Tlumiče?

Podvozky, kola, převodovky, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Buresmil
Závodník
Závodník
Příspěvky: 697
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JZ od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Buresmil »

Mathyas píše:Buresmil: tak uložení potrebujes přední horní gumy s ložiskem cca 300.-/ks zadni ulození kolem 50.-/ks vetsinou se meni jen spodni gumy, ale ja menil vsechno pro sichr a myslim ze je to lepsi dat vsechno novy. Je otazkou v jakym stavu mas horni misky na pruziny. To celou vymenu docela prodrazi jestli jsou KO. Jak pise žižal. da se pořídit podvozek za supr penizky. Ja pořídil 4 tlumiče s pružinama 40/40 a nechal jsem za to 5600.- tvrdost tak akorat, jizdni vlastnosti o 150% lepší. Najeto na tom mam 4tis.
a co jsi to vlasne koupil za zanacku a kde? A pokud bych bral jen tlumič tak jak poznam ze je na kratsi pruzinu (tudiž -40 ?) A jeste jsi zapomnel na dorazy tu budu 100pro davat novy i kdyz se zdaji byt OK .

lethal
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Katusice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lethal »

Ja mam seriovy tlumice a GTI pruziny ty jsou nizsi a tvrdsi, a jezdim s tim pres rok po rozbitych silnicich a tlumice porad dobry.

Uživatelský avatar
Mathyas
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PRAHA a celá ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mathyas »

Buresmil: ja koupil KONI, chtel jsem minuly tyden vzit jeste jeden pro znamho a uz jsou vyprodany. Prodavaly je tady http://www.atshop.cz" target="_blank meli na vyber ze dvou variant ale uz nemaj ani jeden, psal jsem jim.
co se tyce toho tlumice, asi bych to konzultoval primo s prodejcem, ve znaceni se zas tak moc nevyznam. Nastin mu problem a mel by ti poradit. Nez jsem koupil KONI podvozek tak jsem taky jezdil na GTi pruzinach a seriovych tlumicich, na tyhle kombinaci jsem najel kolem 15tis a jeste v hodne dobrym stavu jsem to daval na jiny auto. Ale nedokazu ti rict o kolik jsou nizsi ty pera nez muj stavajici podvozek. Je fakt ze ted je to jeste o neco niz.
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel

Pořádání tématických školení JAK NA TO.

Profesionální služby v oblasti rozleštění a ošetření vozidel

Nevíte si rady s péčí o Váš vůz? Kontaktujte mě

Uživatelský avatar
Buresmil
Závodník
Závodník
Příspěvky: 697
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JZ od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Buresmil »

tak ten odkaz uz je pase nic tam neni (uz zadnej maloobchodni prodej)

Uživatelský avatar
Mathyas
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PRAHA a celá ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mathyas »

ja jsem jim i psal a napsali mi ze uz nejsou. zkus prohlidnout eBay tam byly i za lepsi prachy :wink:
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel

Pořádání tématických školení JAK NA TO.

Profesionální služby v oblasti rozleštění a ošetření vozidel

Nevíte si rady s péčí o Váš vůz? Kontaktujte mě

Uživatelský avatar
Buresmil
Závodník
Závodník
Příspěvky: 697
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JZ od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Buresmil »

eBay asi pro me nebude (vubec s tim nemam skusenosti) a zatim se to da jen zacal trochu tyct, takze mam par mesicu na to sehnat to. (zatim tlumi asi slusneame neni to to co to byvalo)

Uživatelský avatar
Mathyas
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PRAHA a celá ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mathyas »

zkus nekoho tady z klubu v nabidce sluzeb tam par kluku nabizi ze shani veci z eBay, tak se s nema zkus domluvit
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel

Pořádání tématických školení JAK NA TO.

Profesionální služby v oblasti rozleštění a ošetření vozidel

Nevíte si rady s péčí o Váš vůz? Kontaktujte mě

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“