pneu 195/50 R15

Podvozky, kola, převodovky, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Laďa
Pilot
Pilot
Příspěvky: 823
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Laďa »

Davwe píše:no jo, ale ja porad nechapu, jak prisli na to, ze 195/50/15 tam nesmis mit
Nijak :wink: prostě ho jen zkoušeli bafli na něj že ty kola jsou moc velký a že tam být nesmějí.......

Asi by si to dokázali při velké námaze zjistit bo můžou přímo kontaktovat IVG kde by jim to zdělili.....ale pochybuju že by na tohle přišli.Bo si myslím můžou zjistit i co má v TP napsáno, možná..

Oni tohle občas zkoušejí, jenomže on má problém v tom že je v TP zapsány nemá! a to je ten problém....mohl se s nima hádat a třeba by se na to vysrali, ale také mohli mu dít flastra on odmítnou a šlo by to do přestupkového řízení či ho mohli pozvat k podání vysvětlení z velkým TP a když je tam nemá zapsány tak by měl stejně smůlu a zaplatil by o to více

Uživatelský avatar
ukro
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 206
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ukro »

j mam zapsane 7 J 15 pneu 185/55 R 15 a na aute jsou 7J 15 pneu 195/50 R15 tak proto jsem se nedohadoval protoze vim ze tam mam vetsi gumy!

Uživatelský avatar
jolik
Pilot
Pilot
Příspěvky: 861
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jolik »

Někteří policajti jsou fakt k.k.ti (ne všichni),jednou jsem jel na noční a zatarasili mi cestu a do práce jsem přijel pozdě to že bydlím 30m od parkoviště jim bylo uplně jedno.PONAUČENÍ:vydím poldy ujíždím,doposud žádny problém až na ty chuje s lagunou ti mně chytli,zastavuju fakt jen někdy.

Uživatelský avatar
miras
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolínsko-Dobřichov

Příspěvek od miras »

jolik píše:Někteří policajti jsou fakt k.k.ti (ne všichni),jednou jsem jel na noční a zatarasili mi cestu a do práce jsem přijel pozdě to že bydlím 30m od parkoviště jim bylo uplně jedno.PONAUČENÍ:vydím poldy ujíždím,doposud žádny problém až na ty chuje s lagunou ti mně chytli,zastavuju fakt jen někdy.
Co ti hezkého povídali,když tě uhnali.. :D
Nikdo nic neví o dnech příštích......

Uživatelský avatar
jolik
Pilot
Pilot
Příspěvky: 861
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jolik »

Chytli mně na špatném :budo: místě tak na finanční pokutu nedošlo.KABÁT:všechno je sranda jen, dokud tarantule neleze v trenkách. :wink:

Uživatelský avatar
Milis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podkrkonoší

Příspěvek od Milis »

Ja když sem na sebe přepisoval golfa, tak sem měl v papírech jen 13-tky na autě samo 15-tky, tak sem se ptal, jestli to tam de dopsat. Ta ženská vyndala ňákej kus papíru, vypadalo to jak nějakej letáček (tam měla nejspíš napsaný rozměry kol který sou na G2) a dopsala tam ty 15-tky aniž bych něco platil(jen přepis). Jo a mám je tam napsaný bez udání šířky ráfku, prostě jen 195/50 R15. Ale je to už přes rok. Tak se nejdřív zkus zeptat, než vyhodíš 1000Kč.

Uživatelský avatar
jolik
Pilot
Pilot
Příspěvky: 861
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jolik »

všechno je o lidech,možná to tu uplně nepatří,ale kupoval jsem takove udělátko na tyči řazení,obtloustlý chlápek v krámu mi řek 900,.i s tyčí jinak to prý nejde,treápilo mně to a večer jsem nespal, tak jsem tam byl už v8,00 a nechal se obsloužit jinou osobou a bylo to za 400,. a ještě jsem si ulevil byl totiž u toho ,,blb,,

Uživatelský avatar
sonas111
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 269
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vsetín/Brno

Příspěvek od sonas111 »

Milis píše:Ja když sem na sebe přepisoval golfa, tak sem měl v papírech jen 13-tky na autě samo 15-tky, tak sem se ptal, jestli to tam de dopsat. Ta ženská vyndala ňákej kus papíru, vypadalo to jak nějakej letáček (tam měla nejspíš napsaný rozměry kol který sou na G2) a dopsala tam ty 15-tky aniž bych něco platil(jen přepis). Jo a mám je tam napsaný bez udání šířky ráfku, prostě jen 195/50 R15. Ale je to už přes rok. Tak se nejdřív zkus zeptat, než vyhodíš 1000Kč.
byl jsem si po známosti mimo úřední dobu zapisovat do techničáku změnu barvy, tak jsem se na to hned zeptal a chlapík mi řekl že se to může zapsat až když máš ten papír od IVG (za 1000Kč).
tak bych řekl že v tvém případě jsi měl spíš štěstí... jinak absolutně nechápu proč to nefunguje tak jak jsi to napsal. (měli by mít nějakou databázi nebo tabulky pro všechny tyhle změny a bylo by..)
:roll:
Může-li se něco pokazit, pokazí se to.

Uživatelský avatar
Milis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podkrkonoší

Příspěvek od Milis »

sonas111 píše:
Milis píše:Ja když sem na sebe přepisoval golfa, tak sem měl v papírech jen 13-tky na autě samo 15-tky, tak sem se ptal, jestli to tam de dopsat. Ta ženská vyndala ňákej kus papíru, vypadalo to jak nějakej letáček (tam měla nejspíš napsaný rozměry kol který sou na G2) a dopsala tam ty 15-tky aniž bych něco platil(jen přepis). Jo a mám je tam napsaný bez udání šířky ráfku, prostě jen 195/50 R15. Ale je to už přes rok. Tak se nejdřív zkus zeptat, než vyhodíš 1000Kč.
byl jsem si po známosti mimo úřední dobu zapisovat do techničáku změnu barvy, tak jsem se na to hned zeptal a chlapík mi řekl že se to může zapsat až když máš ten papír od IVG (za 1000Kč).
tak bych řekl že v tvém případě jsi měl spíš štěstí... jinak absolutně nechápu proč to nefunguje tak jak jsi to napsal. (měli by mít nějakou databázi nebo tabulky pro všechny tyhle změny a bylo by..)
:roll:
Tak to sem měl asi vážně štěstí, ale vim, že přede mnou to tam někomu psali i na Jettě. Proto mě to napadlo a nechal sem si tam ty kola napsat taky. Ještě že sem to udělal.

Uživatelský avatar
Laďa
Pilot
Pilot
Příspěvky: 823
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Laďa »

Milis píše:
sonas111 píše: byl jsem si po známosti mimo úřední dobu zapisovat do techničáku změnu barvy, tak jsem se na to hned zeptal a chlapík mi řekl že se to může zapsat až když máš ten papír od IVG (za 1000Kč).
tak bych řekl že v tvém případě jsi měl spíš štěstí... jinak absolutně nechápu proč to nefunguje tak jak jsi to napsal. (měli by mít nějakou databázi nebo tabulky pro všechny tyhle změny a bylo by..)
:roll:
Tak to sem měl asi vážně štěstí, ale vim, že přede mnou to tam někomu psali i na Jettě. Proto mě to napadlo a nechal sem si tam ty kola napsat taky. Ještě že sem to udělal.
Jj na to jsem zapoměl napřed zkusit, za to člověk nic nedá, ale bohužel to většinou neprojde :(. mno já to zkusím příští týden tak se uvidí

Uživatelský avatar
MAJK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 229
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dejvice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MAJK »

ty vole já mám na litákách pneu 195/50/15 to by byla ttaky pokuta jak kráva co 8O 8O 8O 8O
vw transporter 1.9D T3 RV 1987
SEAT cordoba vario 1.9TDI 66KW spešl edišn rv 2000
vw golf 1.8 karbec rv 1980 Na Prodej
vw transporter 1.7D rv 1987
New car VW T4 Caravele rv 1992 stříbrnák

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“