pomoc GII - vymena tlmicov

Podvozky, kola, převodovky, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willdaa »

maren píše:ja se chystam menit ted predni tlumice.ale zjistil jsem,ze tam nedam ockovy klic do te misky.gola se tam sice vleze,ale zas musim nejak podrzet tlumic,abych tu matku mohl povolit.neporadi nekdo jak na to?
diky
nejak podrz tu matku aby se ti netocila (treba stranakem kterej das nasikmo) a toc tim imbusem ketrej nezapomen poradne nasadit :)
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
Baltik_VW
Člen klubu
Příspěvky: 560
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik_VW »

GTi píše:
Willdaa píše:Milis

Proc??odklony bych este pochopil i kdyz je to zbytecny ale sbihavost?? 8O
ja kdyz daval svuj prvni podvozek (pruziny) -40mm tak jsem si taky rikal, ze sbihavost se nezmeni.....hehe a do tejde jsem mel predni pneu fuc... bylo to rozbehle a celkem dost. radeji bych zajel. ono uz to slo poznat pri jizde....kdyz jsem pustil volant, tak to jelo normalne rovne, ale kdyz jsem trochu zatocil at uz vlevo nebo vpravo, zaclo to hodne stahovat.
:wink:
jj já snižoval loni v létě o tři cm a sbíhavost byla fuč.
měl sem za chvíli vnitřky gum sjetý na sračku...

Uživatelský avatar
Jettadiesel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 206
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trutnov,Krkonoše

Příspěvek od Jettadiesel »

maren píše:ja se chystam menit ted predni tlumice.ale zjistil jsem,ze tam nedam ockovy klic do te misky.gola se tam sice vleze,ale zas musim nejak podrzet tlumic,abych tu matku mohl povolit.neporadi nekdo jak na to?
diky
Taky jsem to řešil,zajel jsem ke kamarádovi,co má vzduchovou pistoly(jako v pneuservisech) a tím mi to povolil a pak zase dotáhnul.

Uživatelský avatar
maren
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: veseli nad moravou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maren »

tak jsem vcera zkousel nejak zablokovta tu mativi a imbusem otocit,ale ani tuk.takze dneska je fotbal takze nic,ale na zitra si pujcim ze servisu klic a bude po problemu :lol:

Uživatelský avatar
Reno
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko,TRNAVA

Příspěvek od Reno »

Chlapi,menili ste niekedy tlmice na G2? :lol: To je predsa SAMOZREJME,ze sa po kazdom zasahu na tlmicoch/pruzinach/musi robit geometria.Ved predsa tlmic je uchyteny skrutkami 2xna tehlici a ked ich povolite,tak geometria je fuc... :lol:

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willdaa »

Reno píše:Chlapi,menili ste niekedy tlmice na G2? :lol: To je predsa SAMOZREJME,ze sa po kazdom zasahu na tlmicoch/pruzinach/musi robit geometria.Ved predsa tlmic je uchyteny skrutkami 2xna tehlici a ked ich povolite,tak geometria je fuc... :lol:
pokud si udelas znacky tak neni :wink:
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

lethal
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Katusice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lethal »

Znamej mi rikal ze to poradne vycistil a obtah to rysovaci jehlou podle toho ulozeni a v pohode. :)

Uživatelský avatar
mato88
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 491
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tlmače - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mato88 »

ja idem menit este capy a tycky riadenia,takze geometria pocka
-a ktej vrchnej matici na tlmici,ja som ju povolil tak,ze som prichytil srobovakom ten dierkovany tanier,povolil srob a potom blickami chytil tu tyc v tlmici a golou vysroboval maticu.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“