Vačka

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
picaso123123
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 316
Registrován: 30.10.2008 21:22
Bydliště: Budwar baby

Re: Vačka

Příspěvek od picaso123123 »

GIIb píše:picaso sakra už tu rychlost neřeš když vidíš že to tu všecky dráždí, nebo si založ svůj topic. rači se koukni jestli se ti v garáži neválí vačka na diesela, jednu takovou bych potřeboval, mě taky jednou jel fichtl 95 po rovině a nikdo by tady tomu nevěřil, asi mě foukl pořádnej vítr do zad :D

Jsem kámo...a naseru tě :wink: (neber vážně)....95km...neni možný...nevěřím :lol: :wink:

Uživatelský avatar
picaso123123
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 316
Registrován: 30.10.2008 21:22
Bydliště: Budwar baby

Re: Vačka

Příspěvek od picaso123123 »

GIIb píše:picaso sakra už tu rychlost neřeš když vidíš že to tu všecky dráždí, nebo si založ svůj topic. rači se koukni jestli se ti v garáži neválí vačka na diesela, jednu takovou bych potřeboval, mě taky jednou jel fichtl 95 po rovině a nikdo by tady tomu nevěřil, asi mě foukl pořádnej vítr do zad :D

Vačku nemám...jedině...jednu demontuju...a budu jezdit jen na jednu :lol: ...ale to už nebude tak frčet.....to mě vemeš i na fichtlu :wink: :roll: :lol:

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Vačka

Příspěvek od vwCharlie »

picaso123123 píše:
GIIb píše:picaso sakra už tu rychlost neřeš když vidíš že to tu všecky dráždí, nebo si založ svůj topic. rači se koukni jestli se ti v garáži neválí vačka na diesela, jednu takovou bych potřeboval, mě taky jednou jel fichtl 95 po rovině a nikdo by tady tomu nevěřil, asi mě foukl pořádnej vítr do zad :D

Jsem kámo...a naseru tě :wink: (neber vážně)....95km...neni možný...nevěřím :lol: :wink:
no já jel přes 80 a ještě by to dalo,skoro mi prasklo vlákno v žárovce a sufitka v zadním světle byla jak lasser. Byl to seriový motor na sériovém podvozku,na steřelých gumách. Všechno co bylo na tomhle stroji z gumy,tak bylo steřelé. Na hlavě jsem měl sériový škopek,navíc jsem měl jen aerodynamické brýle - tónované. Ve finále mě asi bůh potrestal,páč jak jsem zesedal z onoho pekelného stroje,tak jsem si spálil hnátu o výfuk...

Byla to mrdka,ale uvažoval jsem,že bych si zas něco takového pořídil,ale bez TP,jen tak na rozbití držky

Uživatelský avatar
picaso123123
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 316
Registrován: 30.10.2008 21:22
Bydliště: Budwar baby

Re: Vačka

Příspěvek od picaso123123 »

vwCharlie píše:
picaso123123 píše:
Jsem kámo...a naseru tě :wink: (neber vážně)....95km...neni možný...nevěřím :lol: :wink:
no já jel přes 80 a ještě by to dalo,skoro mi prasklo vlákno v žárovce a sufitka v zadním světle byla jak lasser. Byl to seriový motor na sériovém podvozku,na steřelých gumách. Všechno co bylo na tomhle stroji z gumy,tak bylo steřelé. Na hlavě jsem měl sériový škopek,navíc jsem měl jen aerodynamické brýle - tónované. Ve finále mě asi bůh potrestal,páč jak jsem zesedal z onoho pekelného stroje,tak jsem si spálil hnátu o výfuk...

Byla to mrdka,ale uvažoval jsem,že bych si zas něco takového pořídil,ale bez TP,jen tak na rozbití držky

Jak je možný,že tě ten fichtl pustil do takovích otáček...to samé je u auta...proto ti věřím....že jinej dal na fichtlu 70km...neznamená že to neni možný.....čerpadlo se dá nastavit tak,že se auto rozletí :lol: :P Tohle téma přestávám řešit...ale 80proč ne..některej jel lépe než Simáč :!: :158:

Uživatelský avatar
ok
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Vačka

Příspěvek od ok »

Náhodou mám doma strojírenský výkresy pro úpravu na 8 koní a přidělání 4. kvaltu :mrgreen:

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Vačka

Příspěvek od vwCharlie »

tam myslím hrálo velkou roli hnací kolečko s rozdílným počtem zubů. Byla to ale mordovačka rozpálit na takovou rychlost,říkal jsem si hurykán... :D . Jinak u pincka jsem nevěděl kolik točím a ani jsem nevěděl kde je jeho smrtelná hranice... :D

Uživatelský avatar
ok
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Vačka

Příspěvek od ok »

vwCharlie píše:tam myslím hrálo velkou roli hnací kolečko s rozdílným počtem zubů. Byla to ale mordovačka rozpálit na takovou rychlost,říkal jsem si hurykán... :D . Jinak u pincka jsem nevěděl kolik točím a ani jsem nevěděl kde je jeho smrtelná hranice... :D
Nejvíc šlo dopředu 13 zubů, pak už se tam nevešel řetěz a dřel by o karter. Jelo to snim rychle ale nemelo to mor sílu :lol:

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Vačka

Příspěvek od vwCharlie »

bylo to hodně závislé na počasí :D

Uživatelský avatar
ok
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Vačka

Příspěvek od ok »

vwCharlie píše:bylo to hodně závislé na počasí :D
Zima a vlhko a pak to jelo, a nejvíc na studenej motor :lol:

GIIb
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 402
Registrován: 11.11.2007 14:18
Bydliště: Zábřeh

Re: Vačka

Příspěvek od GIIb »

to jo ale povedlo se mi to jen jednou, víckrát už nedal víc jak 80, ani z kopce po větru :D a to byl sériovej, kámoš měl nabouchanýho, měl dodělanej 3 kanál a jel dobře, jen ten motor vydržel 500 km a mohl dávat jinou kliku :D

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“