Odvzdušnění brzd

Podvozky, kola, převodovky, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
DrdlaGTi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 10.08.2009 20:02
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Odvzdušnění brzd

Příspěvek od DrdlaGTi »

čauves, tak jednou takhle přijdu du auta a při startování stojím na brzdě a ona mi propadla až na zem a je měkká do teďka skouknul sem brzdvoku a nic tam nebylo tak sem dolil a chtěl sem to odvzdušnit a žádný odvzušňovák nejde povolit. Nevíte jak se to dá ještě nějak udělat? Mám možnost sehnat jiný brzdiče...to je krajní monost jo a ještě sem zjistil že mám trubičku k levýmu přednímu kolu prasklou tak tu asi musim vyměnit určitě. Nějaký rady děkuji moc ;-)

Uživatelský avatar
vwmilh4us3
Profík
Profík
Příspěvky: 1138
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvzdušnění brzd

Příspěvek od vwmilh4us3 »

DrdlaGTi píše:čauves, tak jednou takhle přijdu du auta a při startování stojím na brzdě a ona mi propadla až na zem a je měkká do teďka skouknul sem brzdvoku a nic tam nebylo tak sem dolil a chtěl sem to odvzdušnit a žádný odvzušňovák nejde povolit. Nevíte jak se to dá ještě nějak udělat? Mám možnost sehnat jiný brzdiče...to je krajní monost jo a ještě sem zjistil že mám trubičku k levýmu přednímu kolu prasklou tak tu asi musim vyměnit určitě. Nějaký rady děkuji moc ;-)
Pobouchat shora čím více tím lépe:-))) ale tak aby zněj ještě něco zbylo

Uživatelský avatar
DrdlaGTi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 10.08.2009 20:02
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvzdušnění brzd

Příspěvek od DrdlaGTi »

Myslíš jako do odvzdušňováku?

Rystom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 13.06.2012 20:38
Bydliště: Morávka

Re: Odvzdušnění brzd

Příspěvek od Rystom »

hmm tak jak to čtu ten samý problém jak u mně taktéž nešel povolit ani jeden :baseball: sprostě jsem vytahl všechny třmeny a nastříkal jsem je wdečkem a nechal pusobit po uctihodných dnech co jsem snimi dotahoval povoloval se mi je povedlo vyšroubovat ale trvalo to týden
:good:

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“