Padá nafta

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: Padá nafta

Příspěvek od Golficek1 »

Kdes ho koupil,u Suma?
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

solo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 09.07.2008 21:48
Bydliště: Kroměříž

Re: Padá nafta

Příspěvek od solo »

Golficek1 píše:Kdes ho koupil,u Suma?
jj u Suma...V G-car bych ho taky koupil,ale musel bych přesně vědět,z kterýho auta ho chcu...Ty blbosti na krajich balonku odděláš a napojiš na hadici,lehce jsem hadici nahřál (8mm)a šlo to.Stál necelých 500,-. Ale furt lepší,než zpětný ventil,který musíš dat i na přepad a vyjdou možná i dráž a stejně to může padat :
http://www.rostlinnyolej.cz/cs/prisluse ... entil.html" onclick="window.open(this.href);return false;

matiu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 13.06.2009 11:36

Re: Padá nafta

Příspěvek od matiu »

Ten balonik kupis v hociakom obchode s autosiciastkami
Mal ho peugeot 405 1,9D a myslim ze aj starsie renaulty 1,9 D
Mne to jedneho dna urobilo ze som stal hore kopcom a nechcelo to chytit, nastastie mam uz davno namontovany tento balonik tak som dopumpoval a chytilo a potom pozeram ze mam prasknute prepadpve hadicky na vstrekovacoch. Vymenil som a vsetko facha na 100%.

Uživatelský avatar
vandermayder
Profík
Profík
Příspěvky: 1015
Registrován: 09.04.2008 16:10
Bydliště: kůsek na jih od Vsetína

Re: Padá nafta

Příspěvek od vandermayder »

stomas píše:jojo kde to koupim toto zhanim anikde to nemaji nemaš odkaz někde na netna stranky
seženeš to na vrakáči, kde dělajů "Jean Piery"
OOOO, vorsprung durch Technik
OOOO is the best on the snow

Uživatelský avatar
MarekGTI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 21.03.2010 16:12
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Padá nafta

Příspěvek od MarekGTI »

Ahojte, začala mi padať nafta, jedna prepadová hadička bola mokrá, tak som ju vymenil ale nepomohlo, tak som kúpil balónik s jednosmerným ventilom, ale stále padá, keď ju natlačím balónikom, tak chytí hneď, pred napumpovaním cítiť, že aj balónik je prázdny, ide ľahko stlačiť, keďže je tam jednosmerný ventil, tak to naftu vytiahne asi cez prepad, neviem kadiaľ ťahá vzduch, všetko je suché...

vintera
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 10.05.2012 00:58

Re: Padá nafta

Příspěvek od vintera »

MarekGTI píše:Ahojte, začala mi padať nafta, jedna prepadová hadička bola mokrá, tak som ju vymenil ale nepomohlo, tak som kúpil balónik s jednosmerným ventilom, ale stále padá, keď ju natlačím balónikom, tak chytí hneď, pred napumpovaním cítiť, že aj balónik je prázdny, ide ľahko stlačiť, keďže je tam jednosmerný ventil, tak to naftu vytiahne asi cez prepad, neviem kadiaľ ťahá vzduch, všetko je suché...
všechno je suché a padá nafta. Tohle jsem žažil mnohokrát, nejen na golfu. Suché může být veškeré vedení, ale stejně padá nafta. Jednoduše je někde netěsnost a tou se přisává vzduch a nafta teče zpátky do nádrže. Teď jsem to samé řešil na golfu, kde jsem sundaval hlavu. Dříve chytnul na drc i po několika měsících stání. Teď, jak se zahejbalo starejma zpuchřelejma hadičkama, tak padala nafta a nic nikde neteklo. Vyměnil jsem přepadový hadičky na vstřikách a nafta nepadá. Častou závadou je i napojení u naftového filtru, hlavně u filtru se třemi hadičkami. Pod tím plastovým nesmyslem navrch filtru je O kroužek a i tudy si to může přisávat.

Uživatelský avatar
MarekGTI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 21.03.2010 16:12
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Padá nafta

Příspěvek od MarekGTI »

filter mám len s dvomi vývodmi. Ešte mi napadlo, že som mal vybratý plavák z nádrže nedávno. Na prepadovej hadičke, tam je len taká pružná svorka, skúsim tam dať normálnu sťahovaciu pásku. Keď to nepomôže, tak už neviem...

vintera
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 10.05.2012 00:58

Re: Padá nafta

Příspěvek od vintera »

pružná svorka, pokud pruží, je dobrá, mnohdy lepší než-li šroubovací. Jak si hejbal s hadičkama, tak tam to nejspíš bude. Jsou ztvrdlé stářím, teplem a nemusí téct, ale vzduch mohou pouštět. Zaměř se na hadičky, jestli nejsou někde popraskaný, na všechny spoje, musí to někde být. Trubky rosej, ale hadičky nemusej, není to pravidlo.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“