menši problem zo zniženim

Podvozky, kola, převodovky, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
prigi
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od prigi »

Ty vnitřní lampy se daj sehnat taky čirý? nebo je to nějak typovej rozměr že tam pásne cokoli třeba od helly? Protože to by chtělo čirý všechno. Já to tenkrát pořizoval protože se mi zdálo že to nesvítí ani s novejma žárovkama a kámoš mi pak říkal že to je typycká 'nemoc' starších golfů - že moc nesvítěj.
Jsem zodpovědnej za to co říkám, ne za to jak to dokážeš pochopit...

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mara7518 »

prigi píše:Ty vnitřní lampy se daj sehnat taky čirý? nebo je to nějak typovej rozměr že tam pásne cokoli třeba od helly? Protože to by chtělo čirý všechno. Já to tenkrát pořizoval protože se mi zdálo že to nesvítí ani s novejma žárovkama a kámoš mi pak říkal že to je typycká 'nemoc' starších golfů - že moc nesvítěj.
nevim jestli se ptas me,ale ja chci jen velky lampy,ne ty pridavny,kdyz bych daval kulaty tak jen jedny a s maskou bez znaku..

Uživatelský avatar
prigi
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od prigi »

No jo tebe já právě myslel že chceš i ty přídavný. btw. jak budeš řešit tu masku shánět nějakou bez znaku nebo se ten plast dá nějak zapravit? Protože já o tom uvažuju taky...
Jsem zodpovědnej za to co říkám, ne za to jak to dokážeš pochopit...

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mara7518 »

ja bych chtel sehnat normalne masku bez znaku,ale uz sem to jednou zadelaval..vyrizl jsem ty spricle okolo znaku,senal jinou masku a pozadovanou delku spricle jsem vyrizl hned vedle znaku a dosadil,pajkou pospojil,zespod sem to zalil priskyrici z lam.sady,vrsek dokytoval,strikl na cernou matnou a pohoda..pak sem ji dal tatkovi na auto a drzela vypadala super,nez ji nakej z*rd chtel ukrast a varval jednu dodelavanou spricly,tak me to nasralo a byl sem linej,tak sem objednal novou bezznakovou..

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“