snížení tlaku turba

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Tunningkiller
Řidič
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: 18.04.2008 21:00
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: snížení tlaku turba

Příspěvek od Tunningkiller »

Keflek píše:Hm...tak kvalita videa nic moc,je to moc tmavy,takze je prd videt. Ale jinak si to pohvizduje pekne :wink: Ale vytknul bych ti tu vracecku oleje-tu bych nejak poupravil. Nejsem si jistej,ale mam pocit ze vracecka je spadova(i kdyz nejakej tlak tam preci jen bude) Moc bych tomu neveril.
Ale jinak dobry,gratuluju. 8)

A doufej,ze to nekde neurazis...je to fakt dost nizko :wink:
Ta vracecka je na prd s tim se bude muset neco udelat a ze je to nizko o tom se vi ale neni to niz jako vana aspon se bude alespon trosku chladit ale musim dokoupit IC a to turbo je v prdeli v patek ho pujdu borcovi vomlatit vo palici dusoval se jak je po repasi a malo jety a jak bylo zasrany vevnitr a jak dloho stalo prislo mi ze je naprosto bez vuli ale jak sem to natlacil olejem a probehl prvni start tak se vyvalil coud,,jinak mi dnes pri test drajv vylitla hadice a mnel sem celej motor od oleje,,,,,tak bud poresim novy turbo jiny a ted uz asi z naklapenejma lopatkama pac by to chtelo aby to tlacilo driv ted to tlaci od 2500 otacek mozna od dvou nevim to presne ,,a nebo repase toho turba nevite kolem jake cifry se to pohybuje ten repas???
Bojim se ze koupim jiny a bude to to samy,,,Jinak zapich do sedacky jako krava je to uplne neco jineho ,,ale stejne bych ten tlak potreboval snizit od 4000 nevi co stim elektronika,tak to zahapruje chvili a pak se to zas rozleti ,,,popremejslejte prosim jak by to slo udelat ja premejslel dat misto toho obtoku nejakej ventil,,,Jo jinak su peknej magor dal sem budik na tlak turba mezi skrtici klapku a turbo a dnes sem zjistil od jednoho typka ze to ma bejt v sacim traktu a chce to pouzit nejakej lepcejsi merak aby to ukazovalo i podtlak..No ted rozhodne musim vymyslet co stim turbem,,mam tam plnou syntetiku od Shellu za 1000kč pet litru a mám takovej pocit ze budu muset brzi hodne moc dopnit olejovou vanu...Jinak vse co ste videli na motoru je delany v amaterskej dilne ,,,a se znalostma o turbech dosti nizkejma nejaky zaklady mam ale nic moc,,,Jinak mne jeste napadla takova blaznovina ze bych si to turbo repasoval sam ale to je fakt asi hodne velka blaznovina ze:)

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: snížení tlaku turba

Příspěvek od Bastard »

No nevím, ale myslíš, že u benzína potřebuješ tlačit dřív, než v 2500otáčkách? U nafty bych níž šel, ale u benálníka asi ne.

Uživatelský avatar
Tunningkiller
Řidič
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: 18.04.2008 21:00
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: snížení tlaku turba

Příspěvek od Tunningkiller »

Pánové moc sem premýslel skrz to cadeni z vyfuku ,,,nemuze to být tím ze mám spatne naklonene turbo a tim se tam hromadi olej misto toho aby volne odtikal a tim ze vlastne neodtika tak se dostava do saci casti turba??Ale to by mnelo vytesnit ne?

Uživatelský avatar
Keflek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1647
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: snížení tlaku turba

Příspěvek od Keflek »

V prvni rade jsi to mel startovat bez kabelu od civky,aby ti to hned nechytlo...Kazdy turbo se musi protahnout olejem...co se tyce polohy,tak podle me by az tak moc zase vadit nemela. A pokud ti vylitla hadice...mas osazeni na trubkach ?

Uživatelský avatar
Tunningkiller
Řidič
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: 18.04.2008 21:00
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: snížení tlaku turba

Příspěvek od Tunningkiller »

Keflek píše:V prvni rade jsi to mel startovat bez kabelu od civky,aby ti to hned nechytlo...Kazdy turbo se musi protahnout olejem...co se tyce polohy,tak podle me by az tak moc zase vadit nemela. A pokud ti vylitla hadice...mas osazeni na trubkach ?

Zdravicko to prvotni namazani sem samozdrejme udelal aby to hned nechytlo prvne sem to protlacil tlakem oleje zas takovy pako nejsem a trubka mne vylitla pac sem mnela si malo dotahlou sponu ale v tom bych problem nevidel spis jak snizit ten tlak ted to tlaci asi 0,6Baru ale to sou jen odhady merak budu pripojovat az bude jiny turbo asi sezenu to s tim naklapenim lopatek:)

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“