stávkuje startování

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
MarkFX
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 01.04.2008 21:15

stávkuje startování

Příspěvek od MarkFX »

Zdar chlapi,

Mám Golfa II, 1.9 Dísl bez turba.. Posledni dobou mi nějak blbne startování, klíč do poslední polohy, normálně naskakuje ale ted nic, jenom slyším v motoru svaknutí... :(
Tak se mi podaří až tak na podesáté, se zařazenou rychlostí bez spojky, ale cukne to :?

Asi to bude startérem že? Večer to chytlo na poprvé, ale dneska mi to tak odmítalo na benzínce, před obchodem a ještě několikrát.. :o

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: stávkuje startování

Příspěvek od vwCharlie »

může to dělat slabá baterka,ale to by jsi asi jinak poznal,že je KO nebo to spíš budou dělat uhlíky ve startéru,že neroztočí rotor. Případně by to mohla ještě dělat kostra nebo zaoxidovaný plusový kabel ke startéru.

Uživatelský avatar
MarkFX
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 01.04.2008 21:15

Re: stávkuje startování

Příspěvek od MarkFX »

dá se ten startér kuchnout? Šly by tam dat uhlíky třeba z vrtačky, flexy nebo tak?? Asi nebudou pasovat... :(

Kolik stojí nový startér? :x

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: stávkuje startování

Příspěvek od Bastard »

MarkFX píše:dá se ten startér kuchnout? Šly by tam dat uhlíky třeba z vrtačky, flexy nebo tak?? Asi nebudou pasovat... :(

Kolik stojí nový startér? :x
Snesu hodně, ale tohle už je fakt moc :roll: :mrgreen: Dají se sehnat myslím nějaké opravné sady, ale myslím, že je lepší to hodit někomu, kdo se tím zabývá. A v prvé řadě zkusit vyměnit tu baterku a zkontrolovat, co psal vwCharlie :wink:

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: stávkuje startování

Příspěvek od vwCharlie »

nech si ho někde udělat,nebo kup nějaký starší,ceny se pohybujou do 1000,-. Nový koš s uhlíkama stojí 500-700,-. Koukni tady http://www.autoelektrika.cz/

Uživatelský avatar
ok
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: stávkuje startování

Příspěvek od ok »

Vsázel bych na špatnou kostru. Startér si od někoho puč at víš čim to je a zbytečně ho nespravuješ.

Uživatelský avatar
RCRIK
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1395
Registrován: 25.09.2007 11:33
Bydliště: Roudnice nad Labem (Podlusky)
Kontaktovat uživatele:

Re: stávkuje startování

Příspěvek od RCRIK »

jo kostra bejva svinstvo moc dobre znam zacal bych presne tam nejlevnejsi alternativa a neni na skodu zkontrolovat komplet kontakty :wink:
kontakty na mě Tel:721766496 nebo email: martyan_R@seznam.cz
Hledám svojí GII kterou někdo ukradl !!! http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=43&t=183103

Uživatelský avatar
MarkFX
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 01.04.2008 21:15

Re: stávkuje startování

Příspěvek od MarkFX »

ok píše:Vsázel bych na špatnou kostru. Startér si od někoho puč at víš čim to je a zbytečně ho nespravuješ.
A na každy dísl je jiný startér, nevim od koho bych si pujčil ten 1.9 bez turba..

Jo a stěmi uhlíky jsem asi dobře uletěl noo :lol: Ja nevím jak vypadá startér vevnitř, jen sem si tak vzpoměl na vrtačku, flexu atd.. soráč 8)

Uživatelský avatar
ok
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: stávkuje startování

Příspěvek od ok »

MarkFX píše:
ok píše:Vsázel bych na špatnou kostru. Startér si od někoho puč at víš čim to je a zbytečně ho nespravuješ.
A na každy dísl je jiný startér, nevim od koho bych si pujčil ten 1.9 bez turba..

Jo a stěmi uhlíky jsem asi dobře uletěl noo :lol: Ja nevím jak vypadá startér vevnitř, jen sem si tak vzpoměl na vrtačku, flexu atd.. soráč 8)
1.9TD má stejnej, ostatně 1.6 by měla mít taky.

Uživatelský avatar
kubiczek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 553
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: DěČín city
Kontaktovat uživatele:

Re: stávkuje startování

Příspěvek od kubiczek »

Uhlíky samotný který se musej naletovat stojí +/- 200 korun. Naletovt to není problém pokud máš dobrou pájku.
Jinak míval jsem problém podobnej a u mě to dělali vyhřátý kontaky na spínací skříňce a pak silný kabel co je na startéru vede od cívky dovnitř startéru. Zkus za něj zatahat jestli není uhnilej mě držel jen na pár "vláskách" z původní tloušťky.

Uživatelský avatar
Kepro
Závodník
Závodník
Příspěvky: 558
Registrován: 30.12.2007 15:50
Bydliště: SK - Kosice
Kontaktovat uživatele:

Re: stávkuje startování

Příspěvek od Kepro »

kdyz raz toci raz ne to spoznas podle zvuku ci konstra alebo ne ale to bude starter kdyz len cvakne

Uživatelský avatar
kubiczek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 553
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: DěČín city
Kontaktovat uživatele:

Re: stávkuje startování

Příspěvek od kubiczek »

Dávám mu tu jen možnosti :) Já měl obojí v háji..

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“