Visco spojka

Podvozky, kola, převodovky, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
semink0
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 11.02.2012 09:39

Visco spojka

Příspěvek od semink0 »

Chtěl bych se zeptat mám Golfa mk2 1.8 syncro a odešla mi visco spojka. Pracuji ve strojirnach nebyl by problem vyrobit misto ni mezikus má s tím někdo zkušenost? Vím že 2 diferaky na stálou čtyřkolku jsou malo ale někde sem se dočetl že s tím někdo jezdí

Uživatelský avatar
kamencz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3038
Registrován: 12.04.2010 07:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Visco spojka

Příspěvek od kamencz »

uz jsem to take videl ze to meli vyrazene a meli to na pevno. Ale skusenost s tim zadnou nemam. Ale kdyby se ti to povedlo tak hod foto treba bych si to od tebe take nechal udelat :)
Skoro všechny dily na MKII 605868274
Koupim http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=42&t=173396" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=0Vf5y4XIo8o" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
areka
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1960
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrchlabí - Jilemnice

Re: Visco spojka

Příspěvek od areka »

Nebude to fungovat, rozloupne se ti úhlový převod co je u převodovky. Jediné co by snad za těchto podmínek šlo, tak by jsi musel nazout dozadu kola s menším obvodem než vpředu - nezabere ti volnoběžka a pojedeš jen na přední nápravu. Při prokluzu ti zaberou i zadní ale s jinou trakci než předek což je taky na ho.no. Takže na normální ježdění nepoužitelné nehledě na to, že budeš přitahovat pozornost policie a budeš vypadat jak blázen.

Já nad tím tedy taky přemýšlím vyřadit visco, ale vozidlo nebudu provozovat jinak než na zasněžené silnici - trati tak to bude bez problémů. :wink:

shazzer
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2570
Registrován: 02.10.2007 11:03

Re: Visco spojka

Příspěvek od shazzer »

semink0 píše:Chtěl bych se zeptat mám Golfa mk2 1.8 syncro a odešla mi visco spojka. Pracuji ve strojirnach nebyl by problem vyrobit misto ni mezikus má s tím někdo zkušenost? Vím že 2 diferaky na stálou čtyřkolku jsou malo ale někde sem se dočetl že s tím někdo jezdí
Odesla visco-spojka? Sezen si jinou nebo tuto oprav a nevymejslej debility. Postup a odkazy jsou tady na foru, jen chvili hledat. Kdyby nebyla potreba, myslis, ze by ji tam asi ve VW davali?

jammie
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 14.05.2010 12:02

Re: Visco spojka

Příspěvek od jammie »

ako opavis visco spojku by ma velmi zaujimalo ale nemyslim to ironicky... g2 mala taku istu visco ako g3 nie?

mike057
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 298
Registrován: 08.05.2010 12:05
Bydliště: Praha

Re: Visco spojka

Příspěvek od mike057 »

na mojem syncru ji predchozi majtel zavaril.... (idiot) a odnesla to predni hardyspojka. utrhla se a rozmlatilo to cely razeni :D navic kdyz zatacis tak za sebou tahas zadni kola coz je k nicemu... nevymejslej kraviny a tuhle si nech opravit... ja bych mozna i mel jednu na prodej ale nevim v jakym je stavu... auto uz sem koupil jako nepojizdne (vyndana prevodovka a vyriznuty VIN) takze nemam moznost vyzkouset. Jo a este to budou odnaset zadni homokinetaky....

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“