Jakej sportovní podvozek?? poraďte

Podvozky, kola, převodovky, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Stali
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Stali »

Phoenix: Škoda že jsi ten odkaz sem nehodil dřív :cry: už to mám objednaný.Moc jsem spěchal no.

Uživatelský avatar
Stali
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Stali »

No tak dneska přišel :D 29 jde na auto a potom se dodělá ten nárazník :lol:
Přílohy
IM000726.JPG
IM000726.JPG (38.71 KiB) Zobrazeno 593 x

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mara7518 »

nahodou s -80/60 se da taky jezdit denne,ale je to o nervy na nasich silnicich,ale da.!!!.. :wink: ten naraznk bych tam nedaval,protoze jestli ho chces mit nizounkou tak sis mel obejnat ten nizssi podvozek a dat tam gti lizotka a mel bys ho cca 4cm od zeme.(muzu ti kdyztak poslat fotku).protoze kdyz ten naraznik svaris a budes ho kitovat a budes hodne skrtat tak ti to vypraska a akorad budes nasranej,kdezto na gtickovim nemaszadnej takhle delanej spoj,takze lizi se prohne a jedes dal.. :wink:

Uživatelský avatar
Stali
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Stali »

mara7518 píše:nahodou s -80/60 se da taky jezdit denne,ale je to o nervy na nasich silnicich,ale da.!!!.. :wink: ten naraznk bych tam nedaval,protoze jestli ho chces mit nizounkou tak sis mel obejnat ten nizssi podvozek a dat tam gti lizotka a mel bys ho cca 4cm od zeme.(muzu ti kdyztak poslat fotku).protoze kdyz ten naraznik svaris a budes ho kitovat a budes hodne skrtat tak ti to vypraska a akorad budes nasranej,kdezto na gtickovim nemaszadnej takhle delanej spoj,takze lizi se prohne a jedes dal.. :wink:
foto klidně pošli budu jedině rád.Ale ten nárazník bude tak 3-4 cm nad zemí.Takhle bych to nemohl nechat.Jsem to auto vytlačil z garáže a nárazník si sednul a ohnul se.Taže předem dík za foto. :wink:

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mara7518 »

Stali píše:
mara7518 píše:nahodou s -80/60 se da taky jezdit denne,ale je to o nervy na nasich silnicich,ale da.!!!.. :wink: ten naraznk bych tam nedaval,protoze jestli ho chces mit nizounkou tak sis mel obejnat ten nizssi podvozek a dat tam gti lizotka a mel bys ho cca 4cm od zeme.(muzu ti kdyztak poslat fotku).protoze kdyz ten naraznik svaris a budes ho kitovat a budes hodne skrtat tak ti to vypraska a akorad budes nasranej,kdezto na gtickovim nemaszadnej takhle delanej spoj,takze lizi se prohne a jedes dal.. :wink:
foto klidně pošli budu jedině rád.Ale ten nárazník bude tak 3-4 cm nad zemí.Takhle bych to nemohl nechat.Jsem to auto vytlačil z garáže a nárazník si sednul a ohnul se.Taže předem dík za foto. :wink:
JENZE KDYZ TO BUDES MIT 4CM NAD ZEMI TAK SES V CECHACH V HAJI,JA MAM OHEBNY LIZATKO A TAKY SI SKRTNU A HLÁVNE NA RETARDERU SI TEN NARANIK URVES,JA RETARDERY SKRTAM.. :cry:
Přílohy
100_0691.JPG
100_0691.JPG (48.63 KiB) Zobrazeno 559 x

Uživatelský avatar
Stali
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Stali »

Jak jsem dobře pochopil ty máš snížení 80/60??? já jsem si koupil 60/40 a s tím autem zase nechci jezdit každej den do práce nebo tak.Chci aby mi trochu něco vydrželo. :wink: Ale musim ti říct že ten tvůj Golf vypadá moc hezky.Taky jsem kdysi chtěl s tím předkem z Jetty :? ,jenže mi to nevyšlo :cry: .Nevíš nedá se to náhodou předělat??

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mara7518 »

Stali píše:Jak jsem dobře pochopil ty máš snížení 80/60??? já jsem si koupil 60/40 a s tím autem zase nechci jezdit každej den do práce nebo tak.Chci aby mi trochu něco vydrželo. :wink: Ale musim ti říct že ten tvůj Golf vypadá moc hezky.Taky jsem kdysi chtěl s tím předkem z Jetty :? ,jenže mi to nevyšlo :cry: .Nevíš nedá se to náhodou předělat??
ja vim ze mas -60/40 jenze kdyz tam das ten tvuj naraznik z hondy tak ses stejne vysoko jako ja s tim gti naraznikem,tak to myslim,vis??da se to predelat prehodis celou brejli a mas jetta front,ja sam to budu asi v tydnu sundavat,jestli uz mi prijdou svetla.. :wink:

Uživatelský avatar
Stali
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Stali »

no vim to, ale jde mi jen o to abych to vyzkoušel.A je mi taky jasný že ten spodek se nějak poškodí.
Jinak je dobrý že to jde předělat.Asi to budu předělávat, ale to bude nejspíš až kolem tý zimy.Až to budeš mít hotový tak sem hoď nějaký fotky.Bude tam určo čirá optika co??to bude vypadat dobře

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mara7518 »

Stali píše:no vim to, ale jde mi jen o to abych to vyzkoušel.A je mi taky jasný že ten spodek se nějak poškodí.
Jinak je dobrý že to jde předělat.Asi to budu předělávat, ale to bude nejspíš až kolem tý zimy.Až to budeš mít hotový tak sem hoď nějaký fotky.Bude tam určo čirá optika co??to bude vypadat dobře
ja tam budu davat cirou ale kulatou,takze jestli chces vse k montazi jetta predku tak se muzem domluvit... :wink:

Uživatelský avatar
Stali
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Stali »

mara7518 píše:
Stali píše:no vim to, ale jde mi jen o to abych to vyzkoušel.A je mi taky jasný že ten spodek se nějak poškodí.
Jinak je dobrý že to jde předělat.Asi to budu předělávat, ale to bude nejspíš až kolem tý zimy.Až to budeš mít hotový tak sem hoď nějaký fotky.Bude tam určo čirá optika co??to bude vypadat dobře
ja tam budu davat cirou ale kulatou,takze jestli chces vse k montazi jetta predku tak se muzem domluvit... :wink:
Tak určitě by jsme se domluvili, záleží kolik za to budeš chtít??A odkud vlastně si??

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mara7518 »

Stali píše:
mara7518 píše: ja tam budu davat cirou ale kulatou,takze jestli chces vse k montazi jetta predku tak se muzem domluvit... :wink:
Tak určitě by jsme se domluvili, záleží kolik za to budeš chtít??A odkud vlastně si??
ja jsem z novy role to je 12km od varu,ale mohly bysme treba ve vareh...

Uživatelský avatar
Stali
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Stali »

mara7518 píše:
Stali píše:Tak určitě by jsme se domluvili, záleží kolik za to budeš chtít??A odkud vlastně si??
ja jsem z novy role to je 12km od varu,ale mohly bysme treba ve vareh...
To je kousek.A cena??

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mara7518 »

Stali píše:
mara7518 píše: ja jsem z novy role to je 12km od varu,ale mohly bysme treba ve vareh...
To je kousek.A cena??
kolik by ti vyhovovalo??neni to novy,dam ti to i s mracitkem,akorad spodni listu si necham..

Uživatelský avatar
Stali
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Stali »

mara7518 píše:
Stali píše:To je kousek.A cena??
kolik by ti vyhovovalo??neni to novy,dam ti to i s mracitkem,akorad spodni listu si necham..
Vůbec nemám představu jak se pohybujou ceny, něco navrhni

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mara7518 »

Stali píše:
mara7518 píše: kolik by ti vyhovovalo??neni to novy,dam ti to i s mracitkem,akorad spodni listu si necham..
Vůbec nemám představu jak se pohybujou ceny, něco navrhni

mas sz.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“