Kde seženu nový nebo jetý,ale dobrý turbo na G ll gtd?

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

bejkradek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 26.10.2008 09:41

Kde seženu nový nebo jetý,ale dobrý turbo na G ll gtd?

Příspěvek od bejkradek »

moje turbo je na zasloužilí cestě 8) atak potřebuju nový kde ho můžu sehnat?

Uživatelský avatar
sails
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1484
Registrován: 01.10.2007 20:58
Bydliště: North

Re: Kde seženu nový nebo jetý,ale dobrý turbo na G ll gtd?

Příspěvek od sails »

dej tam radsi z tdi
Fuck new evolution, Oldschool is the Best !

GIIb
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 402
Registrován: 11.11.2007 14:18
Bydliště: Zábřeh

Re: Kde seženu nový nebo jetý,ale dobrý turbo na G ll gtd?

Příspěvek od GIIb »

To je rada jak pojď na mě z boku, nebo rovnou cely TDi ne??? Lepší je dát turbo na repas, když koupíš nějaký jetý tak nemáš záruku že bude dobrý, a pokud nebude po repasi tak za ty leta dobrý nebude, nový je palka a jestli máš motor 59 kW tak si toho turba važ, žadný TDi nemá vodou chlazený turbo

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde seženu nový nebo jetý,ale dobrý turbo na G ll gtd?

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

Strejda Drag tady v nabídce nabízí Turboládery napiš jemu woe :mrgreen:

Uživatelský avatar
RCRIK
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1395
Registrován: 25.09.2007 11:33
Bydliště: Roudnice nad Labem (Podlusky)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde seženu nový nebo jetý,ale dobrý turbo na G ll gtd?

Příspěvek od RCRIK »

jedno mám doma z JR (1,6 TD 51kw) a kámoš má i z SB 59kw přinejhorším ale nevím co za něj chce. :roll:. nevim k čemu je tak supr důležitý že je vodou chlazený když neudělá takovej tlak a nemá takovej nástup jako VNT z TDI :wink:
kontakty na mě Tel:721766496 nebo email: martyan_R@seznam.cz
Hledám svojí GII kterou někdo ukradl !!! http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=43&t=183103

Uživatelský avatar
Drag
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 04.10.2007 13:30
Bydliště: České Budějovice-Trhové Sviny
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde seženu nový nebo jetý,ale dobrý turbo na G ll gtd?

Příspěvek od Drag »

BADBOYSFAMILY píše:Strejda Drag tady v nabídce nabízí Turboládery napiš jemu woe :mrgreen:
Jo streda Drag ten mááá a i prodááá :lol:

Uživatelský avatar
Lukas-TDI
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 284
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde seženu nový nebo jetý,ale dobrý turbo na G ll gtd?

Příspěvek od Lukas-TDI »

Drag píše:
BADBOYSFAMILY píše:Strejda Drag tady v nabídce nabízí Turboládery napiš jemu woe :mrgreen:
Jo streda Drag ten mááá a i prodááá :lol:
jako sorry ale od tebe bej nim nic nebral vzal jsem odtebe motor kterej sem nasadil nastartoval a bylo po motoru!!!!tak pokud to bude i stim turbem takhle tak borce lituji.tak že kvuli tobe te musim shanet zas jinej motor :twisted: ale aspon vim že odtebe už nic nemam brat

Uživatelský avatar
jkjirka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dobříš

Re: Kde seženu nový nebo jetý,ale dobrý turbo na G ll gtd?

Příspěvek od jkjirka »

Lukas-TDI píše: jako sorry ale od tebe bej nim nic nebral vzal jsem odtebe motor kterej sem nasadil nastartoval a bylo po motoru!!!!tak pokud to bude i stim turbem takhle tak borce lituji.tak že kvuli tobe te musim shanet zas jinej motor :twisted: ale aspon vim že odtebe už nic nemam brat

Jó, tak to nejsi sám, já sem dopad stejně, takže když už od strejdy D. tak pořádně zkontrolovat, né poštou

Uživatelský avatar
Drag
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 04.10.2007 13:30
Bydliště: České Budějovice-Trhové Sviny
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde seženu nový nebo jetý,ale dobrý turbo na G ll gtd?

Příspěvek od Drag »

Jo streda Drag ten mááá a i prodááá :lol:[/quote]
jako sorry ale od tebe bej nim nic nebral vzal jsem odtebe motor kterej sem nasadil nastartoval a bylo po motoru!!!!tak pokud to bude i stim turbem takhle tak borce lituji.tak že kvuli tobe te musim shanet zas jinej motor :twisted: ale aspon vim že odtebe už nic nemam brat[/quote]
Jakto že ti to nejede???ten motor je vyndanej z jedný dvojky co se s ní normálně jezdilo tak mi tady nevyprávěj co jsem ti prodal člověk co to od něho mám ti to dosvědčí osobně jsem i zkoušel takže vím že jde a to že jsi ho nějak odmrvil tak to není můj problém.....

Uživatelský avatar
Drag
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 04.10.2007 13:30
Bydliště: České Budějovice-Trhové Sviny
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde seženu nový nebo jetý,ale dobrý turbo na G ll gtd?

Příspěvek od Drag »

jkjirka píše:
Lukas-TDI píše: jako sorry ale od tebe bej nim nic nebral vzal jsem odtebe motor kterej sem nasadil nastartoval a bylo po motoru!!!!tak pokud to bude i stim turbem takhle tak borce lituji.tak že kvuli tobe te musim shanet zas jinej motor :twisted: ale aspon vim že odtebe už nic nemam brat

Jó, tak to nejsi sám, já sem dopad stejně, takže když už od strejdy D. tak pořádně zkontrolovat, né poštou
:wink: ty abys taky nebyl všude co?

Uživatelský avatar
jkjirka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dobříš

Re: Kde seženu nový nebo jetý,ale dobrý turbo na G ll gtd?

Příspěvek od jkjirka »

[/quote]
:wink: ty abys taky nebyl všude co?[/quote]

to víš, to si neodpustim :lol: ...

Uživatelský avatar
Lukas-TDI
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 284
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde seženu nový nebo jetý,ale dobrý turbo na G ll gtd?

Příspěvek od Lukas-TDI »

Drag píše:Jo streda Drag ten mááá a i prodááá :lol:
jako sorry ale od tebe bej nim nic nebral vzal jsem odtebe motor kterej sem nasadil nastartoval a bylo po motoru!!!!tak pokud to bude i stim turbem takhle tak borce lituji.tak že kvuli tobe te musim shanet zas jinej motor :twisted: ale aspon vim že odtebe už nic nemam brat[/quote]
Jakto že ti to nejede???ten motor je vyndanej z jedný dvojky co se s ní normálně jezdilo tak mi tady nevyprávěj co jsem ti prodal člověk co to od něho mám ti to dosvědčí osobně jsem i zkoušel takže vím že jde a to že jsi ho nějak odmrvil tak to není můj problém.....[/quote]
koukam že všechny motory sis zkoušel a sou vždycky ok vid!!!!to že sme nedavno motor nasadily a praskla hned vačka je fakt dobrej motor!!!určite si ho slyšel vid a dokonce oskoušel!!!!¨

no nic nebudu to tu dal řešit stejne se ničeho nedovolam!!! jen chci upozornit dalši lidi aby vedeli!!! a koukam že nejsem sam komu tady hned motor klekl. no nic delaš si peknej obrazek!!!

Tak že od strejdy draga nic nebrat

Uživatelský avatar
Drag
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 04.10.2007 13:30
Bydliště: České Budějovice-Trhové Sviny
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde seženu nový nebo jetý,ale dobrý turbo na G ll gtd?

Příspěvek od Drag »

Lukas-TDI píše:
Drag píše:Jo streda Drag ten mááá a i prodááá :lol:
jako sorry ale od tebe bej nim nic nebral vzal jsem odtebe motor kterej sem nasadil nastartoval a bylo po motoru!!!!tak pokud to bude i stim turbem takhle tak borce lituji.tak že kvuli tobe te musim shanet zas jinej motor :twisted: ale aspon vim že odtebe už nic nemam brat
Jakto že ti to nejede???ten motor je vyndanej z jedný dvojky co se s ní normálně jezdilo tak mi tady nevyprávěj co jsem ti prodal člověk co to od něho mám ti to dosvědčí osobně jsem i zkoušel takže vím že jde a to že jsi ho nějak odmrvil tak to není můj problém.....[/quote]
koukam že všechny motory sis zkoušel a sou vždycky ok vid!!!!to že sme nedavno motor nasadily a praskla hned vačka je fakt dobrej motor!!!určite si ho slyšel vid a dokonce oskoušel!!!!¨

no nic nebudu to tu dal řešit stejne se ničeho nedovolam!!! jen chci upozornit dalši lidi aby vedeli!!! a koukam že nejsem sam komu tady hned motor klekl. no nic delaš si peknej obrazek!!!

Tak že od strejdy draga nic nebrat[/quote]
Tak povídej to je zajímavý že to jezdilo osobně to vím!!!!

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kde seženu nový nebo jetý,ale dobrý turbo na G ll gtd?

Příspěvek od Bastard »

Nechte toho... Stejně nic nevyřešíte... Dejte si sraz v půli cesty, dejte si do držky a kdo prohraje, nemá pravdu... :mrgreen:

Uživatelský avatar
jara3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Čel-ej
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde seženu nový nebo jetý,ale dobrý turbo na G ll gtd?

Příspěvek od jara3 »

Mám v autě převodovku od Draga a je super a naprosto v pořádku :wink:

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“