mTDI do G2

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
Killer022
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 16.07.2008 13:37

mTDI do G2

Příspěvek od Killer022 »

Caute,nevie niekto poradit,davam si mtdi do G2.Ako na radenie a spojku??dik
Predavam najlacnejsie nove pneumatiky.Napiste rozmer,znacku a model a poslem ponuku. nove.pneumatiky@gmail.com

Uživatelský avatar
VWgolfGT
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2119
Registrován: 25.09.2007 14:37
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: mTDI do G2

Příspěvek od VWgolfGT »

co tam mas za spajzku?

Uživatelský avatar
Killer022
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 16.07.2008 13:37

Re: mTDI do G2

Příspěvek od Killer022 »

spojku aj prevodovku mam origo z oktavky.Je tam spoka na hydrauliku,ale v g2 je lanko a aj radenie v g2 je na tie packy a tu je to uuuuplne inee
Predavam najlacnejsie nove pneumatiky.Napiste rozmer,znacku a model a poslem ponuku. nove.pneumatiky@gmail.com

Uživatelský avatar
ok
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: mTDI do G2

Příspěvek od ok »

Pedály z Passata B4 a sežen si ktomu lanovody.

Uživatelský avatar
jkjirka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dobříš

Re: mTDI do G2

Příspěvek od jkjirka »

řazení musíš dát každopádně lanovodama, na spojku můžeš udělat takový přepákování a nechat původní pedály, je to mnohem jednoduší. Viz. dieselpower ve FAQ

Uživatelský avatar
Killer022
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 16.07.2008 13:37

Re: mTDI do G2

Příspěvek od Killer022 »

Nevie niekto poradit ci sa da napojit cidlo na teplotu to s TDI??co tam ma 4 koliky?...A nema niekto skusenosti ako napojit na TDI benzinovy otackomer?...som pocuj ze na klike je podobny signal,ale kde to je???nevedel by to niekto sfotit?dikes
Predavam najlacnejsie nove pneumatiky.Napiste rozmer,znacku a model a poslem ponuku. nove.pneumatiky@gmail.com

Fantik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 524
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberecko
Kontaktovat uživatele:

Re: mTDI do G2

Příspěvek od Fantik »

Čidlo se napojit dá když nezapomenu tak bych se ti zítra podíval, ale jestli si dobře pamatuju tak dva z těch drátů jsou kostry a ty další mám napojený na budík teploty a žhavení.
Na benzin se to prej napojit dá ale musej se zavařit dvě díry na plechu co je snímač polohy kliky, já to mám přímo z altiku na naftovej otáčkoměr.

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Re: mTDI do G2

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

ja mam v Golfisti taky 1.9ku...a dal jsem misto plastovyho krcku co je ze strany hlinikovej krcek z 1.6ky Td...pac to ma cidlo na teplotu takovy malinky na jeden dratek a to vepredu tam vlastne tedka funguje jen jako zaslepka...

Uživatelský avatar
Killer022
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 16.07.2008 13:37

Re: mTDI do G2

Příspěvek od Killer022 »

Fantik píše:Čidlo se napojit dá když nezapomenu tak bych se ti zítra podíval, ale jestli si dobře pamatuju tak dva z těch drátů jsou kostry a ty další mám napojený na budík teploty a žhavení.
Na benzin se to prej napojit dá ale musej se zavařit dvě díry na plechu co je snímač polohy kliky, já to mám přímo z altiku na naftovej otáčkoměr.
Pozri sa mi na to prosim ta,a daj vediet,rad by som to vedel.No a tie kde si tie diery na plechu,co treba zavarit?..ja ani nemam sajnu kde je ten snimac kliky--fotky by pomohli dikes
Predavam najlacnejsie nove pneumatiky.Napiste rozmer,znacku a model a poslem ponuku. nove.pneumatiky@gmail.com

Uživatelský avatar
Killer022
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 16.07.2008 13:37

Re: mTDI do G2

Příspěvek od Killer022 »

BADBOYSFAMILY píše:ja mam v Golfisti taky 1.9ku...a dal jsem misto plastovyho krcku co je ze strany hlinikovej krcek z 1.6ky Td...pac to ma cidlo na teplotu takovy malinky na jeden dratek a to vepredu tam vlastne tedka funguje jen jako zaslepka...
Mozes mi to nafotit ako to mas spravene?lebo si to celkom dobre neviem predstavit :wink: dik
Predavam najlacnejsie nove pneumatiky.Napiste rozmer,znacku a model a poslem ponuku. nove.pneumatiky@gmail.com

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“