Vzduchovy filtr

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Golfík 2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 28.11.2008 16:05
Bydliště: Vranovice-Brno venkov

Vzduchovy filtr

Příspěvek od Golfík 2 »

Zdravim klubaci.Prosim o foto vzduchoveho filtru v motorovem prostoru.Chtel bych vedet jake je ukonceni sani vzduchu.Dik moc

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: Vzduchovy filtr

Příspěvek od Golficek1 »

Charlie bude mít radost,sem to nepatří!Jaký je to motor a co chceš vidět,box na filtr,nebo vedení?
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

Golfík 2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 28.11.2008 16:05
Bydliště: Vranovice-Brno venkov

Re: Vzduchovy filtr

Příspěvek od Golfík 2 »

Je to golf 2 1.6 D r.v.1990.Nevim co je na konci.Ale asi ten box jak pises.Ja ho tam nemam.Mam od filtru jen plastovy potrubi s tou svorkou.A nevim jestli stim tak muzu jezdit.myslim si,ze to sem patri.Dik

Uživatelský avatar
areka
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1960
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrchlabí - Jilemnice

Re: Vzduchovy filtr

Příspěvek od areka »

Atmosféra má filtr na motoru, asi ti jen chybí ta prodlužovací hadice, aby motor sál studený vzduch a ne od motoru, ale to neřeš, rozdíl nepoznáš. Viz obrázek.
Přílohy
DCP_2922.JPG

Golfík 2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 28.11.2008 16:05
Bydliště: Vranovice-Brno venkov

Re: Vzduchovy filtr

Příspěvek od Golfík 2 »

Dik moc za foto.Ja to mam jen po tu zelenou pasku.Ten zbytek tam nemam.Takze to tam nemusi byt ? Nerad bych aby se neco podelalo v motoru.Osobne si myslim,ze by se nic stat nemelo.Ale radeji se zeptam,at mam jistotu.Vrazil jserm do auta hodne penez,tak chci at to slape.Jsou to strasny drzaky.Mam jeste 1 auto a tam mam motor z 1 golfa 1.6D.V breznu ho budu mit 10 let a slape.Jeste jednou dik

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Vzduchovy filtr

Příspěvek od vwCharlie »

můžete mi říct,který dobytek nechá oreznout aji palivový a olejový filtr?? :D
To za rok nebo za dva nemůže přeči tak zreznut. Areko,že to není tvůj motor...? :)

Uživatelský avatar
labolatolni_mys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 818
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: E.ON Distribuce a.s.
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzduchovy filtr

Příspěvek od labolatolni_mys »

vwCharlie to čumíš co? Ale tak má tam dva palivový filtry, takže luxus filtrace, a když používá polosyntetiku se šmoulíkem proč by nemohl měnit olejovej filtr klidně po 20 000, ten starej diesel h***o pozná. :D
Obrázek

Uživatelský avatar
areka
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1960
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrchlabí - Jilemnice

Re: Vzduchovy filtr

Příspěvek od areka »

Bohužel to je jeden z mých motorů, je ve vynikající kondici, startuje napoprvé a že je orezlý jeden i druhý filtr to jsem si nevšiml, auto najezdí za rok asi 7500km, tak tam je filtr i olej asi druhým rokem, musel bych se dojet podívat na visačku kolik je na oleji. A foto celkového stavu.
Ještě dodatek, přivezl jsem si ho od kamaráda, kterému stál asi 3 roky na zahradě v šíleným stavu a nabouraný, tak jsem ho jen tak pofackoval udělal to nejnutnější a používám ho jen když mám na něj náladu, ale jinak dělník jak svi.ě, nikdy nezaváhal ani v největších mrazech. Jen je trochu pomalejší, ale to nevadí. :)
Přílohy
DCP_2920.JPG
DCP_2921.JPG
DCP_2922.JPG
DCP_2923.JPG
DCP_2925.JPG

Uživatelský avatar
labolatolni_mys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 818
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: E.ON Distribuce a.s.
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzduchovy filtr

Příspěvek od labolatolni_mys »

:bubu: :ven: :rog:
A cenu o nejpojízdnější wrak a zároveň o nejneekologičtější auto roku vyhrává: "areka" :!:
SRDEČNE GRATULUJEME :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
areka
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1960
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrchlabí - Jilemnice

Re: Vzduchovy filtr

Příspěvek od areka »

labolatolni_mys píše::bubu: :ven: :rog:
A cenu o nejpojízdnější wrak a zároveň o nejneekologičtější auto roku vyhrává: "areka" :!:
SRDEČNE GRATULUJEME :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
TROUBO!

Uživatelský avatar
Acid111
Závodník
Závodník
Příspěvky: 611
Registrován: 17.09.2008 18:40
Bydliště: Brno

Re: Vzduchovy filtr

Příspěvek od Acid111 »

areka píše:
labolatolni_mys píše::bubu: :ven: :rog:
A cenu o nejpojízdnější wrak a zároveň o nejneekologičtější auto roku vyhrává: "areka" :!:
SRDEČNE GRATULUJEME :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
TROUBO!
jj i takové krasavice jezdí :D :D :D
Obrázek

VW II 1.6D;VW Golf IV

Uživatelský avatar
areka
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1960
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrchlabí - Jilemnice

Re: Vzduchovy filtr

Příspěvek od areka »

Acid111 píše:
areka píše: TROUBO!
jj i takové krasavice jezdí :D :D :D
Jasně, tomu autu nic není, až na to že ho minulý majitel naboural, mám ho doma jako uloženku na horší časy.

Uživatelský avatar
labolatolni_mys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 818
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: E.ON Distribuce a.s.
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzduchovy filtr

Příspěvek od labolatolni_mys »

areka píše:
Acid111 píše: jj i takové krasavice jezdí :D :D :D
Jasně, tomu autu nic není, až na to že ho minulý majitel naboural, mám ho doma jako uloženku na horší časy.
kolik platíš povinné ručení ? To se ti vyplatí taková herka zaparkovaná na dvoře čekající na svou slávu ?
Obrázek

Uživatelský avatar
areka
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1960
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrchlabí - Jilemnice

Re: Vzduchovy filtr

Příspěvek od areka »

Divil by jsi se, ale nic, do 31.12.08 to bylo úplne v pohodě, když jsem chtěl s jakýmkoli autem co jsem měl a nebo mám, ( v současnosti jich je 4 ks GII, jedno Toledo, T4 + odtahovka vlek,a Man + tandem) jezdit, stačilo dojít na pojišťovnu a na dobu určitou uzavřít povinné ručení, bonusy se do toho promítají, když zkončilo tak jsem samozřejmě s autem bez povinného nejezdil, takový blázen nejsem. A auto které potřebuji denně k práci má povinné ručení celý rok. Jednu chvíli jsem taky provozoval 3 GII v červené barvě na jedny papíry i když měly doklady všechny, abych nemusel mít všechny pojištěný najednou. A když jsi měl povinné na dobu určitou a zkončilo tak značky ti zůstaly doma a nemusel jsi pořád lítat na úřad a dávat to do depozitu. Teď už to bohužel nejde, tak jsem před koncem roku všechny G II narval do depozitu a vytáhnu si jen ty co budu v létě provozovat. Mě až tolik o peníze nejde, ale mám problém v tom, že když koupim GII opravím ji, tak se mi ji nechce prodávat a dívat se na to jak nějaký hovado to auto zase domrví, tak si ho radši nechám a svezu se s tím na který mám momentálně náladu. Zatím jsem prodal jen moji první GII 1,6D, cizímu a GII 1,6TD a GII 1,8 GX do rodiny, jinak když se auto nevyplatí opravovat tak si ho nechám jako zásobárnu náhradních dílů a nebo ho rozeberu a díly a ty si nechám.
Většinu svých aut jsem kupoval v německu, a před 5 roky jsem koupil toto a stálo i s dopravou 7,500kč, srandovní cena, na celnici se vysmália doměřili CLO, ale to je jiný příběh protože udaná cena byla 1,500kč. Ale proč to píšu, že to není o tom, že jsem zoufalec co kupuje starý vrány nechá v tom 50,000,- a prodává to za 15,000,-. NAto auto se za celých pět let prakticky nešáhlo a je to originální stav!
Přílohy
DCP_2932.JPG
DCP_2934.JPG
DCP_2935.JPG
DCP_2936.JPG
DCP_2937.JPG

Uživatelský avatar
labolatolni_mys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 818
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: E.ON Distribuce a.s.
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzduchovy filtr

Příspěvek od labolatolni_mys »

Hele když máš jedno auto na ježdění a druhý pracovní... tak k čemu máš ostatní auta? kdybys každý prodal tak by sis mohl koupit už něco slušně novýho a nevozil se v takových herkách.
Jako chápu že to auto nic nepotřebuje, to vím že do toho pomalu nachčiješ a pořád to pojede, ale nechápu důvod k čemu by mi měli stát na autě tři starý auta místo jednoho novějšího...
a nehraj na mě servis... jde koupit i novější auto keré nepotřebuje servis stejně tak jako tihle tři. Podle mě si to děláš složitější a mohl bys to klidně dělat jednodušejc... :D
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“