195/45/15 - Kumho nebo Barum??

Podvozky, kola, převodovky, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
sonas111
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 269
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vsetín/Brno

Příspěvek od sonas111 »

diRk píše:Pegin - a mas s tema Nankang zkusenost?? Osobne tu znacku vubec neznam, tak nevim nevim...
mám stejnou otázku.
Může-li se něco pokazit, pokazí se to.

Uživatelský avatar
4y2ky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Žďár n/S
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 4y2ky »

Barum nebrat :!:

Uživatelský avatar
GTi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezsko

Příspěvek od GTi »

Nankang jsem mel....sice v jinem rozmeru (215/40/16), ale nemuzu moc soudit, jelikoz jsem na nich najel asi 1000km a sly do sveta i s koly. jedina vec ktera mi na nich vadila, ze byly o dost sirsi nez udavanych 215.
jinak k dotazu.....ja bych sel do kumho....bravuris jsem mel a je pravda, ze byly pomerne hlucne. ted mam GoodYear Eagel F1 a max spokojenost, ale to uz jsme cenove kapku jinde.

Uživatelský avatar
Mathyas
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PRAHA a celá ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mathyas »

Barum = shit :!: nebrat. Matador Aquila najeto 5tis a sly do kytek, zacly hucet, a to velmi nesnesitelne. Mozna spatny kup, nevim ale geometrie serizena, loziska novy a podvozek je v dobrym stavu. Tak nevim proc se vysypaly.
Jinak vyborna zkusenost s Falken a Marangoni oboje supr gumy :!: Falken lip drzi v zatackach a na vetsi vrstve vody v rychlejsim kalupu. Ale na Marangoni mam najety vic a zatim bez vyraznejsiho problemu. Rozmer 195/50 R15 Disky ATS Cup 7x15"(Marangoni) a BBS RM 6,5x15"(Falken)

K otazce, pokud je vyber jen na techto dvou gumach tak bez vahani Kumho.
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel

Pořádání tématických školení JAK NA TO.

Profesionální služby v oblasti rozleštění a ošetření vozidel

Nevíte si rady s péčí o Váš vůz? Kontaktujte mě

Uživatelský avatar
diRk
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever MoraVWy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od diRk »

Mathyas píše:Barum = shit :!: nebrat. Matador Aquila najeto 5tis a sly do kytek, zacly hucet, a to velmi nesnesitelne. Mozna spatny kup, nevim ale geometrie serizena, loziska novy a podvozek je v dobrym stavu. Tak nevim proc se vysypaly.
Jinak vyborna zkusenost s Falken a Marangoni oboje supr gumy :!: Falken lip drzi v zatackach a na vetsi vrstve vody v rychlejsim kalupu. Ale na Marangoni mam najety vic a zatim bez vyraznejsiho problemu. Rozmer 195/50 R15 Disky ATS Cup 7x15"(Marangoni) a BBS RM 6,5x15"(Falken)

K otazce, pokud je vyber jen na techto dvou gumach tak bez vahani Kumho.
no marangoni mely byt doma, ale uz je vyprodano, tak proto resim neco jinyho.. :roll: jinak by ses taky nekdy mohl ukazat na icq :wink:
Audi A4 - Flat Fives (W12 monoblocks) | Audi Cabrio - OZ Futura | VW Golf GTI 20 Jahre - BBS RS722 | VW Golf GTI Edition One - BBS RS001

Uživatelský avatar
diRk
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever MoraVWy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od diRk »

Colin píše:
diRk píše:Colin - nasel sem je i levnejc, na pneunet.cz :wink: ale tak zatim vedou tedy...
Já jsem asi lama,ale na pneunet.cz jsem Kumho vůbec nenašel :oops: :?
ha, nejsi lama, ja ti napsal blbou stranku asi... :lol: ty kumha maji na novepneumatiky.cz :oops:
Audi A4 - Flat Fives (W12 monoblocks) | Audi Cabrio - OZ Futura | VW Golf GTI 20 Jahre - BBS RS722 | VW Golf GTI Edition One - BBS RS001

Uživatelský avatar
Pegin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Pegin »

diRk píše:Pegin - a mas s tema Nankang zkusenost?? Osobne tu znacku vubec neznam, tak nevim nevim...
Zkušnost zatím nemám ale objednal jsem 195/50 R15.
Takže pak dám vědět.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“