sportovní podvozek ano či ne

Podvozky, kola, převodovky, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mara7518 »

vwCharlie píše:jednou se z toho vyléčíte kucí :lol: .Na normální všestrané ježdění to není.A kdo to nechce dělat pořádně a má málo peněz,tak ať to raději nedělá.To tim tuplem bych to nesnižoval. Jednou jsem viděl borce,který měl stažené dva závity k sobě na zadních pružinách svorkou,kterou se ztahuje ocelové lano,když se dělá oko na konci.A v předu se vyřádil pilkou na řelezo. :lol:
to asi vsichni co auto snizi tak s tim snad pocitaji ze tžo neni na normalni jezdeni,jde o to jestli chces kozu a jezdit vsude a nebo mit nizky auto a jezdit pomalu a obcas jit par metru pesky abys nic neurval.. :wink:

Uživatelský avatar
karlos525
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: most-litvínov

Příspěvek od karlos525 »

jo tak to máš sakra pravdu :)

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Příspěvek od vwCharlie »

mara7518 píše:
vwCharlie píše:jednou se z toho vyléčíte kucí :lol: .Na normální všestrané ježdění to není.A kdo to nechce dělat pořádně a má málo peněz,tak ať to raději nedělá.To tim tuplem bych to nesnižoval. Jednou jsem viděl borce,který měl stažené dva závity k sobě na zadních pružinách svorkou,kterou se ztahuje ocelové lano,když se dělá oko na konci.A v předu se vyřádil pilkou na řelezo. :lol:
to asi vsichni co auto snizi tak s tim snad pocitaji ze tžo neni na normalni jezdeni,jde o to jestli chces kozu a jezdit vsude a nebo mit nizky auto a jezdit pomalu a obcas jit par metru pesky abys nic neurval.. :wink:
Takže je snad jasné co je lepší.Tak ať si uváží sám,k čemu to auto má.A já kozu nemám,to mají jen ti,co mají vzadu urvané silentbloky a dorazy tlumičů v pr.... :wink: A můj názor,který tvoří odpověď na toto téma,je že jízda se sníženým autem na našich cestách je horší,jak ze stránky pohodlí,tak ze stránky jízdních vlastností,takže nesnižovat.Je to jenom hezké.
PS: mara7518: jestli máš auto snížené,tak to co máš napsané v avataru,jako název auta,tak je trefné :gy:

Uživatelský avatar
alexius
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alexius »

vwCharlie píše:
mara7518 píše: to asi vsichni co auto snizi tak s tim snad pocitaji ze tžo neni na normalni jezdeni,jde o to jestli chces kozu a jezdit vsude a nebo mit nizky auto a jezdit pomalu a obcas jit par metru pesky abys nic neurval.. :wink:
Takže je snad jasné co je lepší.Tak ať si uváží sám,k čemu to auto má.A já kozu nemám,to mají jen ti,co mají vzadu urvané silentbloky a dorazy tlumičů v pr.... :wink: A můj názor,který tvoří odpověď na toto téma,je že jízda se sníženým autem na našich cestách je horší,jak ze stránky pohodlí,tak ze stránky jízdních vlastností,takže nesnižovat.Je to jenom hezké.
PS: mara7518: jestli máš auto snížené,tak to co máš napsané v avataru,jako název auta,tak je trefné :gy:
Raději budu jezdit všude, než obšlapávat boty, jsou dnes drahé. :wink:

Uživatelský avatar
jarys
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jarys »

ano rozumnej podvozek urcite radsi sportovní
ND G2

zatim ještě žiju

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thomas »

alexius píše:
vwCharlie píše: Takže je snad jasné co je lepší.Tak ať si uváží sám,k čemu to auto má.A já kozu nemám,to mají jen ti,co mají vzadu urvané silentbloky a dorazy tlumičů v pr.... :wink: A můj názor,který tvoří odpověď na toto téma,je že jízda se sníženým autem na našich cestách je horší,jak ze stránky pohodlí,tak ze stránky jízdních vlastností,takže nesnižovat.Je to jenom hezké.
PS: mara7518: jestli máš auto snížené,tak to co máš napsané v avataru,jako název auta,tak je trefné :gy:
Raději budu jezdit všude, než obšlapávat boty, jsou dnes drahé. :wink:
Proto si chci koupit Land Rover :wink: :D
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Uživatelský avatar
ok
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ok »

vwCharlie píše:
mara7518 píše: to asi vsichni co auto snizi tak s tim snad pocitaji ze tžo neni na normalni jezdeni,jde o to jestli chces kozu a jezdit vsude a nebo mit nizky auto a jezdit pomalu a obcas jit par metru pesky abys nic neurval.. :wink:
Takže je snad jasné co je lepší.Tak ať si uváží sám,k čemu to auto má.A já kozu nemám,to mají jen ti,co mají vzadu urvané silentbloky a dorazy tlumičů v pr.... :wink: A můj názor,který tvoří odpověď na toto téma,je že jízda se sníženým autem na našich cestách je horší,jak ze stránky pohodlí,tak ze stránky jízdních vlastností,takže nesnižovat.Je to jenom hezké.
PS: mara7518: jestli máš auto snížené,tak to co máš napsané v avataru,jako název auta,tak je trefné :gy:
Tak pohodlí se sníží, ale řek bych že jízdní vlastnosti se zlepší a to určitě a do snížení 40/40 se nic neurve.

Uživatelský avatar
Curda
Pilot
Pilot
Příspěvky: 852
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Curda »

Pohodlí se nezmění. Pro mě je třeba nepohodlný, když vjedu do zatáčky a auto se mi nahne na stranu - to je nepohodlný. Když dáš snížení 40/40 tak to nebudeš mít jako kozu a jízdní vlastnosti se ti určitě zlepší.. A nic neurveš, keine Angst :wink:

Uživatelský avatar
karlos525
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: most-litvínov

Příspěvek od karlos525 »

jo tak nevím no každej má jinej názor ale určitě pujdu do sportvních pružin

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mara7518 »

PS: mara7518: jestli máš auto snížené,tak to co máš napsané v avataru,jako název auta,tak je trefné

jo mam to tak,mozna i neco nizsi,je to fakt kostitras ale ja sem za to rad,sem asi mladej a blbej ale me to za ten vzhled fakt stoji!!!!!radsi obcas skrtnu autem o zem,nez skrtnout kozou o svodidla v zatacce. :D .jak rika Curda,vysoka koza je zas nepohodlna pro lidi co sou zvykly na snizeni!! :D

jo a to ze mas v kupe silentbloky a dorazi nic nemeni na to,ze ty strcis mezi predni kolo a blatnik minimalne pest a ja jeden prst..a to nemam vysoky gumy. :wink:

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Příspěvek od vwCharlie »

tak jasně že to máš nižší a jinak to vypadá.Ale podívej se na mého golfa,v avataru a uvidíš,že to není zas taková koza a to tam mám 14 plechy se 185/60 gumama (to šedé jsou plastové límce).Ale když jsou tam 13 kola s 165 gumama,tak bych aji věřil,že tam tu pěst strčíš.Ale jako koz jinak jezdí celkem dost a je hnusné,když jim sedí víc zadek jak předek,příčina toho je právě to co jsem psal výš.

Uživatelský avatar
ok
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ok »

karlos525 píše:jo tak nevím no každej má jinej názor ale určitě pujdu do sportvních pružin
Jo de to, ale neni to ono, lepší je komplet podvozek.

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od klasek »

mara7518 píše:PS: mara7518: jestli máš auto snížené,tak to co máš napsané v avataru,jako název auta,tak je trefné

jo mam to tak,mozna i neco nizsi,je to fakt kostitras ale ja sem za to rad,sem asi mladej a blbej ale me to za ten vzhled fakt stoji!!!!!radsi obcas skrtnu autem o zem,nez skrtnout kozou o svodidla v zatacce. :D .jak rika Curda,vysoka koza je zas nepohodlna pro lidi co sou zvykly na snizeni!! :D

jo a to ze mas v kupe silentbloky a dorazi nic nemeni na to,ze ty strcis mezi predni kolo a blatnik minimalne pest a ja jeden prst..a to nemam vysoky gumy. :wink:
hmmm,tak já tam nedám ani cédéčko :lol:

Uživatelský avatar
karlos525
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: most-litvínov

Příspěvek od karlos525 »

ok píše:
karlos525 píše:jo tak nevím no každej má jinej názor ale určitě pujdu do sportvních pružin
Jo de to, ale neni to ono, lepší je komplet podvozek.
tak nevím no to se ještě uvidí ale něco s tím budu muset udělat

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vecernicek »

pořídil jsem si snižený pružiny na G3 VR6 H&R a jsem spokojenej. Jizdní vlastnosti, přesnost řízení a tak se fakt zlepšila. Aute též nenaklání a přispíva to k pohodlí protože jinak se mi zvedal žaludek jet po sjezdu z dálnice ve 70 je to fakt hnus. Měkkej podvozek to sice ustojí ale je to hodně nepříjemné. A nevím o místě kam bych se sníženým podvozkem (40/40) nedostal.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“