Oprava brzd...

Podvozky, kola, převodovky, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: vwCharlie, areka

boobika
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2542
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od Brna

Příspěvek od boobika »

to je tak, když jsou šroubky moc dlouhé :lol:

pak oreznou a nejde to povolit. stačí pár přesně definovaných ran velkým kladivem a pak už jen povolit kleštěma 8)
no abs, no klima, no servo -> no problem

Uživatelský avatar
Jettadiesel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 206
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trutnov,Krkonoše

Příspěvek od Jettadiesel »

lostsoul píše:prosím poraďte někdo, začal se mi propadat pedál brzdy. I když našlapu, vždycky se po chvilce propadne. Brzdový válec mám vyměněný, tak už nevím coby, díky za jakoukoliv radu !
Ahoj,měl jsem stejný problém.Koukni se,pokud tam máš na zadní nápravě zátěžový regulátor,zda ti to u těch vstupů a výstupů nepodchází(nepřisává vzduch).Mě to dělalo a po těch letech stejně už nefungoval,tak jsem ho vyhodil a ty hadoce propojil hadicemi z Felicie a je klid.Potom se ještě mrkni na zadní brzd.válečky,jestli není nějaký K.O.

Uživatelský avatar
sonas111
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 269
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vsetín/Brno

Re: Oprava brzd...

Příspěvek od sonas111 »

lethal píše:
sonas111 píše: zkušenosti máme :lol: hlavně to chce kvalitní imbusový klíč (tuším že číslo 6 :)
Na ten imbus bacha ja ho strhnul a pak je to v pr**li,
musel jsem na nej navarit matku aby to slo povolit.
já aštěstí srthl jen dva klíče než jsem pochopil že si opravdu musím koupit kvalitní. vyřešil to ořech na golu č.6(hádám) za 50Kč. to se teď povoluje :lol:
Může-li se něco pokazit, pokazí se to.

Uživatelský avatar
lostsoul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lostsoul »

Jettadiesel píše:
lostsoul píše:prosím poraďte někdo, začal se mi propadat pedál brzdy. I když našlapu, vždycky se po chvilce propadne. Brzdový válec mám vyměněný, tak už nevím coby, díky za jakoukoliv radu !
Ahoj,měl jsem stejný problém.Koukni se,pokud tam máš na zadní nápravě zátěžový regulátor,zda ti to u těch vstupů a výstupů nepodchází(nepřisává vzduch).Mě to dělalo a po těch letech stejně už nefungoval,tak jsem ho vyhodil a ty hadoce propojil hadicemi z Felicie a je klid.Potom se ještě mrkni na zadní brzd.válečky,jestli není nějaký K.O.
díky za radu, mrknu se na to, prasátka mám nový, takže to bue nejspíš tím co říkáš !
hlavně že je večírek !!!

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“