Motor 1,6td jr

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
2ohc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 30.04.2008 20:22
Bydliště: Šumperk

Motor 1,6td jr

Příspěvek od 2ohc »

Zdarec. Potřebuji poradit.Mám motor 1,6td jr a zdá se mi, že je už dosti unavený.Táhne až od 2900ot až začne tlačit turbo jinak od spodu to je mrtvola. Navíc mám olej ve vodě a trochu víc se hřeje tak mezi půl a třičtvrtě na budíku. Víc ne.Myslím si že je to těsnění pod hlavou, ale nejsen si jist. Jinak nekouří a má celkem tichej chod. Ptám se protože mám ješte jednoho golfa a ten jede úplně jinak i když si trochu zahulí. Může mi někdo poradit čím to je a jestli si mám pomalu shánět jiný motor? Díky za rady

Uživatelský avatar
RCRIK
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1395
Registrován: 25.09.2007 11:33
Bydliště: Roudnice nad Labem (Podlusky)
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1,6td jr

Příspěvek od RCRIK »

jinej motor budeš mít co dělat sehnat a hlavně aby si nezjistil že ten tvůj je v lepším stavu nejdřív bych rozebral ten co máš a pak schánět jinej
kontakty na mě Tel:721766496 nebo email: martyan_R@seznam.cz
Hledám svojí GII kterou někdo ukradl !!! http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=43&t=183103

2ohc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 30.04.2008 20:22
Bydliště: Šumperk

Re: Motor 1,6td jr

Příspěvek od 2ohc »

On není úplně špatnej, ale se srovnáním s jiným nemá vůbec tah od spodu. Jinak nekouří a ani nebere olej. Spotřeba tak do šesti.

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 1,6td jr

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

no pokud to nema tah.....zkus prvne zakladni veci...zmer kolik maj tlaky na jednotlivym valci,aspon uvidis jak jsou na tom kruhy...a kdyz to bude kruhama...tak to rozeber....schanet jinej motor kterej je taky 20 let starej kolikrat nema cenu,protoze muze bejt v tom samym stavu ba horsim....a majitele kolikrat reknou ze jel super,ale jsou to lajkove co nic nepoznaj...kdyz to rozeberes,aspon uvidis zda to ma cenu davat dohromady...musis brat ohled na to ze takhle stary TDcko ma na to narok bejt v takovym stavu jakym je

2ohc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 30.04.2008 20:22
Bydliště: Šumperk

Re: Motor 1,6td jr

Příspěvek od 2ohc »

Tak jo ja ho teda rozdělám a pak se uvidí dík za rady.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“