sportovní podvozek ano či ne

Podvozky, kola, převodovky, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Příspěvek od vwCharlie »

vypadá to skvěle,jízdní vlastnosti na suchu parádní,pokud je rovná vozovka,ale to i s normálním podvozkem,když je ok.Na sněhu se to chová neovladatelně jako saně,je to na rozbití huby a ještě když jsou vyjeté koleje.Počítám ale s tím,že když to snížíš,tak to bude aji tuhší,ne že jenom seřežeš pružiny.S tím,že něco odchází dřív na úkor snížení,tak to není zase taková hrůza.Ale už je problém,když potřebuješ dát pod auto zvedák nebo vjedeš do ďury.A další věc je o kolik to chceš snížit.Já osobně bych to nechal tak a dal bych to do pořádku,tak jak to je

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thomas »

Stoprocent podvozek, uz kvuli jizdnim vlastnostem :wink: Na http://www.tuningshop.cz" target="_blank sem videl podvozky za celkem dobry ceny...
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Uživatelský avatar
ok
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ok »

Taky sem pro ho tam dát, mám a můžu doporučit KONI :wink: Hlavne když ve 130 přejíždíš z pruhu do pruhu tak se to nehoupe.

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thomas »

ok píše:Taky sem pro ho tam dát, mám a můžu doporučit KONI :wink: Hlavne když ve 130 přejíždíš z pruhu do pruhu tak se to nehoupe.
¨

KONI mam na zavodnim a parada :D Jinak sem jel s JOMem a taky super, za tu cenu (asi 6500 - 7500 za komplet)si myslim ze neni co resit a pujde do myho civilniho :wink:
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Uživatelský avatar
ok
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ok »

A se sníženim 40/40 nic odcházet nebude. :wink:

Uživatelský avatar
Curda
Pilot
Pilot
Příspěvky: 852
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Curda »

Neumim si představit jezdit bez snížení... A čepy odchází normálně na našich silnicích i na norml. podvozku :wink:

Uživatelský avatar
ok
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ok »

Curda píše:Neumim si představit jezdit bez snížení... A čepy odchází normálně na našich silnicích i na norml. podvozku :wink:
Asi tak, v našem děravim státě se tomu neubráníme :lol:

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thomas »

sr*t na nejaky cepy, stejne stoji 250 korun kus....Jednou za rok si je klidne vymenim :D
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thomas »

Thomas píše:sr*t na nejaky cepy, stejne stoji 250 korun kus....Jednou za rok si je klidne vymenim :D
Juuu automaticka cenzura.....to je hustyyy :lol:
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Uživatelský avatar
karlos525
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: most-litvínov

Příspěvek od karlos525 »

no jasný tak jak tak čtu tak asi do něj půjdu ale nemůžu ho skoro vůbec snížit poněvadž tam mam spoilery velmi nízko nad zemí to bych pak nikam nezajel

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mara7518 »

ty spoilery by byli prvni co by slo dolu..nic proti,nechci ti to hanit ale jestli je tvuj golf ta fotka co mas v profilu tak ten laminat bych radsi nekde rozstipak kdybych snim koupil auto.. :wink: .ale kazdej ma jinej vkus..ja rikam origo narazniky s gti lizem a na zem!!! :D

Uživatelský avatar
karlos525
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: most-litvínov

Příspěvek od karlos525 »

jo jasný mě se líbí právě takový ty zaoblený tvary a to ten origo právě neni

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mara7518 »

jo to me se taky libi zaobleny tvary,ale na zaoblenym aute,me g2 prijde pak jak hranata krabice s kulatyma nadorama .. :?

Uživatelský avatar
karlos525
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: most-litvínov

Příspěvek od karlos525 »

no jasný taky jsem chtěl jít první do venta ale nakonec jsem se rozhodl že pujdu do gII tak jsem ho musel trošku upravit k mým představám

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Příspěvek od vwCharlie »

jednou se z toho vyléčíte kucí :lol: .Na normální všestrané ježdění to není.A kdo to nechce dělat pořádně a má málo peněz,tak ať to raději nedělá.To tim tuplem bych to nesnižoval. Jednou jsem viděl borce,který měl stažené dva závity k sobě na zadních pružinách svorkou,kterou se ztahuje ocelové lano,když se dělá oko na konci.A v předu se vyřádil pilkou na řelezo. :lol:

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“