repas hlavneho rzdoveho valca

Podvozky, kola, převodovky, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
stevocz
Profík
Profík
Příspěvky: 1033
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Košice

repas hlavneho rzdoveho valca

Příspěvek od stevocz »

Chcel som si urobit repas hlavneho valca ale je tam poistny kruzok ktory nema ziadnu dierku a dolieha natesno ze neviem tam nic strcit. neriesil to niekto? skusal som si dierku do kruzku vyvrtat ale velmi to nejde. ma niekto nejaky napad?

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: repas hlavneho rzdoveho valca

Příspěvek od Vecernicek »

Jednou mě brzdovej válec odešel, tak jsem nahodil novej a snažil se ten rozbitej alespoň rozdělat, taky jsem chtěl udělat repas. No celý jsem to tak rozmrdal že už by to nikdo nikdy nedal dohromady. Tak asi tak... vůbec jsem nepochopil jak někdo může u tohodle dělat repas, fakt hardcore. No a když jsem o tom tak přemýšlel, tak zas na druhou stranu je to dobře, protože kde jaká pí*a by to repasovala a pak se spolehni na takový samo domo až budeš potřebovat brzdy pořádně.

Uživatelský avatar
stevocz
Profík
Profík
Příspěvky: 1033
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Košice

Re: repas hlavneho rzdoveho valca

Příspěvek od stevocz »

ono to nie je problem zrepasovat uz som to par krat robil ale tu tam blby poistny kruzok co sa neda dat tak lahko dole.

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: repas hlavneho rzdoveho valca

Příspěvek od vwCharlie »

přesně tak,je to tak schválně,aby do toho kde kdo nevrtal. Už tak je to katastrofa,co jezdí kolikrát po cestě s domácíma opravama/úpravama. Toto bych vůbec neřešil,kup nový za litr a budeš mít klid. To jsou stejně jenom takové dočasné repase a dojde na to,že ho stejně jednou budeš muset dát nový.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“