TDi 1Z do jetty diesel

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Killer022
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 16.07.2008 13:37

Re: TDi 1Z do jetty diesel

Příspěvek od Killer022 »

Myslim ze oktavka 90k , este ho nemam doma,takze presne neviem,ale pravdepodobne taketo.Co ty nato?
Predavam najlacnejsie nove pneumatiky.Napiste rozmer,znacku a model a poslem ponuku. nove.pneumatiky@gmail.com

Fantik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 524
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberecko
Kontaktovat uživatele:

Re: TDi 1Z do jetty diesel

Příspěvek od Fantik »

Bastard píše:
Killer022 píše:Ja chapem.Ja som rozhodnuty uz pre to mechanicke cerpadlo.Ale viem zohnat ako original mechanicke t TDI,preto sa pytam ci tam moze byt aj to,alebo si musim dat postavit naschval na to.Pretoze nebudem zbytocne si davat robit ak viem zohnat mechanicke...
A to origo mechanický čerpadlo je prosím z čeho? :?
Já znám pouze z Fiat Croma 1.9 tam je mechanické. Prej to na něj jezdí ale na postavené to nemá. :wink:

Uživatelský avatar
RCRIK
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1395
Registrován: 25.09.2007 11:33
Bydliště: Roudnice nad Labem (Podlusky)
Kontaktovat uživatele:

Re: TDi 1Z do jetty diesel

Příspěvek od RCRIK »

přesně CROMA má mechanické ale když si necháš postavit je to lepší na dieselpoweru se to řešilo už několikrát :wink:.jinak OCTAVIE nemá žádná mechanický čerpadlo !!!ani žádný jiný TDI koncernu VW.
kontakty na mě Tel:721766496 nebo email: martyan_R@seznam.cz
Hledám svojí GII kterou někdo ukradl !!! http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=43&t=183103

Uživatelský avatar
Killer022
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 16.07.2008 13:37

Re: TDi 1Z do jetty diesel

Příspěvek od Killer022 »

:? Tak to potom asi nebude z oktavky.No a co take predelani stoji cca.Kebyze k tomu dam + este jedno elektrika cerpadlo..?
Predavam najlacnejsie nove pneumatiky.Napiste rozmer,znacku a model a poslem ponuku. nove.pneumatiky@gmail.com

Uživatelský avatar
RCRIK
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1395
Registrován: 25.09.2007 11:33
Bydliště: Roudnice nad Labem (Podlusky)
Kontaktovat uživatele:

Re: TDi 1Z do jetty diesel

Příspěvek od RCRIK »

někdo na DP prodával komplet hotový za 11 ,000
a nebo většinou co vím tak čerpadlo TD+TDI +6000 ale pohybuje se to různě nejlepší to máš se s nima domluvit co a jak a řeknou ti cenu. :wink:
kontakty na mě Tel:721766496 nebo email: martyan_R@seznam.cz
Hledám svojí GII kterou někdo ukradl !!! http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=43&t=183103

Uživatelský avatar
Lacko_TD
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutof a taky Pragl
Kontaktovat uživatele:

Re: TDi 1Z do jetty diesel

Příspěvek od Lacko_TD »

Po čerpadle koukni na dieselpower.Dej hledat-mechanické čerpadlo v sekci bazar a obvolej lidi.Prodávali se běžně i okolo 6tis.Jedno tam bylo od andreho za 12 ale už hooodně poladěný.Škoda že mi uteklo :evil:

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“