1.8 RP nejde řadit zpátečka

Podvozky, kola, převodovky, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
moulis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 15.09.2008 21:43
Bydliště: Západ
Kontaktovat uživatele:

1.8 RP nejde řadit zpátečka

Příspěvek od moulis »

Ahoj, potřeboval bych radu ohledně táhel na převodovce. Přivezl jsem si nedávno dvojku a po pár dnech mi šla řadit jen 3ka a 4ka. Když jsem prohlížel táhla na převodovce,tak jsem zjistil že to delší kovové na konci s plastovými čepičkami je prasklé a to druhé celoplastové taky. Objednal jsem je u kelly obě (cena směšná 120kč za obě). Obě stará jsem vyndal a nacvakl nová,sice ted můžu řadit 12345,ale zpátečka tam neskočí. Dočetl jsem se že jde ještě nějak seřídit kulisa??
Takže moje otázka zní, jak seřídit kulisu aby šla řadit zpátečka?
Děkuji moc za pomoc.
ex: Polo 6N, MK3 Varinat vento front rat style, Mk3 GTI 8v vento front
New: Mk2

moulis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 15.09.2008 21:43
Bydliště: Západ
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8 RP nejde řadit zpátečka

Příspěvek od moulis »

:?: :?: :?:
ex: Polo 6N, MK3 Varinat vento front rat style, Mk3 GTI 8v vento front
New: Mk2

Uživatelský avatar
vonkys666
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 01.06.2011 04:55
Bydliště: Teplice

Re: 1.8 RP nejde řadit zpátečka

Příspěvek od vonkys666 »

Od šaltrpáky jde tyč do prostoru motoru a na ní nakonci je takovej aparát sešroubovanej aby to nantý tyči drželo povol ten šroub a otoč tou tyčí bud po směru nebo proti směru hodinovejch ručiček když budeš posouvat dopředu nebo dozadu na tý tyči tak budeš seřizovat šaltrpáku nahoru dolů nevim jak to vysbětlit snad si to pochopil kdyžtak nafotim co přesně mám namysli. Hlavně v tom řazení je ještě taková silikonová kulička a tam bejvá největší problém.

moulis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 15.09.2008 21:43
Bydliště: Západ
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8 RP nejde řadit zpátečka

Příspěvek od moulis »

JJ přesně tak jsem to vyřešil,vlezl jsem pod auto a koupám že tam je nějakej šroub,akorát se na to používá přípravek od VW, na to aby ti držel páku uprostřed,ale jde to i bez něj. Akorát musím koupit novou tu kulisu řazení,ta je vyběhaná až hrůza.
ex: Polo 6N, MK3 Varinat vento front rat style, Mk3 GTI 8v vento front
New: Mk2

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“