Limce na BBS RM/RS

Podvozky, kola, převodovky, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
chooki
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Limce na BBS RM/RS

Příspěvek od chooki »

Zdravim, mam BBS RM 6.5*15" a rad by som si dal na ne sirsie limce, tak o palec...Mate s tym niekto skusenosti ako tazko sa zhanaju ? Robi to niekto aj niekto v CR ?(niekde som to cital)...Alebo len v nemecku ? Dik za radu...
PS. je to na Golf III ale asi viac info o tychto kolach najdem medzi II-karmi :)

Uživatelský avatar
diRk
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever MoraVWy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od diRk »

ebay... tady to snad nedela nikdo, aspon sem o nicem nikdy necetl. jestli si dobre pamatuju, tak jeden limec stoji neco okolo 90 euro :?

Uživatelský avatar
Mr_Oizo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 496
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr_Oizo »

Oficialně se tím v ČR nikdo nezabývá, ale zkus se optat kluků v Tuning Modřany...občas jim nějaká BBS rukama projdou.

Jinak EBAY (nejlepší řešení) nebo někoho, kdo se tím zabývá v DE (třeba firma Schaulies http://www.schaulies.com" target="_blank ...jsou kousek od Essenu), ale počítej s cenou okolo 100E za 1límec
Obrázek

Uživatelský avatar
chooki
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od chooki »

jo jo, dik hosi, v nemecku som uz pozeral na firmy co to robia ale 100euro/ks za to nedam...to skor pohladam nejake 7.5x15 alebo sirsie, kupim a potom svoje 6.5x15 predam, tak tam snad nebude rozdiel v cene 400 euro :)

Uživatelský avatar
Mathyas
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PRAHA a celá ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mathyas »

no ja si myslim ze ani tady by ti to nikdo levneji nevyrobil, kontaktoval jsem nejakou firmu tady v CR ktera se zabyva necim podobnym, problem by nebyl ale za cenu jednoho bych si v DE koupil dva. Zalezi jak moc chces rozsirovat, ceny jsou od 85 do 160eur. Leda narazit jak pises na sirsi celou sadu, ale ta cena nebude o moc jinaci. Ja jsem HOOODNE shanel, protoze jsem chtel sirsi limce, ale nakonec na to seru a nechavam to tak. Leda ze by jeste tady v republice nebo v polsku nekdo prodaval sirsi sadu, pak jsou ceny v pohode, ale to se tak casto nestava.
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel

Pořádání tématických školení JAK NA TO.

Profesionální služby v oblasti rozleštění a ošetření vozidel

Nevíte si rady s péčí o Váš vůz? Kontaktujte mě

Uživatelský avatar
diRk
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever MoraVWy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od diRk »

este muzes zkusit allegro.pl - neco na styl ebaye, obcas zajimavy veci a ceny taky nekdy prekvapi... :wink:

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“