jaký podvozek na GII 1.8T

Podvozky, kola, převodovky, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Reno
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko,TRNAVA

Re: jaký podvozek na GII 1.8T

Příspěvek od Reno »

fakieVW,GTI16V:20VT je tazsi napr.oproti 16V,len o malinko...tu by som ziadne speciality,koli vyssej hmotnosti Turba neriesil.Stavitelny podvozok je pre "pozerov" a zavodnikov,ktory ho potrebuju prisposobovat roznym tratiam=pre bezneho cloveka zbytocne velka investicia... :wink:
Ja osobne nedam dopustit na tuto znacku:http://www.vogtland.com/,mam ho na Turbe -60/-40 uz hadam treti rok a ziadny problem...Pomer komfort/vykon je super,nie je to ziadny vyklepavac kosti a ked potrebujem,podrzi pekne... :wink:
Este jedna vec:ludia su v otazke podvozkov podobne zmagoreny ako ked pocuju "mam v aute TDI-cko" 8O .Vsetci sa ma pytaju ci mam stelovaci podvozok... :lol: :lol:..a ja ze "a naco by mi bol stelovak"... :wink:
Ked hovorite o tych"srackach",pred casom som si kupil na 16V,Supersport a zatial spokojnost.Jazdim s nim autoslalom a pohodicka.Za tie peniaze si myslim slusne... :lol:
Myslim si,ze takym Koni nikto nic nepokazi,ale videl som aj tieto tlmice rozsrotovane po velmi malo km. :wink:

Uživatelský avatar
Sven
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: jaký podvozek na GII 1.8T

Příspěvek od Sven »

pokial sa clovek k tomu sprava normalne a nebere kazdu dieru na ceste tak by mali aj tie lacnejsie varianty fungovat, moje auto tiez sedi na pevnom podvozku a bol tam meneny motor a skor sa bojim o olejovu vanu ako o nejake tlmice :wink:
VW neni len znacka, je to zivotny styl...

Uživatelský avatar
GTI16V
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4637
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Lípa

Re: jaký podvozek na GII 1.8T

Příspěvek od GTI16V »

Sven píše:pokial sa clovek k tomu sprava normalne a nebere kazdu dieru na ceste tak by mali aj tie lacnejsie varianty fungovat, moje auto tiez sedi na pevnom podvozku a bol tam meneny motor a skor sa bojim o olejovu vanu ako o nejake tlmice :wink:

....nevim no, díry zásadně nevymetám,spíš naopak. Jde o to a já se klidně přiznám, že u takovýhleho snížení, který mám, kdy auto skoro nepruží, prostě nepoznám chorý tlumiče. Já je mám vepředu v prdeli a díky velkýmu snížení a prakticky nulovýmu pružení v týhle tvrdosti jsem vůbec nic nepoznal. Auto je tvrdý a sedí, nehoupe a to všechno v tomhle stavu tlumičů. Vinu i nadále dávám kvalitě podvozku, levnejm prostě nevěřím. Měl jsem Koni, HaR, Bilstein, měli mraky najeto a nikdy tenhle problém nebyl......
NO SHINE JUST PERFORMANCE
1989 G2 GTI 16V (swap vr6)
1991 G2 1.6TD GL
1996 G3 1.9 TDI

insta: @mkv2r6base
facebook: mkdva vršestá

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“