mokrá nadrž

Podvozky, kola, převodovky, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
Buresmil
Závodník
Závodník
Příspěvky: 697
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JZ od Brna
Kontaktovat uživatele:

mokrá nadrž

Příspěvek od Buresmil »

myslite ze to bude od "zatky" nadrze (malo dotazeny? jeste jsem to nezkouknul tak se ptam jestli se to nekomu uz nestalo.
Přílohy
19022007(001).jpg
19022007(001).jpg (48.26 KiB) Zobrazeno 1031 x

Uživatelský avatar
Baltik_VW
Člen klubu
Příspěvky: 560
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik_VW »

nebo je možná že to bude chcát někde od zátky u čerpadla? jesli si měl na mysli zátku hrdla nebo čerpadla nevim... :roll:

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willdaa »

Ja bych se urcite kouknul na to plovakovy viko s prevlecnou matkou tam muze bejt zrada a nebo muze byt prosoupana vratna hadicka do nadrze.kazdopadne oboje se nachazi vzadu pod tim deklikem takze bych zacal tam bejt tebou. :)

2 Baltik_VW: U diesla asi nebude cerpadlo v nadrzi :wink:
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
Baltik_VW
Člen klubu
Příspěvky: 560
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik_VW »

Willdaa píše:Ja bych se urcite kouknul na to plovakovy viko s prevlecnou matkou tam muze bejt zrada a nebo muze byt prosoupana vratna hadicka do nadrze.kazdopadne oboje se nachazi vzadu pod tim deklikem takze bych zacal tam bejt tebou. :)

2 Baltik_VW: U diesla asi nebude cerpadlo v nadrzi :wink:
dyt tam neměl napsáno že je to nafťák? :oops: :roll: nebo sem asi slepej :roll:

Uživatelský avatar
Buresmil
Závodník
Závodník
Příspěvky: 697
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JZ od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Buresmil »

nemel jsem napsano ze jde o naftak sorry ale vsechny VW co doma mame jsou naftovy :) Taky myslim ze to bude okolo toho plovaku, navic mam nejak posahanej odvzdusnovak, takze to bude mozna nejaka spojitost. Uz jsem to mel kuchnuty jednou na Jette takze v tom problem neni, jen ten cas kdyby byl.

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willdaa »

Baltik_VW píše:
Willdaa píše:Ja bych se urcite kouknul na to plovakovy viko s prevlecnou matkou tam muze bejt zrada a nebo muze byt prosoupana vratna hadicka do nadrze.kazdopadne oboje se nachazi vzadu pod tim deklikem takze bych zacal tam bejt tebou. :)

2 Baltik_VW: U diesla asi nebude cerpadlo v nadrzi :wink:
dyt tam neměl napsáno že je to nafťák? :oops: :roll: nebo sem asi slepej :roll:
musis koukat pod nick. :wink:
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
Baltik_VW
Člen klubu
Příspěvky: 560
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik_VW »

Willdaa píše:
Baltik_VW píše: dyt tam neměl napsáno že je to nafťák? :oops: :roll: nebo sem asi slepej :roll:
musis koukat pod nick. :wink:
tam sem samo koukal až potom vid :lol: njn, zase sem si přisednul vedení 8)

Uživatelský avatar
panda
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 228
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ceskolipsko

Příspěvek od panda »

nazdar,v lete jsem si taky koupil dvojku golfa a tekla mi nadrz.uplne stejne jako tobe(ja ji mel vic mokrou,a jako smerem od hrdla).Cim vic jsem mu slapal na krk tim vic to teklo.Musim podotknout ze to byla prestavba z benzina na diesel.
Hlavnim problemem bylo ze ten macher co to delal nevedel ze u benzina jdou k nadrzi tri hadicky a u diesla jen dve.benzin ma ke karburatoru,pak vracecku)pretlak) a pak jeste od nadobky s aktivnim uhlym.Diesel aktivni uhly nema,tudiz tma jsou hadicky jen dve.No a ten borec zrejme nevedel ktera hadicka je ktera a vracecku napojil nahoru k hrdlu kde je odvetravaci ventil(u benzina tam je napojene to uhli),takze ventil to nemohl pobrat kdyz to chcalo curkem.Takze ti doporucuju sveho plechoveho milacka zvednout a shodit nadrz,je tam fakt blbej pristup kdyz je nadrz na aute.privod benzinu nebo nafty(nevim co mas)je v pohode-kdyby nebyl nejelo by ti to.Jsou tam sipky takze nemuzes splest.Pokud nejsou tak u motoru odpojis hadicku s privodem a fouknes do ni,vzadu poznas ktera ti ,,fouka".no a kdyz nastartujes tak z vracecky ti potece benzin,ten pichnes na ten druhej vyvod na nadrzi.
To aktivni uhli je pichle nahore u hrdla do toho ventilu odvetrani. takze to je story co jsem s tim mel ja.Ja menil nadrz celou,na vrakaci za 500kc.
jeste muzes rukou sahnout v podbehu u hrdla nadrze na ten ventil jestli je dobre zacvaklej.
podle fotky to ale vypada ze to tece z vrchu od plovaku,podivej se na hadicky,muze byt treba praskla.

Uživatelský avatar
Buresmil
Závodník
Závodník
Příspěvky: 697
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JZ od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Buresmil »

No budu pro jistotu kupovat pod to vicko nove tesneni ale asi to nekdy kuchnu protoze mi nefunguje i odvzdusnovak.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“