Tlumiče GTI 16V

Podvozky, kola, převodovky, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
pojik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 25.07.2011 18:27
Bydliště: Brno

Tlumiče GTI 16V

Příspěvek od pojik »

Ahoj, vybírám tlumiče na Gofa II GTI 16V pětidveř. Do teď jsem měl Ta Technix stavitelný červený bylo to tvrdý uskakovalo atd., ale co můžu chtít za takovou cenu :mrgreen: . Párkrát jsem se svezl v kamarádově G2 s originálním GTI podvozkem a super komfort i to sedělo. Sníženi mi stačí -35 jak je myslím i 16V od výroby. Raději bych zvolil stavitelný, ale ceny u kvalitních podvozků pod 25000,- nejdou a stejně u nich nemám jistotu, že to nebude tvrdý. Nejvíce mě teď zaujal Bilstein b12 pro-kit, ale bojím se jak se to bude chovat a jak to bude snížený. Nemáte někdo prosím zkušenosti s kvalitním podvozkem na G2 který je i komfortní? a o podvozcích jako je JOM nechci ani slyšet :D . Moc díky za rady!!!

Uživatelský avatar
areka
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1960
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrchlabí - Jilemnice

Re: Tlumiče GTI 16V

Příspěvek od areka »

Já vzal tuhle komplet kit od Eibach -35 a tlumiče byly Bilstein. Cenovka bylo asi kolem 3500,- ale už si nepamatuji kde jsem to koupil. Pevný, ale jak origo.

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Tlumiče GTI 16V

Příspěvek od 11mAjA11 »

Poptal bych se badisaka.
:wink: :wink:
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
pojik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 25.07.2011 18:27
Bydliště: Brno

Re: Tlumiče GTI 16V

Příspěvek od pojik »

díky za odpovědi. Pořád nevím co vzít B12 stojí okolo 17,- jestli už není lepší investice třeba do HP. Většina stavitelných tlumičů na II je laděna do tvrda a já hledám spíše komfort. Nemáte někdo zkušenosti s KW, HR a HP na II golfu?

Uživatelský avatar
AllanMaxi
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1528
Registrován: 25.06.2008 00:05
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlumiče GTI 16V

Příspěvek od AllanMaxi »

pojik píše:díky za odpovědi. Pořád nevím co vzít B12 stojí okolo 17,- jestli už není lepší investice třeba do HP. Většina stavitelných tlumičů na II je laděna do tvrda a já hledám spíše komfort. Nemáte někdo zkušenosti s KW, HR a HP na II golfu?
Si psal o komfortu :mrgreen: , od HPéčka na to rychle zapomeň a cena 22tKč , KW a HR příjemně tuhý a schopný podvozky...
Díly GTD-intercooler 59kW,TDi 66-81kW
Jetta 1.6 GTD<=160PS+ :-D 360NM=>Jetta 1.6 GTD

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“