Praskanie od prednej napravy

Podvozky, kola, převodovky, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
holda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 01.04.2011 13:57

Praskanie od prednej napravy

Příspěvek od holda »

Zdravim Vas, mam mensi problem a to ze mi praska v prednej naprave (zda sa mi ze na lavej strane). Ono to je asi takto, ked sa rozbieham tak to praskne raz potom ked uz idem konstantne alebo zrychlujem tak nic jak mile pribrzdim(je jedno ci motorom alebo brzdou) praskne znovu, potom zas klud pokial zas nepridam, ako keby bolo nieco uvolnene, dalej to praska pri prejazde nerovnosti ako spomalovac, alebo niekedy aj pri vytoceni plneho rejdu(auto ale musi byt v pohybe, ak stoji tak nepraska nic). Kontroloval som vsetky skrutky na naprave je to dotiahnute nic nie je volne, pozeral som silentbloky ramien, neni na nich ziadna prasklinka nic, vyzeraju dobre, na pravej strane som mal roztrhnutu manzetu na vonkajsom klbe, tak som vymenil manzetu vycistil klb premazal (klb vyzeral jak novy, mal volu len dnu a von, nikam inam) zlozil, praskanie neprestalo, nejak neviem cim by to mohlo byt, skuste poradit. Inak je to hodne hlasite, kov o kov, proste rana ze je to pocut aj 2 metre od auta.
Dakujem za Vase rady.
VW Gold mk2 1.6 GTD 59kW : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=121&t=248670" onclick="window.open(this.href);return false;

VWshop.cz
Člen klubu
Příspěvky: 671
Registrován: 05.04.2012 19:00

Re: Praskanie od prednej napravy

Příspěvek od VWshop.cz »

Neni to spojený s nájezdem na nerovnost?
Tlumič vyteklý nemáš?
Jezdíš ve VW a neznáš VWshop.cz?

holda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 01.04.2011 13:57

Re: Praskanie od prednej napravy

Příspěvek od holda »

tlmice su okej, vyzera to zatial na zadne uchytenie ramena, zevraj je tam navarena matka na kasnu, asi to povolilo, musim na to kuknut ked bude cas
VW Gold mk2 1.6 GTD 59kW : http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=121&t=248670" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“