golf 1.6td typový štítek

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
placatej
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 20.10.2008 22:40
Bydliště: Karlovy Vary

golf 1.6td typový štítek

Příspěvek od placatej »

ahoj lidičky tak mam problem jdu přiklasit golfika na evidenčce napišou vyhovuje a pod to napsali chybí typový štítek ??? nevíte kde by ho mohli udělat???? ve volkswagnu za to prej chtěj 4500
kč a nechtěj mi to bez toho štítku přihlásit a 4500 je fakt hodně :( :( :evil: :evil:

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: golf 1.6td typový štítek

Příspěvek od vwCharlie »

jedině tady http://www.firmy.cz/detail/220770-impor ... onice.html
Oni za to už chtějí 4500? Chtěli za to nedávno ještě 2000,- a to byla ještě jen nálepka :evil: . Co bych ti doporučil,tak bych si tu nálepku vytvořil sám nebo požádal o to nějakého grafika. Lepí se na pravý zvon,podběh. A na STK podle mě prd poznají,jestli to vydalo VW nebo ty. Koukne,štítek tam bude a šmitec. To,že tě vyhodili je jen byrokratický krok,který neřeší žádný smysl. A kdyby něco namítali,tak nevíš kdo to tam před tebou nalepil.

Uživatelský avatar
Acid111
Závodník
Závodník
Příspěvky: 611
Registrován: 17.09.2008 18:40
Bydliště: Brno

Re: golf 1.6td typový štítek

Příspěvek od Acid111 »

vwCharlie píše:jedině tady http://www.firmy.cz/detail/220770-impor ... onice.html
Oni za to už chtějí 4500? Chtěli za to nedávno ještě 2000,- a to byla ještě jen nálepka :evil: . Co bych ti doporučil,tak bych si tu nálepku vytvořil sám nebo požádal o to nějakého grafika. Lepí se na pravý zvon,podběh. A na STK podle mě prd poznají,jestli to vydalo VW nebo ty. Koukne,štítek tam bude a šmitec. To,že tě vyhodili je jen byrokratický krok,který neřeší žádný smysl. A kdyby něco namítali,tak nevíš kdo to tam před tebou nalepil.
tak tak pravda jak říkáš Charlie.... :lol: :lol: :lol: 8) někoho sežen at ti to natiskne a šlus.
Obrázek

VW II 1.6D;VW Golf IV

placatej
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 20.10.2008 22:40
Bydliště: Karlovy Vary

Re: golf 1.6td typový štítek

Příspěvek od placatej »

ahoj tak natiskly ja to nalepil stalo mě to 500kč a byl klídek když jsem mu na technický že bych to pětikilo dal radši jemu aby mě nehonil kvuli takový pí....ně všude možně tak koukal jak vagon bahna diky

Milan8902
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 303
Registrován: 22.11.2008 22:42
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: golf 1.6td typový štítek

Příspěvek od Milan8902 »

Prosímtě, ty znáš někoho, kdo by to vytiskl, aby to trochu vypadalo? Mně taky chybí typový štítek. Auto mám sice přihlášené, ale chtěl bych ho udělat. Kdybych to chtěl prodávat....

prdlavka
Řidič
Řidič
Příspěvky: 127
Registrován: 05.12.2008 15:16
Bydliště: Brno-venkov

Re: golf 1.6td typový štítek

Příspěvek od prdlavka »

za 500 sem to taky dělal...Brno

Uživatelský avatar
abcd
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 449
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: golf 1.6td typový štítek

Příspěvek od abcd »

U Domažlic je jedna velmi šikovná firma zabývající se výrobou štítků, od origa k nepoznání..

Uživatelský avatar
Tuneman2
Závodník
Závodník
Příspěvky: 655
Registrován: 18.10.2007 11:42
Bydliště: Přerovw
Kontaktovat uživatele:

Re: golf 1.6td typový štítek

Příspěvek od Tuneman2 »

Vskutku zajimave...ja kdyz sem kupoval prvniho golfika neměl štítek, bývalý majitel mi k tomu dal nalepku(delany nahradni metodou u VW), před evidenčkou sem to ale zapoměl nalepit :lol: , borec mi taky napsal že chybí štítek,ael napsal že sedí číslo kastle a motoru, to jim na uřadě stačilo :-)....ale pak jsem to tak kvuli technické dodatečně nalepil
No smoke no fun !!!

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“