Brzdy-nový dotaz-velikost kol-stránka 2

Podvozky, kola, převodovky, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
refresh
Pilot
Pilot
Příspěvky: 885
Registrován: 10.06.2008 21:15
Bydliště: okr. Liberec

Re: Brzdy-nový dotaz-regulátor brzd. síly

Příspěvek od refresh »

Já to kvůli tomu právě ještě neměnil, chci to mít vyřešené komplet, protože mám připravené trubky v mědi, a chci to dát najednou, nevím jestli nebude lepší dát alespoň ty omezovače do brzd. válce. Jinak posilovač mám zatím ten malinký ale dávat budu stejně z B4, takže to nejspíš bude potřeba. A navíc musím sehnat kola, protože co mám doma 15" tak se kvůli 280 kotoučům nevejdou. To by mě taky zajímal minimální rozměr kol který na ty brzdy jde bez problému :roll:

Uživatelský avatar
Tom89
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2385
Registrován: 15.01.2009 12:23
Bydliště: Dolsn City
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy-nový dotaz-regulátor brzd. síly

Příspěvek od Tom89 »

refresh píše:Já to kvůli tomu právě ještě neměnil, chci to mít vyřešené komplet, protože mám připravené trubky v mědi, a chci to dát najednou, nevím jestli nebude lepší dát alespoň ty omezovače do brzd. válce. Jinak posilovač mám zatím ten malinký ale dávat budu stejně z B4, takže to nejspíš bude potřeba. A navíc musím sehnat kola, protože co mám doma 15" tak se kvůli 280 kotoučům nevejdou. To by mě taky zajímal minimální rozměr kol který na ty brzdy jde bez problému :roll:
To je ono oni "možná" soudrzi z wolfsburgu nedavali omezovače ve spojení s malím posilovačem.Jestli tam budeš dávat Z B4 tak bych tam aspon ty omezovače do toho válce namontil :good:

Uživatelský avatar
refresh
Pilot
Pilot
Příspěvky: 885
Registrován: 10.06.2008 21:15
Bydliště: okr. Liberec

Re: Brzdy-nový dotaz-regulátor brzd. síly

Příspěvek od refresh »

Tom89 píše:
refresh píše:Já to kvůli tomu právě ještě neměnil, chci to mít vyřešené komplet, protože mám připravené trubky v mědi, a chci to dát najednou, nevím jestli nebude lepší dát alespoň ty omezovače do brzd. válce. Jinak posilovač mám zatím ten malinký ale dávat budu stejně z B4, takže to nejspíš bude potřeba. A navíc musím sehnat kola, protože co mám doma 15" tak se kvůli 280 kotoučům nevejdou. To by mě taky zajímal minimální rozměr kol který na ty brzdy jde bez problému :roll:
To je ono oni "možná" soudrzi z wolfsburgu nedavali omezovače ve spojení s malím posilovačem.Jestli tam budeš dávat Z B4 tak bych tam aspon ty omezovače do toho válce namontil :good:
Udělám to tak, pokud to nebude vyhovovat začnu řešit originál regulátor na nápravu.

Uživatelský avatar
Lucas
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy-nový dotaz-regulátor brzd. síly

Příspěvek od Lucas »

Mam to na sciru s omezovacema (primo u valce) a je to bez problemu ;)

Uživatelský avatar
refresh
Pilot
Pilot
Příspěvky: 885
Registrován: 10.06.2008 21:15
Bydliště: okr. Liberec

Re: Brzdy-nový dotaz-regulátor brzd. síly

Příspěvek od refresh »

Lucas píše:Mam to na sciru s omezovacema (primo u valce) a je to bez problemu ;)
Děkuju, jsem rád že to vím takhle od někoho kdo s tím má zkušennost z praxe :drinks:

Uživatelský avatar
refresh
Pilot
Pilot
Příspěvky: 885
Registrován: 10.06.2008 21:15
Bydliště: okr. Liberec

Re: Brzdy-nový dotaz-velikost kol-stránka 2

Příspěvek od refresh »

rád bych se zeptal ještě na jednu věc pokud někdo bude vědět-jaký je potřebný minimální velikost disků pro 280mm brzdy? Vím že minimálně než 15" , ale nikde jsem nesehnal další rozměr, ET atd..
Zeptám se přímo-tento rozměr by pasoval? -7J15H2 ET35 15" ?

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“