Vibrace do pedálu a spojka

1.6D, 1.6TD
Uživatelský avatar
Keflek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1647
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vibrace do pedalu a spojka

Příspěvek od Keflek »

vwCharlie píše:
Keflek píše: JJ,kdo ale tto goferov s tim pouzdrem dela ? Mam taky nejaky moznosti,tak se jen ptam ? A co se tyce toho domku,ten je nekde pod vickem,jak je petkovy kolo ?
jj,přesně to je on,jak je ta plechová zátka z boku,je tam pětkové kolo i spojkové ložisko.Ale tu plechovou zátku neoddělávej,sundej celý domek. A to guferko dělá firma Victor-Reinz a třeba i nějaká jiná,je jich několik,jde o to,že to ale běžně autodílech nemají.
JJ,tak dik za radu...
Ok : Jo taaak,tak to vazne netusim-nemam jak to zmerit.Jedine vyhodit cerpadlo a nechat ho nekde odzkouset...

Uživatelský avatar
ok
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Vibrace do pedalu a spojka

Příspěvek od ok »

Keflek píše:
vwCharlie píše:jj,přesně to je on,jak je ta plechová zátka z boku,je tam pětkové kolo i spojkové ložisko.Ale tu plechovou zátku neoddělávej,sundej celý domek. A to guferko dělá firma Victor-Reinz a třeba i nějaká jiná,je jich několik,jde o to,že to ale běžně autodílech nemají.
JJ,tak dik za radu...
Ok : Jo taaak,tak to vazne netusim-nemam jak to zmerit.Jedine vyhodit cerpadlo a nechat ho nekde odzkouset...
Měří se to na autě, ale tím to asi nebude.

Uživatelský avatar
Keflek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1647
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vibrace do pedalu a spojka

Příspěvek od Keflek »

Měří se to na autě, ale tím to asi nebude.[/quote]

Ok: Babo rad-muzes to nejak rozebrat ? Aspon budu o neco zkusenejsi...

Uživatelský avatar
ok
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Vibrace do pedalu a spojka

Příspěvek od ok »

Keflek píše:Měří se to na autě, ale tím to asi nebude.
Ok: Babo rad-muzes to nejak rozebrat ? Aspon budu o neco zkusenejsi...[/quote]Měří se to to na šroubu co doněj vede zpátečka od vstřiků, ale musíš na to mít budík. Ale myslim stejně že to tim tlakem nebude.

Uživatelský avatar
Keflek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1647
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vibrace do pedalu a spojka

Příspěvek od Keflek »

ok píše:
Keflek píše:Měří se to na autě, ale tím to asi nebude.
Ok: Babo rad-muzes to nejak rozebrat ? Aspon budu o neco zkusenejsi...
Měří se to to na šroubu co doněj vede zpátečka od vstřiků, ale musíš na to mít budík. Ale myslim stejně že to tim tlakem nebude.[/quote]

Jak rikam,jinak v celym rozsahu to jede normalne...ale diky :wink:

Uživatelský avatar
Jettadiesel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 206
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trutnov,Krkonoše

Re: Vibrace do pedalu a spojka

Příspěvek od Jettadiesel »

JJ,kdo ale tto goferov s tim pouzdrem dela ? Mam taky nejaky moznosti,tak se jen ptam ? A co se tyce toho domku,ten je nekde pod vickem,jak je petkovy kolo ?[/quote]jj,přesně to je on,jak je ta plechová zátka z boku,je tam pětkové kolo i spojkové ložisko.Ale tu plechovou zátku neoddělávej,sundej celý domek. A to guferko dělá firma Victor-Reinz a třeba i nějaká jiná,je jich několik,jde o to,že to ale běžně autodílech nemají.[/quote]

Ahoj,přidám slovo do pranice..Taky mi to chrastí když je spojka vyšlápnutá.Pokud jí sešlápnu,tak to přestane.Spojkový ložisko jsem měnil přes to plechové víčko(bohužel se při tom zničilo-objednal jsem nové).po výměně a dolití oleje(trochu ti uteče-lepší je mít motor přizvednutý) to chrastí stejně,sice méně,ale stejně.Mám spíš podezření že to dělájí ty pružinky na lamele nebo něco v převodovce.

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Vibrace do pedalu a spojka

Příspěvek od vwCharlie »

když sešlápneš spojkový pedál,tak se přestane točit spojková lamela a to chrastění ti dělají zřejmě volnější průžiny v lamele.

Uživatelský avatar
Keflek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1647
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vibrace do pedalu a spojka

Příspěvek od Keflek »

Jettadiesel píše:JJ,kdo ale tto goferov s tim pouzdrem dela ? Mam taky nejaky moznosti,tak se jen ptam ? A co se tyce toho domku,ten je nekde pod vickem,jak je petkovy kolo ?
jj,přesně to je on,jak je ta plechová zátka z boku,je tam pětkové kolo i spojkové ložisko.Ale tu plechovou zátku neoddělávej,sundej celý domek. A to guferko dělá firma Victor-Reinz a třeba i nějaká jiná,je jich několik,jde o to,že to ale běžně autodílech nemají.[/quote]

Ahoj,přidám slovo do pranice..Taky mi to chrastí když je spojka vyšlápnutá.Pokud jí sešlápnu,tak to přestane.Spojkový ložisko jsem měnil přes to plechové víčko(bohužel se při tom zničilo-objednal jsem nové).po výměně a dolití oleje(trochu ti uteče-lepší je mít motor přizvednutý) to chrastí stejně,sice méně,ale stejně.Mám spíš podezření že to dělájí ty pružinky na lamele nebo něco v převodovce.[/quote]

Kde jsi objednaval to vicko a co stalo ?

Uživatelský avatar
Jettadiesel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 206
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trutnov,Krkonoše

Re: Vibrace do pedalu a spojka

Příspěvek od Jettadiesel »

Kde jsi objednaval to vicko a co stalo ?[/quote]

Objednával jsem ho u nás přímo u dealera VW a vyšlo tuším asi na stovku....přetěsnil jsem to,dal tam nové víčko a je to o.k.Nesmíš zapomenout vyvěsit spojku,jinak to ložisko nevyndáš..

Uživatelský avatar
Keflek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1647
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vibrace do pedalu a spojka

Příspěvek od Keflek »

Nemas nahodou cislo pod kterym jsi to objednaval ?

Uživatelský avatar
Jettadiesel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 206
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trutnov,Krkonoše

Re: Vibrace do pedalu a spojka

Příspěvek od Jettadiesel »

Keflek píše:Nemas nahodou cislo pod kterym jsi to objednaval ?
To nemám, našel ho ten skladník podle Etky a rovnou se to objednalo :?
Víc nevím

manduss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 164
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Vibrace do pedalu a spojka

Příspěvek od manduss »

vyřešil jsi nějak ty vybrace do pedálu? mě to začalo dělat po tom, co sem si nechal seřídit předvstřik. určitě to bude nějaká blbost, jen bych tím nerad strávil moc času...

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“