Problém se servem

Podvozky, kola, převodovky, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bagest
Člen klubu
Příspěvky: 157
Registrován: 25.09.2009 09:36
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Problém se servem

Příspěvek od Bagest »

Potřeboval bych poradit. Začal mi téct olej ze serva mezi spojovačkou a řizením. Doleju asi tak 1 měsíčně. Někdo mi poradil ať zkusím olej s přidavkem olova, že oživí guxera a bude to ok, ale nepomohlo to. Má cenu ho dávat na resas nebo koupit druhy novy nebo starší ? Nebo nějaká rada co s tím :)

Uživatelský avatar
stevocz
Profík
Profík
Příspěvky: 1033
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Košice

Re: Problém se servem

Příspěvek od stevocz »

mozes kupit od niekoho co ma este dobre ale tak tiez moze zacat neskor tiect. najlepsie je ho zrepasovat ale zalezi v jakom stave je.

Uživatelský avatar
Bagest
Člen klubu
Příspěvky: 157
Registrován: 25.09.2009 09:36
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se servem

Příspěvek od Bagest »

Zjistoval jsem si cenu repasu a ta je asi 5000. Nove rizeni od znameno z obchodu je neco pres 5000. Neni to origo vw ale pry je bez problemy ze to nekolikrat montovali. Tak nevim co z techto moznosti pripada v uvahu.

Uživatelský avatar
stevocz
Profík
Profík
Příspěvky: 1033
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Košice

Re: Problém se servem

Příspěvek od stevocz »

ja by som skor sam urobil repas ak je hreben dobry a len tecie alebo zohnal z G3 tie tiez pasuju len nechas ticky z g2

Uživatelský avatar
Bagest
Člen klubu
Příspěvky: 157
Registrován: 25.09.2009 09:36
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se servem

Příspěvek od Bagest »

To řízení novy za těch cca 5000, je takovy, že to jsou řizení po repasy a tak to i prodávají jestli mi rozumíš jak to myslím.

Uživatelský avatar
stevocz
Profík
Profík
Příspěvky: 1033
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Košice

Re: Problém se servem

Příspěvek od stevocz »

viem jak to myslis. len take co predavaju je komplet repas. cize ostane len obal a inac vsetko nove (novy hreben, tesnenia,...) ale ked tebe len tecie a nema volu tak staci len pretesnit a to je trochu lacnejsie, predava sa na to aj sada. ale mozno sa ti to nepodari. tak preto skor asi zohnat od niekoho bud z G2 alebo z G3 a vymenit a dufat ze bude dobre.

Uživatelský avatar
Buresmil
Závodník
Závodník
Příspěvky: 697
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JZ od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém se servem

Příspěvek od Buresmil »

Ja jsem menil loziska a gufera ale dlouho mi to nevydrzelo tet nema silu. Kdych ale sehanl nejake co tece tak to skusim znovu. gufera vyjdou levne a za tu chvilu casu se to vyplati skusit. akorat ze nejsou moc k sehnani a navic pokud treba tecou tak to kazdej hazi hned do srotu.
Kdo brzdí Ten prohrává.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“