Že by čerpadlo.

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
jkjirka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dobříš

Že by čerpadlo.

Příspěvek od jkjirka »

Čau, řešim problém s čerpadlem, ráno když je auto studený a nastaruju, tak musim mít hrozně dlouho vytaženej předvstřik, jinak se začnou houpat otáčky mezi cca 300 a 1200, při tom to hrozně modře kouří. Dělá to tak 6min. po startu, než se dost prohřeje čerpadlo. Nedá se to nijak doladit nastavením předvstřiku, dělá to prostě pořád se studenym čerpadlem. Setkal jste se s tim někdo?

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Že by čerpadlo.

Příspěvek od vwCharlie »

sám s tím nic neuděláš,čerpadlo je nejspíš zralé na repasi,nech si ho zkontrolovat nebo udělat u toho,kdo se tím zabývá případně i se vstřikama.

Uživatelský avatar
VLK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: Že by čerpadlo.

Příspěvek od VLK »

sežen si jiný čerpadlo střední oprava ti vyjde na 6000 a to tam vymění jen gumičky a futo nikde neni napsaný že to bude makat jak má :wink:

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Že by čerpadlo.

Příspěvek od vwCharlie »

jiný čerpadlo nemáš taky se zárukou a už vůbec né jestli někde leží mimo motor. U nás to stojí běžně 3500,- holé čerpadlo. Ale s úplně mrtvým čerpadlem tam ještě nikdo, kdo se do té ceny vešel,nepřijel. Většinou ale tato částka nebyla převýšena. U nás to dělá Miroslav Pivčík,je v databázi firem,kde je na něj kontakt i mail.

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: Že by čerpadlo.

Příspěvek od Golficek1 »

Ve Zlíně v PENTO BOSH mi ho známý dělal za trojku se vstřikama bez papírů,jinak oficiálně by stálo 3500kč čerpadlo a kilo vstřik a to moje čerpadlo bylo KO.
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“