Přístroje, nová- při otočení klíčkem neblikají kontrolky

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
8nough
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 16.10.2018 18:28

Přístroje, nová- při otočení klíčkem neblikají kontrolky

Příspěvek od 8nough »

Přestaly mi blikat kontrolky mazání a chladící kapaliny v přístrojích když otočím klíčkem. Stalo se to po tom, co jsem měl venku svazky abych je zaizoloval. Nevím po čem jít. Poslední co jsem viděl, že kontrolka vody chvilku svítila když byl motor na volnoběh. Pak už ani na otočení klíčku nic. Taky od té doby začal lítat volnoběh, od 800-1500, perioda tak 3 vteřiny. Motor RV Digifant.

Díky za radu
VW Golf 2 1990 RV, stavba

8nough
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 16.10.2018 18:28

Re: Přístroje, nová- při otočení klíčkem neblikají kontrolky

Příspěvek od 8nough »

Tak je toho víc, navíc nefungují ukazatele paliva a chladící kapaliny, jde prošlápnout plyn. Všechno to nastalo od jedné chvíle. Měl jsem při startování odpojený kontakt z1, pak jsem měl odpojený g1/4, pak jsem nastartoval a po nějakém čase začaly všechny potíže.
VW Golf 2 1990 RV, stavba

8nough
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 16.10.2018 18:28

Re: Přístroje, nová- při otočení klíčkem neblikají kontrolky

Příspěvek od 8nough »

Už to mám, byl to regulátor napětí. BTW. máte někdo dobrý zdroj schémat zapojení? Já mám buďto hodně nekompletní, nebo nekvalitní kopie, jestli existuje něco, jako ETKA na WD? Třeba vůbec netušim jak je pospojovaná uvnitř pojistkovka..
VW Golf 2 1990 RV, stavba

shazzer
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2570
Registrován: 02.10.2007 11:03

Re: Přístroje, nová- při otočení klíčkem neblikají kontrolky

Příspěvek od shazzer »

Optimalni (a jediny validni) zdroj schemat je tistena dokumentace VW. Schemata jsou sice normalne v ELSe, ale nikoliv jeste pro G2 (ani G3), ta data nikdo (v koncernu) uz zpetne nedigitalizoval. Co se tyka vnitrniho zapojeni ZE, tak predevsim zalezi esli starou nebo novou, ale v obou pripadech jde vetsinu zpetne zrekonstruovat ze schemat (ale musi byt kompletni) pripadne klasicky RE, ale je to docela pracny (u stary jsem to kdysi delal asi tyden v kuse, ale ta jde pak slozit zpet; nova je vsak 'nerozebiratelna' a tak to je spis na vyhozeni).

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“