Country - kryt uložení zadní nápravy

Podvozky, kola, převodovky, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
e500ml
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 27.12.2010 18:34

Country - kryt uložení zadní nápravy

Příspěvek od e500ml »

Čau lidi, na mém Country už mám prohnilé kryty uložení zadní nápravy, ale nikde jsem to nenašel prodávat až na aukro kde chtějí 4200,- za kus což se mi zdá opravdu dost za trochu železa.
Nedá se to sehnat někde levněji, popř. nezkoušel to někdo třeba vyrobit podle starého kusu?

Jedná se o tady tohle - viz. foto.
Přílohy
kryt country.jpg

vintera
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 10.05.2012 00:58

Re: Country - kryt uložení zadní nápravy

Příspěvek od vintera »

jestli máš starej, tak sežeň kus plechu a za den to máš hotový.

e500ml
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 27.12.2010 18:34

Re: Country - kryt uložení zadní nápravy

Příspěvek od e500ml »

To mám v plánu pokud to nešeženu něco za rozumnou cenu. Jen mě od toho trochu odrazuje ten prolis z druhé strany.
Přílohy
country.jpg

vintera
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 10.05.2012 00:58

Re: Country - kryt uložení zadní nápravy

Příspěvek od vintera »

dobře změřit, udělat šablony, ty složit. Pak překreslit na plech. Vystříhat, naohýbat a nabodovat. Prolisy vyrobit extra, nabodovat, porovnat a opatrně střídavě povařit. Pak obrousit. Chce to dobrý, úplně čistý plech. Vůbec bych se nebál, jen to chce čas a pohrát si. Nebo to dát dobrému klempíři vyrobit.

shazzer
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2570
Registrován: 02.10.2007 11:03

Re: Country - kryt uložení zadní nápravy

Příspěvek od shazzer »

e500ml píše:To mám v plánu pokud to nešeženu něco za rozumnou cenu. Jen mě od toho trochu odrazuje ten prolis z druhé strany.
Ten "prolis" se jmenuje vzpera ma cislo 191505119 a jako originalni dil se da koupit v CP za 8.50/ks, takze vrele doprucuju nevymejslet hovadiny a koupit fabrickej. Mnohem horsi je to s celym "krytem" spravne plechem krycim, cislo 193199073A (levy) a 193199074A (pravy), tam je cena v CP tesne pod 160.-/ks a to je pak urcite na zvazeni, esli si to opravdu nevyrobit ci nechat vyrobit.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“