Jak vyměnit turbo

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Ladin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 278
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Jak vyměnit turbo

Příspěvek od Ladin »

JO z nerezu je to brutál mazeček! Jakej máš vnitřní průměr trubky?

Uživatelský avatar
Keflek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1647
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vyměnit turbo

Příspěvek od Keflek »

refresh píše:
Keflek píše:A mazec je to v nerzu...to je teprve zvuk :lol: :lol: :lol:
hm.....to vypadá dobře.......bude to jen holej lauf+nějaká koncovka?čím je to vařený CO ?a odkud je ten nerez, kolik šmakoval?
Sice trochu víc otázek, ale já jsem hroznej. :lol: .............dík za odpověď
Trubka+ koncovka,je to vareny CO ckem...Nerez koupenej nekde v Dablicich v Praze a 3 metry vysli i se ctyrma kolenama cca na 2000-jinak vnitrni prumer 55mm,sila steny 2mm. Je to udelany kousek za turbem,az bude jiny,dodela se zbytek uplne od turba. Jinak doporucuju svarovat v dlouhejch hadrech,pac to je strasny solarko :lol: :lol: :lol: Ale zvuk jefakt mazec :twisted:

Uživatelský avatar
refresh
Pilot
Pilot
Příspěvky: 885
Registrován: 10.06.2008 21:15
Bydliště: okr. Liberec

Re: Jak vyměnit turbo

Příspěvek od refresh »

Keflek píše:
refresh píše: hm.....to vypadá dobře.......bude to jen holej lauf+nějaká koncovka?čím je to vařený CO ?a odkud je ten nerez, kolik šmakoval?
Sice trochu víc otázek, ale já jsem hroznej. :lol: .............dík za odpověď
Trubka+ koncovka,je to vareny CO ckem...Nerez koupenej nekde v Dablicich v Praze a 3 metry vysli i se ctyrma kolenama cca na 2000-jinak vnitrni prumer 55mm,sila steny 2mm. Je to udelany kousek za turbem,az bude jiny,dodela se zbytek uplne od turba. Jinak doporucuju svarovat v dlouhejch hadrech,pac to je strasny solarko :lol: :lol: :lol: Ale zvuk jefakt mazec :twisted:
Díky za info......... :wink:

Uživatelský avatar
Keflek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1647
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vyměnit turbo

Příspěvek od Keflek »

refresh píše:
Keflek píše: Trubka+ koncovka,je to vareny CO ckem...Nerez koupenej nekde v Dablicich v Praze a 3 metry vysli i se ctyrma kolenama cca na 2000-jinak vnitrni prumer 55mm,sila steny 2mm. Je to udelany kousek za turbem,az bude jiny,dodela se zbytek uplne od turba. Jinak doporucuju svarovat v dlouhejch hadrech,pac to je strasny solarko :lol: :lol: :lol: Ale zvuk jefakt mazec :twisted:
Díky za info......... :wink:
JJ,od toho ten club snad je :wink:

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“