Podivné praskání ? Co to?

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Acid111
Závodník
Závodník
Příspěvky: 611
Registrován: 17.09.2008 18:40
Bydliště: Brno

Re: Podivné praskání ? Co to?

Příspěvek od Acid111 »

vwCharlie píše:jako nevidím,proč by se měla GII stát neprodejná,to je jen blbá panika lidí,ale kdo se nad tím aspoň trošku zamyslí,tak si rozmyslí,jestli si koupí auto za 15tis + k tomu doplatí 5tis. nebo si koupí auto za 50tis. a k tomu doplatí 3tis. A kvůli ušetřeným 2tis. se uhamouním na auta 50tis.,proč? Kdo chce,tak si GII koupí tak i tak. Na nové auto všichni mít nebudou,takže si myslím,že lidi budou sice nadávat za poplatky,ale co jim jiného zbyde.
Já osobně bych si kvůli toho poplatku nové auto nekupoval :)
Hmm to je fakt na nové lidí mít ani nebudou. :( :( a nic jiného jim fakt nezbyde než poplatky zaplatit a mlčet. stejně se zase napakuje nějaký boháč a mi chudí s toho budeme mít prdlajs.

To je to samý jak když se zavedl SetoBOX (snad to mám dobře napsané). Firmy se napakovaly a nám lidem nic jeného nezbylo než si ten krám koupit ikdyž májí kabelovku. :wink: :wink: :wink: Jak kdyby záleželo na HDTV obraz nám stačil tak jako tak. :o :o :o
Obrázek

VW II 1.6D;VW Golf IV

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Podivné praskání ? Co to?

Příspěvek od vwCharlie »

politika ODS vždycky znevýhodňovala sociálně slabší a dávala navrch bohatým :)
A podle těch chytráků,co prodávají setoboxy,mi neměla jít televize už před rokem. Stále ho nemám a stále se normálně koukám na bednu a koupím si ho až tehdy,kdy mi nepůjde ani jeden program :) .Takové kecy mi tlačili do palice, "setoboxy nebudou,kupte si ho teď,dokud ještě jsou" :lol: ,totéž ják lákali na televize s digitálním vstupem. Dneska se už prodávají za třetinovou cenu. Ale to už jsme trošku zase odbočili :)

Uživatelský avatar
Acid111
Závodník
Závodník
Příspěvky: 611
Registrován: 17.09.2008 18:40
Bydliště: Brno

Re: Podivné praskání ? Co to?

Příspěvek od Acid111 »

vwCharlie píše:politika ODS vždycky znevýhodňovala sociálně slabší a dávala navrch bohatým :)
A podle těch chytráků,co prodávají setoboxy,mi neměla jít televize už před rokem. Stále ho nemám a stále se normálně koukám na bednu a koupím si ho až tehdy,kdy mi nepůjde ani jeden program :) .Takové kecy mi tlačili do palice, "setoboxy nebudou,kupte si ho teď,dokud ještě jsou" :lol: ,totéž ják lákali na televize s digitálním vstupem. Dneska se už prodávají za třetinovou cenu. Ale to už jsme trošku zase odbočili :)

jj trošinku jsme odbočily snad se nebude nikdo zlobit ale máš pravdu kolego :wink: :wink: :wink:
Obrázek

VW II 1.6D;VW Golf IV

GIIb
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 402
Registrován: 11.11.2007 14:18
Bydliště: Zábřeh

Re: Podivné praskání ? Co to?

Příspěvek od GIIb »

ale třeba takovýho turbodiesela kterej neplní nic a teď se prodává za 15000 tak si ho nikdo nekoupí, než zaplatit 25000 tak si rači koupí koloběžku nebo novější auto, aspoň bude víc dílů na vrakáčích :D

Uživatelský avatar
Acid111
Závodník
Závodník
Příspěvky: 611
Registrován: 17.09.2008 18:40
Bydliště: Brno

Re: Podivné praskání ? Co to?

Příspěvek od Acid111 »

GIIb píše:ale třeba takovýho turbodiesela kterej neplní nic a teď se prodává za 15000 tak si ho nikdo nekoupí, než zaplatit 25000 tak si rači koupí koloběžku nebo novější auto, aspoň bude víc dílů na vrakáčích :D
tak tak jak říkáš aspoň bude více dílů... :D :D :D :D
Obrázek

VW II 1.6D;VW Golf IV

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“