Náprava Vr6 do G2

Podvozky, kola, převodovky, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
pikachuxxx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 452
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Náprava Vr6 do G2

Příspěvek od pikachuxxx »

on asi neumi cist.

nejdriv si neco precti a pak bud hustej drsnaku. akorad jsi ze sebe udelal vola.

nenapsal jsem ze neni delsi a nenapsal jsem, ze poloosy jsou stejne

ted mluv

Uživatelský avatar
zvooky
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Náprava Vr6 do G2

Příspěvek od zvooky »

trochu zbytečna hadka, opravdu si to stačilo jen pořádne přečíst....
BBS Motorsport

Uživatelský avatar
pikachuxxx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 452
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Náprava Vr6 do G2

Příspěvek od pikachuxxx »

:-)
Naposledy upravil(a) pikachuxxx dne 09.10.2007 22:44, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Curda
Pilot
Pilot
Příspěvky: 852
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Náprava Vr6 do G2

Příspěvek od Curda »

Tohle mi dělali v Děčíně, ale i v Lomnici u Sokolova mi dělali pár věcí, ještě tam musim pár věcí odvézt...

Uživatelský avatar
zvooky
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Náprava Vr6 do G2

Příspěvek od zvooky »

Jasny, takze klasika komaxit...v Lomnici mi delali kola na vleku a spokojenost...ješte to dela Mezera v Sokolově....
BBS Motorsport

Uživatelský avatar
Curda
Pilot
Pilot
Příspěvky: 852
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Náprava Vr6 do G2

Příspěvek od Curda »

Jo jo, komaxit. V Lomnici neměly stejnej odstín mojí barvy, tak aby nemuseli objednávat, tak dali světlejší a v poho...

Uživatelský avatar
zvooky
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Náprava Vr6 do G2

Příspěvek od zvooky »

nooo ja porad zvažuju jakou barvu dat...:(.....bila nebo takova co mas ty...
BBS Motorsport

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Náprava Vr6 do G2

Příspěvek od Willdaa »

pikachuxxx píše:tak na tohle velky pozor panove. Willdaa vas tu privadi v hodne velky omyl.

Mluvi o necem, o cem zrejme nic nevi.

Rekneme, ze rameno vr6 je sirsi, ale musite si uvedomit, ze ma sikmy cep coz znamena, ze se co do postaveni tlumice sirka vyrovnava a neni co resit.

Naprava G3 vr6 jde kompletne cela bez jedineho zasahu na G2 a neni potreba na ni sahnout aby bylo vse v poradku. Nehlede na to, ze na odklodu se da postaveni kola stelovat v celkem hodne velkem rozmezi.

Varit neco na ramenou ? to je ale kravina.

Poloosy z VR6 v pripade ramen a brzd z VR6 sedi naprosto bez problemu. Je jedno jestli to je z passata, venta, corrada, nebo golfa.

Dalsi vec k poloosam: nemuzes dat poloosy G60 kdyz mas uplne jiny tisicihran v naboji. vr6 ma vetsi a jemnejsi a to ne nepatrne, takze to zamenit nejde.


To: Willdaa - by me zajimalo jaky strevo ti dela sbihavost, ze ti necha kola do A :-) :-)

A jeste neco, pokud jsi nekde neco slysel nebo si to myslis, tak si to nech pro sebe nebo to tak podej, protoze pak lidem pridelavas jen starosti. Ve finale prijedou ke me abych to predelal, protoze jim poradil nekdo kdo myslel.

Uz jsem par aut postavil, takze to rikam z x x krat overenych zkusenosti a ne z nejakeho pocitu !

A jeste otazka: chtel bych videt nekoho kdo ma v G2 vr6 a ma prevareny ramena a poloosy z G60 na VR6 brzdach.

Treba to co prodaval Joxer. Ta kdysi pekna G2. mela komplet napravy z G3 VR6 a kola do A rozhodne nemela. Vysvetlis to nejak ? Jeste ti muzu poskytnout nekolik fotek z vlastni produkce, kde bych byl rad, kdyz mi ukazes kola do A. vzdy stavim VR6 na kompletni napravu. Po sbihavosti je vse v osach jak ma byt a nikdy s tim nebyl jediny problem.
Hlele frajere brzdi delas ze si sezral vsecku chytrost pritom taky siris pekny bludy (treba zadni naprava G2 X G3) a este prekrucujes to co sem napsal.

Ad. sikmy cepy - jenze ona tehlice ma ze spoda sikmo oko takze ses logicky tak daleko jak je siroky rameno
Ad. odklony - to bych te chtel videt jak bys to dosteloval kdybys dal trojkovy ramena
Ad. vareni na ramena - kdyz si to prectes este jednou tak sem pasl ze to plati v pripade ze chces pouzit origo VR6 stabilizator na G2 ramena
Ad. poloosy - G60 X VR6 logicky kdyz das VR6 poloosy tak asi i VR6 brzdy kdyz das G60 poloosy tak G60 brzdy vzhledem k tomu ze jsou oboje 280mm v prumeru tak je to jedno zalezi kolik chce mit dotycnej der v naboji (ja bych pro pohodlnost volil G60 kvuli delce poloos)
Ad. sbihavost - Muzes mi rict kde sem psal ze je sbihavost do A (btw. trosku nesmysl ne kdyz uz tak odklony)??? kdyz nechas G3 ramena tak mas kola do A i kdyz to na spodnich kulakach zatahnes co nejvic ku stredu auta
Za dalsi nevim proc by nekdo prevaroval ramena kvuli VR6 brzdam kdyz staci vymenit cep...zrejme ani ty sam nevis co pises za blabol...

Nemam v umyslu tady delat nejaky rozbroje jen se branim stejnou merou pac nemam rad povysovani a buransky jednani ktery si tady bravurne predvedl.

To co pisu mam z vlastnich zkusenosti a mereni a muzes si bejt jistej ze o tom vim svoje (a neni toho malo) a vsecky veci mi prosly pod rukama protoze jinak bych to netvrdil :wink:
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: Náprava Vr6 do G2

Příspěvek od klasek »

nerad se vám do toho pletu,ale mám nedopatřenim(už sem to tak koupil) na Albínovi na pravý straně rameno z G3 a ten odklon nedohoniš ikdyby ses potento :( :( :( ......chystám se tam dát zpět z dvojky,aby to bylo redy :lol:

Uživatelský avatar
pikachuxxx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 452
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Náprava Vr6 do G2

Příspěvek od pikachuxxx »

jenze ty mas rameno bez sikmeho cepu a to je neco jineho.

Willdaa: kdyz uz nevis, tak jen slovickaris:

jak jsem psal dole: ukaz mi jedinou G2 vr6 kde jsou kola do A.

jestli jsem napsal sbihavost a je to odklon, tak se panu chytrakovi velice omlouvam, ale kazdej vul mimo tebe to pochopi.

Ukaz mi to,samozrejme, ze ne na jednom aute pak smeknu a reknu, ze mas pravdu.

Jeste jsem to totiz nevidel aby ty kola byly do A v pripade cele kompletni napravy VR6

Osobne hromadu lidi s G2 vr6 znam a zadny z nich kola do A nema


Dalsi vec, kdo by si daval slabej stabilizator z G2 na napravu a pod motor VR6 ?

Jestli ti prijde ze se povysuju a chovam se buransky, tak si to mysli. me je tvuj nazor celkem uplne jedno

Uživatelský avatar
pikachuxxx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 452
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Náprava Vr6 do G2

Příspěvek od pikachuxxx »

kazdopadne je to uplne jedno. pokud chce nekdo delat kraviny a kombinovat at to dela.

muj nazor je nahore napsany

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Náprava Vr6 do G2

Příspěvek od Willdaa »

:lol: ja slovickarim? spis ty a ze nevim? no ja chapu ze mam mozna trochu problem s vyjadrovanim ale ke kazdemu bodu problematiky jsem napsal svuj nazor podlozenej praxi zato ty se porad opakujes....co se tyce odklonu (sbihavosti - evidentne je to totiz uplne jedno a pouze chytry lidi v tom videj rozdil) tak kvuli tobe to znova davat na auto nebudu za to mi to nestoji a vim o dalsich lidech co meli tentyz problem a upozornovali me na to ale ja sem si rekl ze to prece jenom zkusim pac neverim necemu dokud si na to "nesahnu" a ted uz vim ze meli pravdu :wink: co se tyka stabilizatoru tak sem napsal ze pod VR6 bud original s patricnejma upravama nebo z B4ky Passata ten je dimetralne vetsi (vim o cem mluvim mam ho na aute) a tenhle kravskej motor (VR6) udrzi.Ad. sikmej cep - jak jsem jiz psal i tehlice ma sikme oko a cpat klasickou tehlici (s rovnym okem na spodni kulovy cep - klasika na G2) na nej je podle me huvatstvi a ani to tam poradne nedostanes.
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
progress
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: DOMA!!!!!!!

Re: Náprava Vr6 do G2

Příspěvek od progress »

pikachuxxx píše:on asi neumi cist.

nejdriv si neco precti a pak bud hustej drsnaku. akorad jsi ze sebe udelal vola.

nenapsal jsem ze neni delsi a nenapsal jsem, ze poloosy jsou stejne

ted mluv
važ vyrazy!nijak jsem se do tebe nenavažel ani te neuražel!!!napsal jsi že naprava z g3 jde dat do g2 bez jakekoliv upravy...aniž by si na ni musel šahnout ale tak to neni!nenapsal jsi že g3 ma delší ramena a tudiž musiš dat i čepy(ktere jsou našikmo) aby vše bylo ok!!!!!protože pokud daš čepy z g2 tak budou odklony tak negativni(do Á) že to nikdo nedokaže dohonit aby to bylo v poho...
NIC NEŽ VW!!!!!

Uživatelský avatar
zvooky
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Náprava Vr6 do G2

Příspěvek od zvooky »

slušne mi chlapci motate hlavu...:(
BBS Motorsport

Uživatelský avatar
pikachuxxx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 452
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Náprava Vr6 do G2

Příspěvek od pikachuxxx »

zvooky. vyber si co chces.

progress - mozna jsem to napsal blbe, a za to se ti omlouvam. co se tyce sikmeho cepu, tak tu resime VR6 a tam je vzdy.

tim koncim s jakymkoliv pridavanim do tematu, jelikoz kdykoliv neco napisu, co z praxe znam, tak do me nekdo jde. snazil jsem se vsem ulehcit praci. kdo to nepochopil, nepochopi, kdo chape ten vi.

nekdy je lepsi drzet hubu, takze se tim budu ridit. Podle me Willdaa hodne vi a umi, tak pokud byste meli nekdo dotaz, smerujte ho na nej. urcite vam dobre poradi.

btw: B4 i B3 stabilizator z VR6 je vyrazne vetsi. i nez G3. to mas naprostou pravdu

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“