Měrka oleje

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
haitaur
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zborov okr. Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Měrka oleje

Příspěvek od haitaur »

Zdarec bejci, mám dotaz jaká je velikost O-kroužku u měrky oleje na 1.6D? teče mi olej a nevím co koupit díkec

Uživatelský avatar
haitaur
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zborov okr. Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Měrka oleje

Příspěvek od haitaur »

Teče to dole z bloku kolem trubicky v Jak na to je nakreslenej krouzek ale neni u nej velikost

GIIb
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 402
Registrován: 11.11.2007 14:18
Bydliště: Zábřeh

Re: Měrka oleje

Příspěvek od GIIb »

Haitaur, tak tu trubičku vyndej a změř ten kroužek :D

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Měrka oleje

Příspěvek od vwCharlie »

7.3 x 2.4mm :wink:

Uživatelský avatar
majkl02
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 239
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Špk

Re: Měrka oleje

Příspěvek od majkl02 »

Zdarec...mám stejnej problém, že mi to brutálně teče okolo te trubičky, ale na te trubičce je přivařenej takovej kovovej pásek od motoru ať to drží..však víte co myslím :mrgreen: ....no a tak přes to ten kroužek nedostanu, tak jsem se chtěl zeptat jakým způsobem se to dá ještě utěsnit? díky díky :wink:

Uživatelský avatar
haitaur
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zborov okr. Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Měrka oleje

Příspěvek od haitaur »

Zdarec :-) pod cerpadlem to povolis ten "pasek" stocis ho tak aby si vytahl celou trubicku a zespodu nasunes gumicku. Na trubicce je jakoby prstynek tak po ten to nasadis zasunes zpet do bloku prisroubis zpet a je to ;-)

Uživatelský avatar
majkl02
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 239
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Špk

Re: Měrka oleje

Příspěvek od majkl02 »

haitaur píše:Zdarec :-) pod cerpadlem to povolis ten "pasek" stocis ho tak aby si vytahl celou trubicku a zespodu nasunes gumicku. Na trubicce je jakoby prstynek tak po ten to nasadis zasunes zpet do bloku prisroubis zpet a je to ;-)
Ahá, takhle to je :D ..jsem právě přemýšlel jak to tam dostat...tak jsem zase o něco chytřejší...díky díky :wink:

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Měrka oleje

Příspěvek od vwCharlie »

majkl02 píše:
haitaur píše:Zdarec :-) pod cerpadlem to povolis ten "pasek" stocis ho tak aby si vytahl celou trubicku a zespodu nasunes gumicku. Na trubicce je jakoby prstynek tak po ten to nasadis zasunes zpet do bloku prisroubis zpet a je to ;-)
Ahá, takhle to je :D ..jsem právě přemýšlel jak to tam dostat...tak jsem zase o něco chytřejší...díky díky :wink:
nebo tu gumičku přetáhni přes motor,abys tu měrku nemusel vytahovat :lol:

Uživatelský avatar
majkl02
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 239
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Špk

Re: Měrka oleje

Příspěvek od majkl02 »

vwCharlie píše:
majkl02 píše: Ahá, takhle to je :D ..jsem právě přemýšlel jak to tam dostat...tak jsem zase o něco chytřejší...díky díky :wink:
nebo tu gumičku přetáhni přes motor,abys tu měrku nemusel vytahovat :lol:
:lol: :lol: jo no, jdu na to :lol: :mrgreen:

Uživatelský avatar
haitaur
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zborov okr. Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Měrka oleje

Příspěvek od haitaur »

Hele a kde si sehnal tu gumičku? V Špk sem to sháněl a borec už je nemá že se prý nevyrábí....

Uživatelský avatar
majkl02
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 239
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Špk

Re: Měrka oleje

Příspěvek od majkl02 »

haitaur píše:Hele a kde si sehnal tu gumičku? V Špk sem to sháněl a borec už je nemá že se prý nevyrábí....
no já ji právě ještě nemám :) ale obejdu mototechny a uvidím...myslím, že to objednaj..pokud to zjistím zítra, tak dám vědět :wink: ...jo a ty to teda máš furt volný a teče ti to? nebo jsi to vyřešil jinak? :)

Uživatelský avatar
haitaur
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zborov okr. Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Měrka oleje

Příspěvek od haitaur »

No mě to teklo asi loni koupili sme 3 krouzky jeden sem si dal na svuj a pak je uklidil tak abych je vzdy nasel az budu potrebovat 8) Tata vymenil G1 za G2 a taky mu to tece. Nevedel sem velikost tak sem se tady ptal.. no zatim to tece porad. Nemuzem je sehnat.

Uživatelský avatar
majkl02
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 239
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Špk

Re: Měrka oleje

Příspěvek od majkl02 »

haitaur píše:No mě to teklo asi loni koupili sme 3 krouzky jeden sem si dal na svuj a pak je uklidil tak abych je vzdy nasel az budu potrebovat 8) Tata vymenil G1 za G2 a taky mu to tece. Nevedel sem velikost tak sem se tady ptal.. no zatim to tece porad. Nemuzem je sehnat.
Aha, tak to já teda zkusím buď ještě zítra nebo příští týden zjistit.....jako mě už to teče dlouho, ale jak jsem teď vyměnil olej, tak to teče brutálně :? jak někde zaparkuju, tak po mě aspoň ta kapka zůstane :mrgreen: ..co už :lol: ...tak pozjišťuju a dám vědět :)

Machy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Měrka oleje

Příspěvek od Machy »

majkl02 píše:
haitaur píše:No mě to teklo asi loni koupili sme 3 krouzky jeden sem si dal na svuj a pak je uklidil tak abych je vzdy nasel az budu potrebovat 8) Tata vymenil G1 za G2 a taky mu to tece. Nevedel sem velikost tak sem se tady ptal.. no zatim to tece porad. Nemuzem je sehnat.
Aha, tak to já teda zkusím buď ještě zítra nebo příští týden zjistit.....jako mě už to teče dlouho, ale jak jsem teď vyměnil olej, tak to teče brutálně :? jak někde zaparkuju, tak po mě aspoň ta kapka zůstane :mrgreen: ..co už :lol: ...tak pozjišťuju a dám vědět :)
Zdravim..sehnal někdo ten kroužek?taky ho nemůžu sehnat..dik..

GIIb
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 402
Registrován: 11.11.2007 14:18
Bydliště: Zábřeh

Re: Měrka oleje

Příspěvek od GIIb »

haitaur skus guferarnu na valové v zábřeze, tam má všechno a co nemá tak objedná, a objedná i neobjednatelný :D

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“