Sedačky z G3 do G2

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
oňasVW
Závodník
Závodník
Příspěvky: 663
Registrován: 26.09.2007 20:42
Bydliště: OpaVWa - KylešoVWice
Kontaktovat uživatele:

Sedačky z G3 do G2

Příspěvek od oňasVW »

Prosím o radu jaký je problém dostat interier s g3 do g2...Mám 3dv G2 a mám možnost koupit zachovalý interier z G3 VR6 tak mmně to zajímá...děkuji za všechny rady a názory...
VW je nejlepší!!!!!!Nikdy už bych jinou značku nechtěl!!!!

Uživatelský avatar
Georgino007
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2086
Registrován: 18.06.2008 09:29
Bydliště: Plzeň

Re: Sedačky z G3 do G2

Příspěvek od Georgino007 »

oňasVW píše:Prosím o radu jaký je problém dostat interier s g3 do g2...Mám 3dv G2 a mám možnost koupit zachovalý interier z G3 VR6 tak mmně to zajímá...děkuji za všechny rady a názory...
Teda kam na ty supr interiéry všichni chodíte? :lol: Pokud si dobře pamatuju tak zadek pasuje bez úprav a vepředu je třeba převařit jednu nohu, protože G3 má širší kolejnice :wink: Taky pošilhávam po sport introši z G3 :D

Uživatelský avatar
oňasVW
Závodník
Závodník
Příspěvky: 663
Registrován: 26.09.2007 20:42
Bydliště: OpaVWa - KylešoVWice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sedačky z G3 do G2

Příspěvek od oňasVW »

Georgino007 píše:
oňasVW píše:Prosím o radu jaký je problém dostat interier s g3 do g2...Mám 3dv G2 a mám možnost koupit zachovalý interier z G3 VR6 tak mmně to zajímá...děkuji za všechny rady a názory...
Teda kam na ty supr interiéry všichni chodíte? :lol: Pokud si dobře pamatuju tak zadek pasuje bez úprav a vepředu je třeba převařit jednu nohu, protože G3 má širší kolejnice :wink: Taky pošilhávam po sport introši z G3 :D
právě že jsem slyšel že kolejnice z g2 po převrtání dir pasujou na ty sedadla z g3 tak uvidi....po menší domluvě tam určitě vejdou takže jdu do toho...
VW je nejlepší!!!!!!Nikdy už bych jinou značku nechtěl!!!!

Uživatelský avatar
sails
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1484
Registrován: 01.10.2007 20:58
Bydliště: North

Re: Sedačky z G3 do G2

Příspěvek od sails »

musis prevarit kolejnici myslim ale zeptej se clena ozzy01, ten to delal, ja tam sice byl taky ale mel jsem jinou praci :lol:
Fuck new evolution, Oldschool is the Best !

Uživatelský avatar
ozzy01
Profík
Profík
Příspěvky: 980
Registrován: 25.04.2008 15:17
Bydliště: North
Kontaktovat uživatele:

Re: Sedačky z G3 do G2

Příspěvek od ozzy01 »

Zadní bez úprav,a přední musíš buď ohnout nebo převařit jednu nohu,trocha práce víc luxus a sou fakt nízko u podlahy,bomba :wink:
*VW garage*

ladak32
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 07.11.2014 17:57

Re: Sedačky z G3 do G2

Příspěvek od ladak32 »

Sedí zadní sedačka z GIII do GII i u 5dv?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“