Jak vám kouří??GTD

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
agentviky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: 02.04.2008 17:58

Jak vám kouří??GTD

Příspěvek od agentviky »

Tak bych potřeboval vědět jaak vám kouří auto mě se zdá že mě to kouří dost až mě to sere jak se zamnou točí ten kouř když jedu na volnoběh uplně v poho to nezakouří starty taky paráda tak nevím čím by to bylo snad čerpadlo nebo turbo ??v háji?? žere vám to nákej olej z motoru když máte turbo?? díkec :D
Život je jízda,když smrt tak rychlá

Uživatelský avatar
sails
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1484
Registrován: 01.10.2007 20:58
Bydliště: North

Re: Jak vám kouří??GTD

Příspěvek od sails »

agentviky píše:Tak bych potřeboval vědět jaak vám kouří auto mě se zdá že mě to kouří dost až mě to sere jak se zamnou točí ten kouř když jedu na volnoběh uplně v poho to nezakouří starty taky paráda tak nevím čím by to bylo snad čerpadlo nebo turbo ??v háji?? žere vám to nákej olej z motoru když máte turbo?? díkec :D
no me kouri dost :mrgreen: dokonce jednou na me rval typek z fabie co me predjizdel ze mi hori auto :lol: :lol: a co nekouri nejede :twisted:
Fuck new evolution, Oldschool is the Best !

Uživatelský avatar
agentviky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: 02.04.2008 17:58

Re: Jak vám kouří??GTD

Příspěvek od agentviky »

sails píše:
agentviky píše:Tak bych potřeboval vědět jaak vám kouří auto mě se zdá že mě to kouří dost až mě to sere jak se zamnou točí ten kouř když jedu na volnoběh uplně v poho to nezakouří starty taky paráda tak nevím čím by to bylo snad čerpadlo nebo turbo ??v háji?? žere vám to nákej olej z motoru když máte turbo?? díkec :D
no me kouri dost :mrgreen: dokonce jednou na me rval typek z fabie co me predjizdel ze mi hori auto :lol: :lol: a co nekouri nejede :twisted:
to sice máš pravdu ale mě de spíš o to jestli není v háju turbo pač si to vezme aji nákej ten olej a jak poznám špatný turbo??že to nejede a hulí??? :wink:
Život je jízda,když smrt tak rychlá

Uživatelský avatar
areka
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1960
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrchlabí - Jilemnice

Re: Jak vám kouří??GTD

Příspěvek od areka »

Skoro každý turbo trochu propouští olej, ale spíš napiš kolik máš na motoru najeto, a jestli tam vůbec někdo dělal nějakou GO, třeba na ventilech těsnění dříků? Pokud to startuje v pohodě i v mrazech, tak bych, pokud tě to štve vyměnil ty těsnění dříků, na jedné subaře co jsem opravoval to dělalo před výměnou 1 litr na 1,000km, a potom tak 0,5-1 litr na 10,000km. A to byl benzín, majitel z toho byl na palici, myslel si, že je motor po smrti. Na turbu ti moc neporadím, vždycky se měnilo turbo až když kleklo. Co vím nesmí mít moc velkou axialní vůli, radialní si myslím vůbec žádnou. Ale to ti tady poradí jiní co tomu rozumí. :)

Uživatelský avatar
agentviky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: 02.04.2008 17:58

Re: Jak vám kouří??GTD

Příspěvek od agentviky »

areka píše:Skoro každý turbo trochu propouští olej, ale spíš napiš kolik máš na motoru najeto, a jestli tam vůbec někdo dělal nějakou GO, třeba na ventilech těsnění dříků? Pokud to startuje v pohodě i v mrazech, tak bych, pokud tě to štve vyměnil ty těsnění dříků, na jedné subaře co jsem opravoval to dělalo před výměnou 1 litr na 1,000km, a potom tak 0,5-1 litr na 10,000km. A to byl benzín, majitel z toho byl na palici, myslel si, že je motor po smrti. Na turbu ti moc neporadím, vždycky se měnilo turbo až když kleklo. Co vím nesmí mít moc velkou axialní vůli, radialní si myslím vůbec žádnou. Ale to ti tady poradí jiní co tomu rozumí. :)
kluk co sem to od něj kupoval tak říkal že tam dělal nákou menší GO ale musel bych to vyštrachat v papírech co mi k tomu dal...ani právě turbo ani moc nezapíská ale motor jede v celku v pohodě má nalítany 270 tis....ale víš jak to je...
Život je jízda,když smrt tak rychlá

Homeless
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 422
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vám kouří??GTD

Příspěvek od Homeless »

Na hadičku od sání na přidavač čerpadla dej T-čko a hadičku do kabiny a tam barometr do 2 barů a změř tlak turba v zátěži. Uvidíš jak na tom je. Pokud má ale velký vůle na hřídelce, tak je to zbytečný.
Život je jako žebřík do kurníku - krátkej a posranej...

Uživatelský avatar
agentviky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: 02.04.2008 17:58

Re: Jak vám kouří??GTD

Příspěvek od agentviky »

Homeless píše:Na hadičku od sání na přidavač čerpadla dej T-čko a hadičku do kabiny a tam barometr do 2 barů a změř tlak turba v zátěži. Uvidíš jak na tom je. Pokud má ale velký vůle na hřídelce, tak je to zbytečný.
Na hadičku od sání na přidavač čerpadla dej T-čko - :oops: :oops: :oops: nevím co myslíš nemohl bys mě to nák ukázat ??dík
Život je jízda,když smrt tak rychlá

Homeless
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 422
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vám kouří??GTD

Příspěvek od Homeless »

Od sacích svodů ti vede na "komín" čerpadla jediná hadička, tak jí plastovým T-čkem rozbočit na další hadičku na barometr. Podobně jako tady.
Život je jako žebřík do kurníku - krátkej a posranej...

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: Jak vám kouří??GTD

Příspěvek od Golficek1 »

Mně nehulí skoro vůbec,až ve vysokých otáčkách,turbo by mělo zabírat před 2000 ot/min,připadá mi to jako by golf chytal druhý dech a začne řádně táhnout,to bys měl poznat,pokud Ti to táhne stejně od spodku,tak bude asi v háji,bere mi to asi 2 litry oleje na 10tisíc,čím víc honím,tím víc bere,já to mám bez nějakých úprav.
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

Uživatelský avatar
Keflek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1647
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vám kouří??GTD

Příspěvek od Keflek »

Kazda ropa huli...a kdyz nehuli,tak neco neni v poradku. Pokud se ti to zda moc,tak je treba pocitat s tim,ze to muze bejt od turba az po motor...

Uživatelský avatar
agentviky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: 02.04.2008 17:58

Re: Jak vám kouří??GTD

Příspěvek od agentviky »

Golficek1 píše:Mně nehulí skoro vůbec,až ve vysokých otáčkách,turbo by mělo zabírat před 2000 ot/min,připadá mi to jako by golf chytal druhý dech a začne řádně táhnout,to bys měl poznat,pokud Ti to táhne stejně od spodku,tak bude asi v háji,bere mi to asi 2 litry oleje na 10tisíc,čím víc honím,tím víc bere,já to mám bez nějakých úprav.
hmm tak to sme na tom stejně to já taky dolejvám tak 2 litry oleje záleží jak to moc honím a že by to bralo pod 2000 tisícama se mi moc nezdá spíš až nad 2000 tisícama :(
Život je jízda,když smrt tak rychlá

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: Jak vám kouří??GTD

Příspěvek od Golficek1 »

Nemáš moc ubrané na naftě?Anebo to turbo.Zvukově to vypadá,že je motor vytočený,než zabere turbo,potom se to ale jakoby sníží.
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

Uživatelský avatar
agentviky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: 02.04.2008 17:58

Re: Jak vám kouří??GTD

Příspěvek od agentviky »

Golficek1 píše:Nemáš moc ubrané na naftě?Anebo to turbo.Zvukově to vypadá,že je motor vytočený,než zabere turbo,potom se to ale jakoby sníží.
a dá se náko zjistit jestli mám ubraný na naftě nebo jestli jí tam jde moc??
Život je jízda,když smrt tak rychlá

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vám kouří??GTD

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

agentviky píše:
Golficek1 píše:Nemáš moc ubrané na naftě?Anebo to turbo.Zvukově to vypadá,že je motor vytočený,než zabere turbo,potom se to ale jakoby sníží.
a dá se náko zjistit jestli mám ubraný na naftě nebo jestli jí tam jde moc??
jo dá :mrgreen:

Uživatelský avatar
agentviky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: 02.04.2008 17:58

Re: Jak vám kouří??GTD

Příspěvek od agentviky »

BADBOYSFAMILY píše:
agentviky píše: a dá se náko zjistit jestli mám ubraný na naftě nebo jestli jí tam jde moc??
jo dá :mrgreen:
tak porad pls :D
Život je jízda,když smrt tak rychlá

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“