěvek od Mathyas »

po dálnici 120-140 s výfukem v pořádku 5,5-6 změřených
po dálnici 120-140 s upravovaným výfukem 7-8 změřených...
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel

Pořádání tématických školení JAK NA TO.

Profesionální služby v oblasti rozleštění a ošetření vozidel

Nevíte si rady s péčí o Váš vůz? Kontaktujte mě

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“