Upevnění origo pokliček

Podvozky, kola, převodovky, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
_Jan_
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 07.10.2008 01:57
Bydliště: Mladá Boleslav

Upevnění origo pokliček

Příspěvek od _Jan_ »

Zdar pánové, mohl by mi někdo poradit, jak se upevňují na origo pokličky (na obrázku) na plechový kola? V etce jsem to nějak nevykoukal a ani jsem to nevygooglil. :roll: Je to zevnitř na klipy nebo se to přitáhne šroubama?
P1030724_small.JPG

Uživatelský avatar
henrych
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 05.08.2010 19:30
Bydliště: Praha 9 - Karviná

Re: Upevnění origo pokliček

Příspěvek od henrych »

Je to zevnitř na 4 klipy, ty krytky šroubů nejsou součástí té pokličky(jestli si dobře vzpomínám) a z některých kol se ty krytky šroubů fakt debilně sundávají, odzkoušeno na ats pepřenkách :D
SHÁNÍM TAPECE A ZADNÍ LAVICI NA K RECARO INTERIÉRU NA GOLF2 3DVEŘ NENÍ TO TEN KLASICKÝ EDITION VZOR, ALE TEN ŠEDÝ S ČERVENOU LINKOU DÍK

Uživatelský avatar
BigWolf
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR Košice

Re: Upevnění origo pokliček

Příspěvek od BigWolf »

Tie klipy musis natuknut(natlacit) medzi sruby kolesa a falc okolo naboja......proste ked to budes skusat len na disku nenahodenom na aute resp. bez srub tak ti to nema o co drzat....
Krytky srub su pravdepodobne koli estetike ale na konci maju taky falc (asi keby nahodou povolila puklicka aby neodletela a aj aby sa dali dat dole)...

11tom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 25.12.2012 18:08
Bydliště: Praha 5

Re: Upevnění origo pokliček

Příspěvek od 11tom »

Zdravím, myslíte že jsou to stejný pokličky jako na obrázku? Potřeboval bych je na sciro 1985. nevíte o nějakých? Díky T
Přílohy
broc-uk1985k pokl.jpg
White cat 85

Uživatelský avatar
henrych
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 05.08.2010 19:30
Bydliště: Praha 9 - Karviná

Re: Upevnění origo pokliček

Příspěvek od henrych »

BigWolf píše:Tie klipy musis natuknut(natlacit) medzi sruby kolesa a falc okolo naboja......proste ked to budes skusat len na disku nenahodenom na aute resp. bez srub tak ti to nema o co drzat....
Krytky srub su pravdepodobne koli estetike ale na konci maju taky falc (asi keby nahodou povolila puklicka aby neodletela a aj aby sa dali dat dole)...
Myslel jsem to tak, že se špatně ty krytky šroubů sundávají ze šroubů které jsou zapuštěné v kolech:D Jinak opravdu já měl vespod té ''čepičky'' vw 4 packy na zacvaknutí do středové díry
SHÁNÍM TAPECE A ZADNÍ LAVICI NA K RECARO INTERIÉRU NA GOLF2 3DVEŘ NENÍ TO TEN KLASICKÝ EDITION VZOR, ALE TEN ŠEDÝ S ČERVENOU LINKOU DÍK

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“