Leštění límců

Podvozky, kola, převodovky, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Adams
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1705
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adams »

RUSH píše:A kolik si dal za odstraňovač laku? Tady jen pro informaci http://www.bekos.cz/cenikpopup.php?acti ... ategory=14" target="_blank

Jinakl by to určitě šlo i tím odstraňovačem. Nedivil bych se, kdyby to byl právě aceton. Nalej to do nějaký mísy, ale asi ocelový aby ti to nerozežralo třeba plastovej lavor, co máš na prádlo. Pak tam strč to kolo a celý to zadělej nějakou poklicí aby Ti to nevyprchalo. Jak se bude ten aceton vypařovat v celým prostoru, ta tu barvu celou rozleptá. Když to nepůjde, tak mi tu můžeš nadávat, jak chceš, ale určitě se Ti to povede, když to uděláš, jak jsem Ti řekl.
Nevim jak je ten aceton agresivni oproti hlinku,ale zelezu neudela nic.Melo by to byt stejne.Je to zarucene a levne.Proste vezmes lavor,radsi kovovej,protoze ten plastovej ti to muze rozezrat:) a kolo se v nem pekne odbarvi.Kdyz tam budes mit nejake zahyby,tak vezmi nejkay kartac.

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Příspěvek od vwCharlie »

fido-dido : parádní odkaz,to jsem měl právě problém najít a v obchodech jsem nikde neuspěl podle představ.A to jsem toho dost už prolezl :wink:

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“